Skocz do zawartości

Publisher, czyli zostań redaktorem ;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Grudzień się zaczyna, zima, ale żeby grudzień mógł ruszyć pełną parą najpierw trzeba zamknąć listopadowe sprawy ;) Zatem czas na statystyki :D

 

bjmuri: 44 (+ 2 featuringi)

Sentence: 30

AdamekAdam: 25 (+ 4 featuringi)

lukas_k: 28

SatExpert: 11 (+ 1 featuring)

Piotrekk: 3

M@rcin: 3

 

Gratuluję @bjmuri - pierwszy miesiąc od razu z mocnym wejściem smoka ;) Ranga przyznana ;) Brawo, zwłaszcza, że działałeś nie od samego początku miesiąca :brawo:

 

Dziękuję gorąco także pozostałym użytkownikom, którzy wzięli udział w tworzeniu tekstów w tym miesiącu :D Reszta stawki rangowo bez zmian ;) Gorąco zapraszam do grudniowej aktywności, rok się kończy, niektórzy będą mieć sporo wolnego, a nie ma co gnuśnieć przed telewizorem (lepiej przed komputerem ;) )

 

PS: Przepraszam za poślizgi w publikacjach na końcu miesiąca, ale był ciężki deadline drukowanego SAT Kuriera i musieliśmy przerzucić zasoby ludzkie na pracę nad tym, już znowu wszystko powinno być pod pełną kontrolą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czas na podsumowania :D Najpierw grudzień, a następnie cały rok ;)

 

Grudzień:

bjmuri: 48 (+ 2 featuringi)

Sentence: 39 (+ 1 featuring)

lukas_k: 32

AdamekAdam: 18 (+ 8 featuringów)

SatExpert: 12 (+ 2 featuringi)

M@rcin: 5

Piotrekk: 5

kuba1245ab: 3

rudyhary: 1

 

Dziękuję wszystkim za udział, rangowo bez zmian, za moment spróbuję podsumować rok ;)

 

Podsumowanie roku :jupi:

 

Na wstępie:

 

Łącznie przez cały rok w projekcie wzięło udział 35 osób, wrzucając 1581 newsów oraz współuczestnicząc (featuring) przy 72 newsach. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że w przypadku części newsów teksty są uzupełniane przez redakcję o dodatkowe treści i nie zawsze jest to odnotowywane (nie dotyczy wykazów transmisji sportowych, czy polskich filmów, gdyż tam nie ma co rozbudowywać - już jest rozbudowane ;) ), ale i tak jest to spore osiągnięcie - łącznie na satkurier.pl przez 2013 rok przewinęło się (jeśli dobrze liczę) 7979 newsów, czyli ok. 20,71 proc. tekstów pojawiło się większą lub mniejszą (featuringi) z pomocą społeczności. Z tego ok. 700 to wykazy (transmisje sportowe, polskie filmy).

 

Tak jak w poprzednim roku, tak i w tym w ramach podziękowania będą roczne prenumeraty SAT Kuriera, ale jeszcze nie udało mi się ustalić ile by ich było, dlatego proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości w tej sprawie. Chciałbym, żeby było ich 8, co dałoby w tym roku prenumeraty dla wszystkich z wynikiem powyżej 20 newsów (oprócz usera Adrian92, który w międzyczasie zaliczył BAN-a). Umówmy się na razie tak, że gdy tylko uda mi się ustalić ilość prenumerat, to dam znać w wątku i wtedy poproszę zainteresowanych takim prezentem od redakcji o kontakt na PW, aby dostarczyć mi dane do wysyłki - na razie jeszcze proszę się wstrzymać...

 

A tak to wygląda liczbowo:

 

lukas_k: 561 (+ 5 featuringów)

Sentence: 374 (+ 1 featuring)

SatExpert: 194 (+ 14 featuringów)

AdamekAdam: 138 (+ 26 featuringów)

bjmuri: 92 (+ 4 featuringi)

Adrian92/janiemoge: 59 (+ 5 featuringów)

Piotrekk: 55 (+ 1 featuring)

kuba1245ab: 27 (+ 1 featuring)

M@rcin: 23 (+ 1 featuring)

Drink: 9

BTV: 6 (+ 1 featuring)

Emil Niemirowski: 6

rudyhary: 6 (+ 1 featuring)

