Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siódmy odcinek drugiego sezonu Detektywa. Trochę zawiódł.

 

Ciekawe, kto pszysyłał do Paula te kompromitujące zdjęcia? Może to główny podjeżany/złoczyńca?

Brodacz z dzieciństwa Ani chyba bronił ją przed petofilem...

A te dokumenty, które w szóstym odcinku zgarnęli Ray i Paul, to umowy Caspera (?) o zakupie ziemi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank (2014). Niesamowity film oparty na niesamowitej historii z muzyką w tle. Polecam.

Niesamowity opis. Informacja, że mamy do czynienia z muzyką, też niesamowicie wiele wyjaśnia. Aż padłem z wrażenia twojej argumentacji. :lol2: Chyba post niesamowicie szybko poleci do kasacji. Trochę szkoda, bo mnie zainteresowałeś tym tytułem, mimo wszystko. Mogłeś chociaż napisać, gdzie to oglądałeś. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Porąbani'' w Pulsie 2. Film o grupie studentów, którzy myślą, że dwaj meżczyżni, którzy pomagają ich koleżance chcą ja skrzywdzić, a tak nie jest. Jednak wydarzenia tak się toczą jakby rzeczywiście ci dwaj byli mordercami. Film, na pewno nie jest genialny, ale do obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank (2014). Niesamowity film oparty na niesamowitej historii z muzyką w tle. Polecam.

Niesamowity opis. Informacja, że mamy do czynienia z muzyką, też niesamowicie wiele wyjaśnia. Aż padłem z wrażenia twojej argumentacji. :lol2: Chyba post niesamowicie szybko poleci do kasacji. Trochę szkoda, bo mnie zainteresowałeś tym tytułem, mimo wszystko. Mogłeś chociaż napisać, gdzie to oglądałeś. :P

 

Po prostu podkreśliłem niesamowitość tego filmu :P. Jeśli jednak Cię zainteresował to naprawdę polecam. Klimatem może nieco przypomina Whiplash. Film skupił się na próbie nagrywania płyty przez bardzo dziwny zespół, którego liderem jest Frank, postać autentyczna. Gość zawsze ma na sobie założoną głowę przypominającą postać ze starej kreskówki. Wbij sobie w google Chris Sievey. A film obejrzalem w bibliotece NC+ go TV, bodaj w dziale kanału Ale kino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Nazywam się Khan'' na Polsacie - co prawda Bollywoodzkich filmów nie lubię oglądać, ale ten film mnie bardzo wręcz wzruszył, ponieważ opowiada on o Hindusie który zostaje oskarżony przez żonę o śmierć syna, który został śmiertelnie pobity przez szkolnych chuliganów na tle rasowym i wraz z tym tytułowy Khan wyrusza po USA, aby udowodnić ludziom że nie jest terrorystą i chce się nawet spotkać z Prezydentem USA w tej sprawie. Piękny i wzruszający film, gdzie nawet oceny do tego filmu raczej nie trzeba dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dodawajcie coś więcej od siebie. Takie lakoniczne opisy słabo się czyta. :P

 

Naprawdę macie tak niewiele przemyśleń po seansie? Niekoniecznie o fabule, ale np. aktorach, itp.? Niewiele mówi informacja, że film jest "spoko". Np.:

 

Mnie "300: Początek imperium" nie porwało, ale obejrzałem (BD) z przyjemnością ze względu na Evę Green w roli Artemizji. Łykam wszystkie filmy z jej udziałem, odkąd mnie urzekli "Marzyciele". Lubię silne postacie kobiece. Film jest bardzo komiksowy i mało historyczny, dlatego w Polsce niezbyt się podoba. Ogólnie jest dobrze - dostajemy więcej tego samego. Ale chyba zbyt długo czekano z kontynuacją, dlatego wyszło gorzej (imho). Marka trochę przyschła. Chciałbym zobaczyć film od WB w podobnej stylizacji, ale o jakimś innym okresie historycznym. Może o Aleksandrze Wielkim? Albo jakieś innej krwawej starożytnej wojnie.

 

@rtl7fan:

Dzięki, na pewno obejrzę. Zainteresowałeś mnie tym tytułem. Tyle, że poczekam na regularną emisję w TV (nie jestem abonentem NC+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obejrzałem na TVP Kultura Tatę w podróży służbowej.

Legendarny Emir Kusturica pokazał że można być szczęśliwym tatą w latach 50.

Czyli tak dopiero za 35lat :wink::brawo:

Powinno to brzmiec tak: "...mozna bylo byc szczesliwym tatą w latach 50-tych", lub z dopiskiem "...50-tych ubiegłego wieku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Terminator Genisys" czyli najnowsza odsłona kultowej serii to dla mnie totalne nieporozumienie. :? To jakaś lekka komedia sensacyjna sc-fi dla nastolatków zauroczonych efektami specjalnymi, po ekranie lata stary Arnie i bredzi jakieś pseudo naukowe farmazony, bohaterowie przenoszą się w czasie jakby chodzili do toalety i w pewnym momencie nie wiedzziałem już kto jest synem Sary Connor, kto babką a kto złym terminatorem :?::idea::wink: Jak sobie przypominam jedynkę i dwójkę to masakra jak można s[beep]zielić taki klasyk :locked:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek 2 sezonu Detektywa. Według mnie beznadziejne zakończenie i jednym odcinkiem zepsuli cały sezon. Skończyło się po prostu nijak, czułem duży niedosyt.

 

Widziałem już grafikę, że w 3 sezonie wrócą detektywi z sezonu 1 i będą badali, co poszło nie tak w sezonie 2. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również ostatni odcinek drugiego sezonu detektywa. Zakończenie to istne WTF?!

 

przecież tekst piosenki z czołówki trochę spoileruje wydzrzenia, podam kilka fragmentów:

Cała piosenka praktycznie odnosi się do Ani.

'I was no caught, I crossed the line' -

wiadomo; nie została złapana i ostatecznie

uciekła. A przekroczyła dla siebie granicę

zabijając ochroniarza na seks-imprezie

'The story's told with facts and lies' - historia

opowiedziana z faktami (wszystkie dowody

które dostał reporter) i kłamstwami (co

policja, w tym Cheesani nagadali mediom)

'My woman's here, my children to' - no

przecież to pasuje idealnie do ostatniej

sceny. Może Ani ostatecznie związała się z

Jordan? No i nie zapomnijmy, że praktycznie

cała męska obsada zginęła - chodzi mi o

takie postaci, które widzimy więcej niż w

dwóch scenach. "There’s truth that lives and truth that dies /

I don’t know which so never mind." - to już

lekko na siłę, ale prawda która przeżyła to

wszystkie dowody i Ani, a ta która zginęła to

Ray i Paul.

 

Ten sezon trzeba obejrzeć, każdy odcinek oglądać uważnie. Jak dla mnie ten sezon lepszy niż jakieś blockbustery z Hollywood.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...