Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ Kiler: W Tele Tygodniu też doszło Teletoon+. Więc nie wiem co się dzieje że nagle znika CN a dochodzi Teletoon+. Poza tym w To i Owo na 8 stronie listingu doszła nowa kolumna, w której się znalazły stacje Polsat 2, Lifetime i coś jeszcze. Układ stacji został także troszkę zmieniony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mcl1: No i czuję się troszkę niedobrze z powodu tego, że to już całkowicie kolejna gazeta bez CN :( W sumie to bardzo dobrze, że wyrzucili kilka stacji zagranicznych - bo musi być miejsce na nowe stacje. Ale widzę, że dodali TVN Meteo Active - strzał w dziesiątkę. W sumie To i Owo oceniam na: 8/10, ponieważ wyrzucenie CN jest wadą gazety, a samą zaletą są tylko nowe kanały.

@Warblade3: Podasz go? ;) Mogą być też i zdjęcia, ale od mcl1 lub misiek2000wp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z ciekawości. W sumie, to zmiany nie są tak bardzo istotne, jak zapowiadano. Faktycznie wyrzucono kilka kanałów zagranicznych. Zamieszczam przykładowe skany, gdyby ktoś był ciekaw tych "nowości":

 

9ee900587068.jpg69f8911af461.jpg f2f0423bd1f9.jpg5a67ec2e7e51.jpg

 

62ce94aa79f5.jpg634ac993d47b.jpg 983750108473.jpg0f3360aa82be.jpg

 

8e71862e3fa9.jpg03ee672880ae.jpg 9533e239aaec.jpg4720372fc8cd.jpg

 

"Pakiet Premium" jest dość ciekawy. Nie tylko są plotki o aktorach, ale (jak widać) też o filmach. Dla mnie to jednak za mało, żebym wrócił do regularnego kupowania tego tygodnika. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem zdjęcia. No i trochę lepiej, ale dalej brak Cartoon Network - i to już mnie wkurza. Ale bardzo dobrze, że wyrzucili część stacji zagranicznych - jeszcze jedną część wyrzucą i wtedy To i Owo będzie fajną gazetą z programem TV :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się boję, co to będzie w To i Owo za kilka lat. Może już w ogóle nie być stacji zagranicznych :( a listing na pierwszych stronach listingu w ogóle nie został rozszerzony o ileś tam stacji :( Właśnie mam propozycję listingu dla To i Owo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warblade3: Ale brak stacji zagranicznych = większa korzyść dla polskich stacji. Lecz spokojnie, mogą zostawić kilka stacji i tyle. Albo zrobić jedną stronę na której będzie program 18 stacji zagranicznych. A podasz mi tą propozycję? Bo ja mam taką (te dwa pierwsze strony przypominają trochę te do 2010 roku):

Str.1: TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVP Regionalna

Str.2: TV4, TVN7, TV Puls, Puls 2, TVP Polonia

Str.3, 4 i 5: bez zmian

Str.6: także bez zmian tylko że w miejscu TV Trwam pojawia się TV Republika

Str.7, rząd 1: Polsat 2, TVP Rozrywka, ATM Rozrywka, TV 6, TTV, TVN Style

rząd 2: TVP HD, TVS, CBS Drama, TLC, Kuchnia+, TV Trwam

rząd 3: Tele 5, Polonia 1, BBC Brit, E!, Domo+, TVN Meteo Active

Str.8, rząd 1: Polsat Cafe, MiniMini+, TVP ABC, Nickelodeon, VIVA, 4Fun.TV

rząd 2: Lifetime, TeleToon+, Disney Junior, Disney Channel, Eska TV, 4Fun Hits

rząd 3: Romance TV, Cartoon Network, Disney XD, Boomerang, Polo TV, Disco Polo Music

Str.9, rząd 1: Das Erste, ZDF, RTL, Sat.1, Pro 7, RTL2

rząd 2: Kabel Eins, VOX, Super RTL, 3sat, WDR, NDR

rząd 3: BR, MDR, HR, SW, Rai 1, Rai 2

Str.10, rząd 1: CT1, CT2, Nova, TF1, France 2, France 3

rząd 2: Jednotka, Dvojka, Markiza, TV5 Monde, M6, Arte

rząd 3: Pierwyj Kanał, RTR Planeta, TVE, CNN, BBC Prime, Euronews

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, przepraszam - zamiast Euronews może będzie France 24 a co do BBC Prime to chodziło mi o BBC World News ;) Sorka, ale nie mogę tej propozycji edytować, bo już tak pozostało na zawsze. Więc przykro mi, będzie tak jak jest :( A ja mam propozycję do Kuriera TV (wzorowane na niemieckim TV Genie z którego wrzuciłem niedawno zdjęcia):