Kamilx: 5

Kingston87: 5

misiek2000wp: 5 (+ 4 featuringi)

Ciubi: 4

CPNews: 3

funaj8: 2

mundofoot.pl: 2

Peter Parker: 2

ciubi8: 1

JoJo: 1

Miętus: 1

Qrzysztof: 1

pavl6: 1

PharellMan: 1

pyra116: 1

Salarieri: 1

Szymon9904: 1 (+ 1 featuring)

belzebiusz: 3 featuringi

A.N.: 1 featuring

Burito: 1 featuring

franko: 1 featuring

rotalplus: 1 featuring

 

Dziękuję wszystkim za każde wsparcie, pomysł, news, czy tekst, który uzupełnił pracę redakcyjną! :brawo:

 

PS: Jeśli wkradł się jakiś błąd - przepraszam, ale mam nadzieję, że się nie pomyliłem ;) Jeśli coś się jednak wkradło, to proszę o info na PW ;)

 

Jeszcze kwestia informacyjna - jak już wspominałem w innym miejscu - szykuje się przeprowadzka forum na nowy skrypt. Publisher jest zależny od logowania w phpBB, więc zmieniając silnik konieczne będą tam przeróbki. Będzie to oznaczało przerwę w działaniu Publishera, mam nadzieję krótką. Jeśli do tego dojdzie, to zrobimy tak, że rangi będą jakiś czas zachowane, aż znowu system będzie działał większą część miesiąca - nie będzie tak, że rangi poginą tylko dlatego, że nie dało się pisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam 8 prenumerat za aktywność w tym roku :jupi:

 

W związku z tym proszę o kontakt ze mną na PW: lukas_k, Sentence, SatExpert, AdamekAdam, bjmuri, Piotrekk, kuba1245ab i M@rcin - dajcie mi znać, czy jesteście zainteresowani oraz jakie dane do wysyłki prenumerat dla Was 8) Jeszcze raz dziękuję Wam za aktywność oraz wszystkim pozostałym osobom, które udzielały się w Publisherze :brawo:

 

PS: Proszę się nie nastawiać, że wystarczy 20 tekstów w roku na prenumeratę - akurat w tym roku tak wyszło, w przyszłym może być trudniej ;) Zresztą przez rok jeszcze tak wiele może się wydarzyć ;) Największe szanse na jakiś bonus z projektu Publisher mają zawsze Ci najaktywniejsi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Styczeń za nami, oto jak wypadł początek 2014 roku ;)

 

bjmuri: 44 + 5 "featuringów"

lukas_k: 28

Sentence: 28

SatExpert: 11 + 3 "featuringi"

Piotrekk: 9 + 1 "featuring"

M@rcin: 7

AdamekAdam: 2 + 1 "featuring"

Emil Niemirowski: 1

Burito: 1 "featuring"

 

W tym miesiącu AdamekAdam nie zmieścił się na rangę, natomiast pozostali bez zmian ;) Dziękuję wszystkim za aktywność :brawo:

 

Uwaga: nie wszyscy zgłosili się po prenumeraty za aktywność w 2013 roku! Proszę o pilny kontakt osoby, które się jeszcze do mnie nie odezwały w tej sprawie na PW, bo 1-2/2014 już wyszedł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

1 marca, więc czas na statystyki lutowe ;)

 

Sentence: 28

lukas_k: 27

bjmuri: 15 + 2 "featuringi"

SatExpert: 6 + 6 "featuringów"

Burito: 2 "featuringi"

M@rcin: 1

misiek2000wp: 1

 

Rangowo w stosunku do poprzedniego miesiąca bez zmian ;) Dzięki za aktywność :brawo:

 

PS: Pytano mnie na PW - statystyki tu publikowane obejmują tylko publishera, newsy dostarczone poza nim nie są zliczane i jeśli taki by się zdarzył - proszę mnie informować o tym na PW na koniec miesiąca (koniecznie na koniec), żebym doliczał poprawnie ;) Newsy pisane przez redakcję nie są uwzględniane w statystykach - nie ma sensu ;) Ale mogę napisać, że w lutym łącznie na satkurier.pl pojawiło się 719 tekstów (newsy/blogi) ;)

 

