Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Warblade3

W każdym razie wydawcy gazet z programem ponoszą odpowiedzialność, za to, że nie ma zmian, po prostu to ich wina że zmian nie chcą wprowadzić. I głównie przez wydawców tych gazet co raz więcej ludzi odchodzi od gazet z programem. Kiedyś było bardzo porządne To i Owo, teraz co mamy? Idealnie wiemy. Albo Tele Tydzień. Ja tego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Warblade3

I w tym tygodniu żadnych zmian w gazetach z programem TV po prostu nie było. Co to ma być? To oni sobie nadal myślą że ich tygodniki/dwutygodniki to kury znoszące złote jaja? Zresztą... i tak zmiany muszą zostać wykonane w obecnych gazetach z programem TV, najbardziej w Tele Tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ tomekjot: No właśnie. Moim zdaniem największą bolączką Tele Tygodnia są te cudawianki graficzne. Oni strasznie widziwiają z listingiem graficznie, tak samo z resztą gazety. Uważam, że w Tele Tygodniu grafika powinna być jak najprostsza, żadnego malowania całych kolumn, na różne kolory najciekawszych propozycji dnia etc. Po prostu duże zmiany graficzne w Tele Tygodniu - tak samo z listingiem tam by się przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie w salonie nowy numer To&Owo TV z ciekawości. I tak jak się spodziewałem, nie dodali Paramount Channel do listingu. A mogli to spokojnie upchnąć pod TCM. I to na pewno nie wina Viacomu, bo na ostatniej stronie okładki wykupili reklamę, w której jest program na cały tydzień. :lol2:

 

To jest kolejny dowód na to, żeby tego drukowanego guide'a nie kupować. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ draco_san: Nie wiem jak to skomentować. Ale wiem na pewno jedno: to, co teraz wyrabia polski Bauer z gazetami w program woła o pomstę do nieba. Brakuje niekiedy podstawowych stacji, TVP Seriale, Puls 2, Polsat Film i różne inne [beep]oły wywyższane, kanały premium pościskane... Bez komentarza. W gazetach PressMedii, Kropce TV i Tele Programie jest już lepiej. Myślę, że w gazetach powinno się iść na czytelność listingu (mniej stacji, ale za to te stacje są czytelnie, ładnie, przejrzyście napisane, wyjaśnione). To i Owo oraz Tele Świat powinny mieć po ok. 100 stacji, pozostałe gazety Bauera - czytelność przede wszystkim, a nie wpychanie nie wiadomo ile stacji do Tele Tygodnia, czego skutek idealnie widać. Press Media, Kropka TV i Tele Programy - te gazety mogą taki megamix :lol2: prezentować :) Krótko podsumowując, gazety z programem powinny zostać przebudowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Tele Tygodnia to uważam że także tutaj stacji mogłoby być jeszcze trochę więcej - przynajmniej 100 (bez ośrodków) tak by pod tym względem wyprzedzić Kropkę TV. Co do Tele Świata i To i Owo TV to się w pełni zgadzam uważając że powinny powstać jeszcze dwa tytuły - jeden byłby odpowiednikiem Tele Świata w formie tygodnika a drugi podobnie jak Kurier TV i Tele 14 bardziej opisowo prezentował program przy mniejszej ilości stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Poland: :shock:

Nie zgadzam się co do Tele Tygodnia. Tele Tydzień w życiu na to nie pójdzie. Potrzeba by było chyba interwencji sił nadprzyrodzonych, żeby takie rzeczy się wydarzyły :lol2: Natomiast co do reszty Twojej wypowiedzi, to się zgadzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

:shock:

To się potwierdzają moje przypuszczenia - aby w końcu się coś zmieniło w Bauerze to potrzebna jest interwencja sił nadprzyrodzonych. Jakieś CI Polsat ( :x ) dodali, a za chiny ludowe nie dodadzą kanału CBS Reality. Można ten zauważyć, że w prawie wszystkich gazetach Bauera jest kanał ID, a CBS Reality - jest tylko w To i Owo. Moim zdaniem na obecną chwilę jedyną gazetą Bauera, którą da się czytać, jest To i Owo. Jak się uprze, to też Tele Świat i TV14 można podciągnąć do tej rangi. A Tele Tydzień jest dobry tylko z marketingu i reklamowania się. A w listingu - bez komentarza. :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie w salonie nowy numer To&Owo TV z ciekawości. I tak jak się spodziewałem, nie dodali Paramount Channel do listingu. A mogli to spokojnie upchnąć pod TCM. I to na pewno nie wina Viacomu, bo na ostatniej stronie okładki wykupili reklamę, w której jest program na cały tydzień. :lol2:

