Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat obejrzałem w całości ''Galimatias, czyli Kogel-Mogel 2'' na Polsacie, który był zdecydowanie lepszy od pierwszej części a najlepszą sceną w tym filmie była scena z Wolańskim, który podrywał koleżankę Pawła. Ocena: +4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Głowa byka" film tak chwalony na filmwebie że się skusiłem ale jak dla mnie to prawie dwie godziny nudów, dopiero ostatnie 5 minut coś się zaczyna dziać . Film opowiada historię gościa, którego w młodości młody zwyrodnialec pozbawia genitaliów :!::?:o:woot: i gostek żeby zachować cechy męskie w dorosłym życiu szprycuje się sterydami dla bydła a jednocześnie kręci jakieś lewe interesy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Byt" starsza pozycja, zassana z neta. W minionym weekend. Bardzo dobry klasyk z gat. horror, opowiada o matce dwojga dzieci, ktora jest gwalcona przez nieznany i niewidzialny "byt". Film w rodzaju "Poltergeist"

 

Wczoraj, rowniez z neta. "Osaczony" z 2005r. sensacja z Brucem Willisem, malo znany film ale rownie dobry, jak klasyczne pozycje filmowe z jego udzialem. Byly antyterrorysta a pozniej negocjator obecnie policjant, znowu musi sie wcielic w swoje poprzednie "fachy". A wszystko to z powodu, ze zostal zmuszony do tego pod grozba zabicia jego rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

World War Z na Cinemaxie HD.

Dla mnie nie był to żaden horror, czy dreszczowiec, tylko dramat. Nawet nie dorasta do pięt świetnej grze survival horror na PlayStation The Last of Us. Przynajmniej gra mnie nie zanudzała. Ogłądałem ten film drugi raz, za pierwszym nie oglądałem do końca, a postanowiłem, że obejrzę go sobie na spokojnie w tv. Film raczej średni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Seksmisja'' na Polsacie - kultowa polska komedia Juliusza Machulskiego ze świetną rolą Jerzego Stuhra w roli Maksa Paradysa. ''Seksmisja'' to przede wszystkim kultowe cytaty jak m.in. ''Nas bohaterów, prądem!?"', ''Czy można zadzwonić na miasto'', ''Ciemność, widzę ciemność'', ''Kobieta mnie bije!'', ''Kopernik była kobietą'' czy ''Dzień dobry, zastałem Jolkę?''. Ocena: +5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Powstanie Warszawskie'' na TVP1 - co prawda widziałem ten film w kinie, ale postanowiłem jeszcze raz obejrzeć ponieważ przedstawia obraz Powstania Warszawskiego, zrealizowany za pomocą archiwalnych ''Kronik Powstańczych'' i wraz z tym archiwalne zdjęcia zostały pokolorowane i zdubbingowane. Ocena: +5.

 

''Miasto Ruin'' na TVP1 - jest to film krótkometrażowy stworzony komputerowo, przedstawiający Warszawę A.D. 1945 która została zniszczona do cna podczas Powstania Warszawskiego. Wspaniała rekonstrukcja zniszczonej przez Niemców Warszawy. Ocena: +5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Powstanie Warszawskie'' na TVP1 - co prawda widziałem ten film w kinie, ale postanowiłem jeszcze raz obejrzeć ponieważ przedstawia obraz Powstania Warszawskiego, zrealizowany za pomocą archiwalnych ''Kronik Powstańczych'' i wraz z tym archiwalne zdjęcia zostały pokolorowane i zdubbingowane. Ocena: +5.

 

''Miasto Ruin'' na TVP1 - jest to film krótkometrażowy stworzony komputerowo, przedstawiający Warszawę A.D. 1945 która została zniszczona do cna podczas Powstania Warszawskiego. Wspaniała rekonstrukcja zniszczonej przez Niemców Warszawy. Ocena: +5.

 

Dla mnie nawet nie ma oceny, to wspaniały projekt, mogło by powstać więcej takich filmów i dokumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być jak Kazimierz Deyna na Kino Polska

Polski film obyczajowy, ale bardziej komedia. Jest to historia Kazimierza, który urodził się w dniu, gdy Deyna strzelił bramkę Portugalii dla reprezentacji Polski. Mimo nadzieji ojca, chłopiec nie ma talentu do piłki.

Nawet dobry film, gdy na innych kanałach nie ma nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...