Uwaga: nadal nie wszyscy zgłosili się po prenumeraty za aktywność w 2013 roku! Proszę o pilny kontakt osoby, które się jeszcze do mnie nie odezwały w tej sprawie na PW, bo 1-2/2014 już wyszedł, a zaraz będzie 3/2014!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiejszy odcinek sponsoruje Łukasz Knapik, gdyż ja w porywie natłoku zdarzeń zapomniałem o podsumowaniu, nikt się też nie upomniał i mamy poślizg :oops: Łukasz mi przypomniał ;) Ale już szybciutko nadrabiam ;)

 

lukas_k: 32

Sentence: 31

bjmuri: 14 + 2 "featuringi"

SatExpert: 14

Emil Niemirowski: 2

Peter Parker: 1

rotaplus: 1

 

Rangowo w stosunku do poprzedniego miesiąca bez zmian ;) Dziękuję wszystkim autorom za podrzucone teksty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Lipiec za nami, dla niektórych połowa wakacji, dla innych przed, w trakcie lub po urlopie :P Zaglądamy w statystyki za lipiec na Publisherze ;)

 

Sentence: 32

lukas_k: 31

SatExpert: 13 + 1 "featuring"

bjmuri: 2

Emil Niemirowski: 1

M@rcin: 1

musia: 1

Poland: 1 "featuring"

 

@bjmuri w tym miesiącu nie załapuje się na rangę, oprócz tego bez zmian ;) Standardowo w imieniu swoim i redakcji dziękuję za udział w projekcie ;)

 

PS: Dorzucam jako ciekawostkę, że w ogóle wszystkich newsów w tym miesiącu poszło na satkurier.pl 594 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Koniec wakacji, koniec sierpnia, czas na statystyki ;)

 

Sentence: 32

lukas_k: 30

bjmuri: 14

SatExpert: 13 + 1 "featuring" (komunikat wewnętrzny: pamiętałem @SatExpert ;) )

musia: 2

Emil Niemirowski: 1

PharellMan: 1

telewision2: 1

belzebiusz: 1 "featuring"

 

Łączna ilość newsów za sierpień (wliczając redakcyjne): 651 8)

 

Rangowo bjmuri jak powiedział tak zrobił i wraca do kolorku ;) Reszta bez zmian ;) Dziękuję wszystkim za aktywność :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Spokojnie, pamiętam ;) Tylko wystawa na głowie i nie zdążyłem wrzucić wcześniej ;)

 

A wrześniowe statystyki wyglądają następująco:

bjmuri: 30 + 3 "featuringi" (aaaa, to dlatego się podpytujesz ;) no w tym miesiącu ładnie poszalałeś ;) )

lukas_k: 30

Sentence: 30

SatExpert: 14 + 1 "featuring"

musia: 2

 

A sumując publishera i redakcję wyszło dokładnie 633 newsów za wrzesień ;)

 

Dziękuję wszystkim za aktywność, są już pierwsze teksty na październik, więc ładny start na początek miesiąca :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na tyle złej woli, żeby oskarżać o takie kwiatki osoby zatrudnione w SK, do tego pseudonim zamiast imienia i nazwiska, więc wydedukowałem, że ma to związek z publisherem.

 

https://satkurier.pl/news/106513/haker-p ... adzie.html

 

https://satkurier.pl/news/106512/wiadomo ... works.html

 

Mógłby chociaż od oka ktoś to zredagować, a nie bezmyślnie (tzn. bez sprawdzenia) publikować na głównej. We wszystko nie klikam, ale dawno nie trafiłem na SK na tak słabo napisane coś od strony językowej, trochę wstyd puszczać takie rzeczy do ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Październik za nami co oznacza, że czas na podsumowanie ;)

 

lukas_k: 31

Sentence: 31

SatExpert: 11

bjmuri: 10

Emil.1603: 1 "featuring"

 

Październik był generalnie bogatszy w newsy niż wrzesień, bo łącznie (redakcja+publisher) wyszło 688 tekstów ;)

 

Dzięki za całą październikową aktywność i zapraszam do działania w listopadzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Grudzień się zaczyna, zatem podsumowuję listopad ;)

 

lukas_k: 30

Sentence: 30

SatExpert: 10 + 2 "featuringi"

bjmuri: 8 + 2 "featuringi"

Kamilx: 1

studiolitek: 1 "featuring"

 

Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych za aktywność i jedziemy do końcówki roku, za miesiąc będą mega statsy całoroczne ;)

 

PS: A łącznie w listopadzie poszło 617 tekstów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...