Skocz do zawartości

Policjantki i Policjanci


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj porozmawiamy sobie o powoli stającej się już kultową, flagową pozycją programową telewizyjnej Czwórki czyli serialu paradokumentalnym o zabarwieniu obyczajowo-kryminalnym pt. Policjantki i Policjanci. Oglądam sobie zaległe odcinki na Ipli i nawet bardzo mi się ten serial podoba a wiem że ta produkcja ATM Grupy zbiera różne recenzje.

Oglądaliście zatem ten serial a jeżeli tak to co możecie o nim powiedzieć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w moim odczuciu ten serial jest dobry ponieważ pokazuje ludzką twarz Policji i przełamuje panujące o nich stereotypy że to ludzie stosujący tylko siłę. Jak widać w serialu tytułowi "Policjanci i Policjantki" to też ludzie którzy czują i rozumieją oraz mają swoje życie które to do prostych nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten serial ma być nazywany kultowym, to trzeba by wymyślić jakieś inne określenie dla naprawdę kultowych programów, żeby nie hańbić takim mianem takiego propagandowego syfu. Mizerne wykonanie i oklepany temat. Teraz przepraszam za brak własnej inwencji, ale kolega @studiolitek wyraził mój pogląd idealnie:

 

Jeden wielki pic i fotomontaż. Społeczeństwo się na ogląda a potem oczekuje takich sprawnych interwencji jak w serialu, moim zdaniem już sam tytuł pokazuje dla jakiej inteligencji jest kierowany.

 

Naprawdę szkoda czasu na oglądanie tego, o tej porze Dwójka emituje naprawdę kultowy program, więc na szczęście tego dziadostwa nie oglądam, niestety inni domownicy czasem trafiają na to. Potem muszą się strasznie dziwić, oglądając wiadomości...

 

Tak naprawdę to szkoda było czasu na kręcenie czegoś tak głupiego, myślałem że po W-11 nastąpił kres takich policyjnych durnot.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mi się tam podoba i na domiar tego uważam że PiP jest lepsze od wszystkich seriali paradokumentalnych z Polsatu - no może poza Malanowskim.

Tymczasem już wiadomo że drugi w historii film pełnometrażowy otwierający trzeci sezon serialu będzie nosił nazwę... Wierna jak pies - w tym przypadku chodzi o jedną z policjantek która to jest szantażowana przez mafiosów. Emisja filmu 29 sierpnia o 20:00 i 30 sierpnia o 22:20. Nowy aezon z kolei startuje 31 sierpnia o 19:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam natomiast że ten serial jest na takim samym poziomie jak wszystkie paradokumentalne z Polsatu, łącznie z Malanowskim którego szczerze nienawidzę za aktora grającego główną postać, czyli na poziomie dna i metru mułu. Przy czym tu jest jeszcze taki problem że to kształtuje fałszywy obraz polskiej policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...