Skocz do zawartości

Tygodnik "ABC"


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wspomniałem w temacie o gazetach z programem telewizyjnym już jutro wystartuje nowy tygodnik o charakterze tabloidowym o prostym tytule "ABC" który to co prawda będzie kosztował 3,50 zł ale poza właściwą gazetą będzie miał dodatki: magazynowy oraz showbiznesowo-telewizyjny. Gazeta ma już profil na facebooku: https://facebook.com/ABCtygodnik na którym to znajdziemy spot reklamowy pisma. Gazeta będzie wydawana co środę dlatego żeby wyprzedzić wszystkie konkurencyjne dodatki telewizyjne.

Co zatem sądzicie o tej gazecie? Zapraszam do rozmowy na jej temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest dobry pomysł z tym tygodnikiem :) Wydaje mi się, że w tym tygodniku będzie cała prawda - żadnego kłamstwa itd. Ale zobaczymy jutro :) Ciekawe, czy jutro zobaczymy dodatek TV do Tygodnika ABC :)

Jak będzie dobrym tygodnikiem, to będę kupował tą gazetkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu są jakby co okładki wszystkich części gazety: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ab ... za-3-50-zl

Mam nadzieje że dodatek telewizyjny wyjdzie Fratrii lepiej od tego co zaprezentowali testując rozwiązanie w tygodniku "W sieci" który to niestety nie miał najlepszego układu stacji telewizyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy cenie 3,50 PLN to nie wróżę sukcesu. Powinni zrezygnować z części insertów, w tym z programu i obniżyć cenę. Nie mam najlepszej opinii o ich wSieci, więc tutaj też pewnie będzie masa bredni. Ale zobaczymy jak będzie ze sprzedażą. Będzie chociaż ze 100 tys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że osiągną te 100 tysięcy, bo kampania promocyjna była dość spora. Zakupiłem. Jest kilka takich ambitniejszych tekstów. Ale reszta trochę do Faktu podobna. Zobaczymy jak się rozwiną. Na plus jest to, że już jest rubryka z opiniami czytelników (zapewne do tego numeru wzięto listy trafiające do "W sieci").

 

O dodatku telewizyjnym wypowiem się w innym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy cenie 3,50 PLN to nie wróżę sukcesu. Powinni zrezygnować z części insertów, w tym z programu i obniżyć cenę. Nie mam najlepszej opinii o ich wSieci, więc tutaj też pewnie będzie masa bredni. Ale zobaczymy jak będzie ze sprzedażą. Będzie chociaż ze 100 tys?

ABC jest kierowany do zupełnie innego czytelnika niż tygodnik wSieci. Tworzą go dziennikarze pracujący poprzednio w tabloidzie "Fakt".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Przy cenie 3,50 PLN to nie wróżę sukcesu. Powinni zrezygnować z części insertów, w tym z programu i obniżyć cenę.

 

Zrezygnowano z programu i dodatku magazynowego, ogólnie zmieniono format na taki jak reszta tygodników, i teraz z ceną 3,50 PLN przypomina mi bardziej kolorową "Angorę", choć jej nie przebije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Początkowo potencjał mieli spory, w końcu nie było jeszcze w Polsce takiego luźniejszego tygodnika, który byłby zarówno informacyjny, jak i rozrywkowy. Ale potem się to nieco zepsuło, zaczęto wrzucać jakieś nudziarstwa, albo newsy-niewypały na zasadzie "ktoś nam powiedział że od kogoś słyszał". I na tym robiono cover-story.Tak szczerze to nie kupowałem tego, kilka numerów dostałem z pracy od taty, w pociągu zostawiali. Nie będę żałować że już nie będzie to wydawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...