Skocz do zawartości

Zapomniane filmy i seriale przez telewizję


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Szukam pewnego filmu, który był emitowany przez TVP kilkanaście lat temu. Potem już nigdzie go nie mogłem znaleźć, nie znam też tytułu ;( Film ten opowiada o sparaliżowanej dziewczynie. Nie mówi, nie chodzi. Może tylko siedzieć na wózku i klikać w klawiaturę patyczkiem trzymanym w ustach. Ta dziewczyna ma opiekunkę której niezbyt wiedzie się z facetami i swoje frustracje odgrywa na zupełnie bezbronnej podopiecznej - ciągle jej dokucza i nie daje żyć.

Wybawcą okazuje się jeden z facetów opiekunki który niedawno wyszedł z więzienia. Widząc jak opiekunka gnębi swoją podopieczną sam postanawia się nią zająć.Staje się przyjacielem i opiekunem sparaliżowanej dziewczyny. Nawiązuje się między nimi bliski kontakt, może nawet romans. Film prawdopodobnie z lat 90., rzecz dzieje się w jakimś europejskim kraju choć tego nie jestem pewny. Wydaje mi się też że grała tam rzeczywiście sparaliżowana dziewczyna a nie aktorka. Może był to jakiś fabularyzowany dokument? Nie pamiętam nic więcej, szukałem w google i nic. A chętnie bym go obejrzał. Może ktoś coś wie na ten temat? ;) Byłbym wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ten film o którym pisałem w poście wyżej. To Dance Me to My Song (Zatańcz ze mną) z 1998 r. Film produkcji australijskiej. Kilka lat temu leciał podobno na Zone Europa. Teraz niestety nikt nie emituje tego filmu a szkoda bo jest przepiękny.

Edytowane przez kwakii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Trylogia "Gol"-ostatni raz pokazywana z 2/3 lata temu na TVP 1,jeśli się nie mylę w środę o 20:25.

"Folwark zwierzęcy"-film wspominany na stronie 2,ale nigdy nie znalazłem filmu w TV.

"Dyktator" z Chaplinem-filmu nie widziałem,bo nie jest pokazywany przez stacje telewizyjne od kilku lat.(s.4-wspomnienie)

Edytowane przez Pihał102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...