Str.1: TVP1, TVP2, Polsat

Str.2: TVN, TV4, TV Puls

Str.3: TVN7, Puls 2, TV6, TVP Rozrywka

Str.4, rząd 1: TVP Polonia, TVP Kultura, TTV, TVP Regionalna

rząd 2: Ośrodki regionalne TVP (4 kolumny i 2 wiersze czyli po 8 stacji)

Str.5, rząd 1: Stopklatka, TVP Seriale, AXN, Kino Polska, Canal+, Canal+ Film

rząd 2: TV Trwam, Tele 5, ATM Rozrywka, Ale Kino+, Canal+ Seriale, Canal+ Family

Str.6, rząd 1: HBO, Comedy Central, TVP Historia, Fokus TV, TVN Style, Polsat Cafe

rząd 2: HBO2, 13 Ulica, Discovery, National Geographic, TLC, Discovery Life

rząd 3: Polsat Film, Universal, Canal+ Discovery, Planete+, Lifetime, TVS

Str.7, rząd 1: Eurosport, Polsat Sport, TVP Sport, TVP ABC, TVP Info, 4Fun.TV

rząd 2: Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, nSport+, MiniMini+, TVN24, Eska TV

rząd 3: Polsat Sport News, TVN Turbo, Polsat Play, Nickelodeon, Polsat News, Polo TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dobra jak dla mnie. A dlaczego dużo? Bo ta propozycja była wzorowana na niemieckim dwutygodniku pod nazwą TV Genie która jak widać ma 6 stron na listing. Teraz propozycja dla Tele Świata:

Str.1: TVP1, TVP2, Polsat

Str.2: TVN, TV4, TV Puls, TVN7

Str.3, rząd 1: Puls 2, TVP Polonia, TVP Rozrywka, TTV, TV6

rząd 2: Tele 5, TVS, TVP HD, Polsat 2, TV Trwam

Str.4, rząd 1: ATM Rozrywka, TVP Kultura, TVP Historia, Stopklatka, TVP Regionalna

rząd 2: Eska TV, Polo TV, Ośrodki regionalne TVP (3 kolumny)

Str.5, rząd 1: Polsat Film, AXN, Kino Polska, TVP Seriale, Comedy Central, Canal+

rząd 2: 13 Ulica, Universal, Ale Kino+, Filmbox, Fox/Fox Comedy, Canal+ Seriale/Paramount Channel

Str.6, rząd 1: Canal+ Film, HBO, Eurosport, Polsat Sport, TVP Sport, Canal+ Sport

rząd 2: Canal+ Family, HBO2, Eurosport 2, Polsat Sport Extra, TVN Turbo, Canal+ Sport 2

rząd 3: CBS Europa, TCM, Extreme Sport, Polsat Sport News, Polsat Play, nSport+

Str.7, rząd 1: TVP Info, TVN24, TLC, TVN Style, Polsat Cafe, Fokus TV

rząd 2: Polsat News, Superstacja, Kuchnia+, Domo+, Lifetime, Canal+ Discovery

rząd 3: TV Republika, TVN Meteo Active, BBC Brit, Discovery Life, Polsat Romans, Discovery Science

Str.8, rząd 1: Discovery, National Geographic, TVP ABC, MiniMini+, Nickelodeon, VIVA

rząd 2: Discovery Turbo Xtra, Planete+, Disney Channel, TeleToon+, Cartoon Network, 4Fun.TV

rząd 3: ID, History, Disney XD, Disney Junior, Boomerang, Polonia 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja też dobra. Ale TŚ nigdy nie pójdzie na tą propozycję Twą. Powód jest prosty - gazety z programem powoli zaczynają kapitulować. Z miesiąca na miesiąc ich sprzedaż maleje. Więc sądzę, że jeśli się nic nie zmieni na lepsze, to za 5 lat już skapitulują np. Tele Max, Super TV, i inne gazety, może nawet TT. Teraz jest cięcie kosztów, dlatego wydawcy nie rozszerzają programu o dodatkowe strony, bo to się staje powoli nieopłacalne. Internet robi swoje. Niestety... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warblade3: Jestem świetny ;) Co do tych dwóch dodatkowych stron, to dodałem je dlatego, żeby było miejsce na stacje. Tele Świat według mnie chyba będzie na trzecim miejscu największej liczby stacji, bo obecnie TŚ ma ich 82, a w mojej propozycji - 104. Ale to nic w porównaniu do mojej propozycji dla TT :) A ja znalazłem gazety, które są na Issuu:

http://issuu.com/halotv/docs/halotv_18 - HaloTV. Jest to gazeta z programem dla kilkunastu polskich i kilku brytyjskich stacji. Fajna grafika, trochę fajny układ - i to mi się podoba. Lecz ta gazeta jest już nieaktywna, może dlatego że została zawieszona.

