Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Warblade3

A tymczasem w Super Express TV nastały korekty - doszły kanały Eurosport i Polsat Sport. A w Tele Tygodniu zauważyłem kolumnę dla najciekawszych ramówek stacji Canal+ (kolumna obok opisów seriali). Ciekawe w tym jest to, że dali kilka opisów dla Canal+ Seriale, choć (niestety) nie ma w Tele Tygodniu tego kanału :( Powinni dać jedną kolumnę dla 4 stacji Canal+ (ten główny, Film, Family i Seriale), a do 2 kolumny powinni dać HBO, HBO 2 i np. CBS Europa i Filmbox. Canal+ Sport 2 też powinien dojść. No ale to temat na inną dyskusję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem w Super Express TV nastały korekty - doszły kanały Eurosport i Polsat Sport. A w Tele Tygodniu zauważyłem kolumnę dla najciekawszych ramówek stacji Canal+ (kolumna obok opisów seriali). Ciekawe w tym jest to, że dali kilka opisów dla Canal+ Seriale, choć (niestety) nie ma w Tele Tygodniu tego kanału :( Powinni dać jedną kolumnę dla 4 stacji Canal+ (ten główny, Film, Family i Seriale), a do 2 kolumny powinni dać HBO, HBO 2 i np. CBS Europa i Filmbox. Canal+ Sport 2 też powinien dojść. No ale to temat na inną dyskusję :P

A zmieniono tam ten irytujący układ stacji który kiedyś wprowadzono? Byłbym wdzięczny za informacje od ciebie w tej kwestii.

Co do Tele Tygodnia to trochę miejsca by się zwolniło gdyby skasowano te omówienia z pierwszych dwóch stron - wtedy spokojnie tam mogłaby się przenieść większość stacji z DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Poland: W Super Expressie TV nastały tylko korekty w listingu. W starym miejscu Minimini+ pojawiła się kolumna z trzema stacjami: Polsat Sport, Polsat Sport News i Eurosport. Pod tymi trzema kanałami są kanały Minimini+ (w 2 rzędzie) i TVP ABC (w 3 rzędzie). W starym miejscu Polsat Sport News pojawił się kanał TV Trwam. Niestety to tylko korekty, a nie coś więcej :( Ja bym chciał zobaczyć jeszcze kilka stacji dokumentalnych, filmowych i powrót TVN Turbo (jak będzie miejsce to jeszcze innych stacji).

W Super Express TV skorektowano jeszcze 2 i 3 rząd - listing tam jest teraz napisany w słupku. Bardzo czytelnie to wygląda :)

@marcin7650: Pod względem stacji to w Tele Tygodniu jest straszna bieda. Tak samo pod względem czytelności listingu. Nie wiem, co by się musiało stać, aby był czytelny listing w TT i jeszcze doszły stacje, które chcę (chcę pełnej paczki Canal+, BBC i kanałów nc+, do tego HBO 2, dalej to nie wiem :P ). Wydaje mi się, że była by potrzebna chyba interwencja niebios.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Warblade3

@Kirk: Moim zdaniem dodatek z programem TV do tygodnika "ABC" był dobry. Podobał mi się. Szkoda że z niego zrezygnowano :( Natomiast nie rozumiem tego dodatku z programem TV do tygodnika "Od A do Z" czy jakoś tak. Tylko 28 stacji, liczba stacji okrojona. Nie rozumiem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Poland: To i Owo to wiesz, jakie jest. Może dodadzą te dwa kanały, może nie. Natomiast co do Super Express TV, to sam się im dziwię. Nawet Canal+, HBO, Discovery Channel nie mają, a chcą dodać VOX Music TV... Ten kanał zawsze mogą dodać ale gdyby jeszcze dodali tą "podstawę" premium to wtedy było by dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygodnik "Od A do Z" dokonał zmian w swoim dodatku telewizyjnym. Zrezygnowano z osobnego pisemka dołączanego do gazety. Od teraz dodatek telewizyjny ma taki sam rozmiar jak reszta gazety. Zmniejszono ilość stacji, z 28 do 12, przy czym 2 stacje tam drukowane nie są w NTC (TVP Seriale i Polsat 2). Co prawda redakcja reklamuje się że teraz ten dodatek jest większy, ale tylko jeśli chodzi o rozmiar i wielkość krzyżówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...