http://issuu.com/zamojska/docs/2010-42 - Gazeta Zamojska z 2010 roku. Troszkę niszowa, bo ma program TV zawierający aż tylko 6 stacji: TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVN7 (nie wiem po co wkleili tu pierwsze logo tej stacji) i TVP Lublin (tylko pasmo lokalne, nawet widać po tym że chyba wolą TVP3 :lol2: )

http://issuu.com/eball/docs/48-048 - Gazeta Biłgorajska, również z 2010. Tutaj trochę lepiej, ale... widać też stare loga (logo TVP1 z lat 90-tych oraz logo Pulsu z lat 2003-2007). Dodam jeszcze, że po jakimś czasie logo TVP1 było już... zwykłym obecnym logiem TVP, a ten sam program TV był później stosowany w Gazecie Zamojskiej.

http://issuu.com/zycie.podkarpackie/docs/zycie20_06 - coś bardziej starszego - Życie Podkarpackie z 2006. Program TV też nie dość spory, bo też ma mało stacji, czyli było ich 5: TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVP3 (+ pasmo rzeszowskie).

 

A tak z ciekawości wygląda układ kanałów w tygodniku katolickim "Idziemy":

rząd 1: TVP1, TVP2, TV Polonia, TV Trwam

rząd 2: TVN, Polsat, omówienia

 

Do 2015 układ programów w katolickim tygodniku "Niedziela" wyglądał tak (nie wiem, jak on teraz wygląda):

rząd 1: TVP1, TVP2, TV Polonia, TV Trwam, Religia.tv

rząd 2: Eurosport, TVP Info, TVP Kultura, TVP Historia, TVN, Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś Super Express tv drukuje następujące stacje:

Tvp 1,Tvp 2,Polsat, Tvn, Puls, Tvn 7, Tv 4, Polo tv, Fokus tv

Eska, Atm rozrywka, Tvp rozrywka, Puls 2, Tv 6, Tvp kultura, Ttv, Tele 5, Tvp Polonia, Tvs, Tvp hd, Tvp regionalna

Tvp sport, Eurosport, Eurosport 2, Polsat sport, Polsat sport extra, Polsat sport news, C+ sport, Nsport, Sportklub, Orange sport, Tvn turbo, Polsat play

Kino Polska, Filmbox, Filmbox extra, Filmbox hd, Mgm, Stopklatka, Tcm, Tvn fabuła, Cinemax, Cinemax 2, Ale kino, Canal+, C+ film, C+ family, Romance tv, Polsat film, Hbo, Hbo 2, Hbo comedy, Cbs Europa

Tvp seriale, Comedy Central, Comedy Central Family, Cbs drama, Cbs action, Axn, Axn white. Axn black, Axn spin, C+ seriale, 13 ulica, Universal,Fox, Fox comedy, Polsat 2

tvn style, Tvn meteo active, Polsat cafe, Kuchnia+, Domo+

Minimini, Tvp abc, Disney channel, Nickelodeon, Cartoon network

Discovery, Discovery science, Animal planet, Tvp historia, History, National geographic, Nat geo wild, Planete, Bbc earth, Travel channel

Tvp info, Tvn 24, Polsat news, Superstacja, Tv trwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądają jakby co zmiany w Kropce TV:

Str. 1: TVP1, TVP2, Polsat, TVN

Str. 2: R1: TV Puls, TVN7, TV4, TVP Polonia, Stopklatka TV

R2: Puls 2, ATM Rozrywka, TV6, TVP Rozrywka, TVP Kultura

Str. 3: R1: AXN, C. Central, Fox Comedy, 13 Ulica, Ale Kino+

R2: AXN White, C. Central Family, FOX, TVP HD, CBS Action

R3: AXN Spin, AXN Black, CBS Europa, CBS Reality, CBS Drama

Str. 4: R1: Canal+, HBO, Polsat 2, TVP Seriale, Kino Polska, Paramount Channel

R2 (na wysokości połowy kolumny z sąsiedniej strony) : C+ Film, HBO2, Polsat Film, TVN Fabuła, TCM, Filmbox Extra

R3: Canal+ Seriale, HBO Comedy, TVS, Universal Channel, Filmbox, Lifetime

R4: Canal+ Family, Cinemax, Polo TV, Eska TV, Mezzo, H2

Str. 5 i 6: Bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...