 

To jest kolejny dowód na to, żeby tego drukowanego guide'a nie kupować. :P

 

To&Owo... hehhh... Kupowany w dzieciństwie ale od kilku dobrych lat nie kupuję z powodu napchania małą czcionką programu dla kanałów tematycznych i to w dodatku nie w całości.

 

Nigdy nie odpowiedzieli mi dlaczego drukują nadal program stacji niemieckich i czeskich co jest dla mnie niezrozumiałe. Brak miejsca, kanały upchane jak pisałem a cenne miejsce zagospodarowane jest dla kanałów zagranicznych. To było dobre 15-20 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ emarti: Stacje zagraniczne spokojnie mogły by być ale na osobnych stronach z listingiem. Akurat mi się To i Owo podoba - tylko skorektować listing się przyda i tyle wystarczy :) Co do stacji tematycznych, to kiedyś sytuacja naprawdę wyglądała tragicznie. Teraz jest już lepiej - ale szkoda braku np. MTV Polska, Viva PL, kilku stacji bajkowych, Filmbox HD czy BBC Lifestyle. BBC HD i kilka innych stacji też by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jeszcze więcej stacji można by upchać gdyby w To i Owo TV (jak i Tele Tygodniu) zmianom została poddana pierwsza i druga strona listingowa. Wtedy w przypadku To i Owo TV spokojnie można przenieść TVP Regionalną, TV Trwam oraz kilka stacji z przed ostatniej strony a w ich miejsce dodać TV Republikę oraz TVN24 BiŚ (sekcja informacyjna) czy MTV Polska i BBC HD (sekcja ogólna) a miejsce stacji zgranicznych spokojnie mogłoby zostać zagospodarowane przez stacje dziecięce i muzyczne - w ostatnim przypadku na czele z naszymi przyjaciółmi ze stacji Power TV i Stars TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ fan tv: No właśnie. Moim zdaniem grzechem Tele Świata było powstanie sekcji DVB-T, gdzie pojawiły się takie stacje jak TVP Historia czy TV Trwam, które można by było spokojnie w innym miejscu dać :) Podział na sekcje serialowe, filmowe też by się przydał, oprócz tego sekcja dla kanałów paradokumentalnych też by się przydała. Muzyczne (Eska TV, Polo TV i jakby się dało Viva PL i MTV PL) oraz TVP Historia i TV Trwam powinny zostać odpowiednio rozdzielone: TVP Historia do dokumentalnych, muzyczne - nowa sekcja, a TV Trwam - do stacji informacyjnych. Więcej stacji bajkowych też by się przydało. Podsumowując, w Tele Świecie przydały by się duże zmiany listingowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(…), a TV Trwam - do stacji informacyjnych. (…)

Ta stacja nie jest informacyjna, tylko religijno-narodowa, więc należy jej się miejsce w stacjach religijnych, który to dział byłby oznaczony kolorem szarym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podział na sekcje serialowe, filmowe też by się przydał, oprócz tego sekcja dla kanałów paradokumentalnych też by się przydała.

Rozdział stacji serialowych i filmowych rzeczywiście by sie przydał, ale kanały paradkoumentlane? Co masz na myśli?

Powinni też wyrzucić kanały typu CI Polsat czy Discovery Turbo Xtra ze sportowych, a Discovery Life wrzucić bardziej do rozrywkowych.

A czy jakaś gazeta oprócz To i owo (może być 2 tygodnik) która pokazuje program wszystkich C+?

Tele Świat i to nawet podaje więcej godzin wpisanych do Canal+Falimy i Canal+Family 2 niż w To i owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ pauulo: Przepraszam Ciebie za TV Trwam - rzeczywiście to jest stacja religijna :) I też by się przydał dla niej nowy dział :)

@ misiek2000wp: Ja bym jeszcze do stacji paradokumentalnych zaliczył Discovery Life - jak patrzyłem na ich ramówkę, to mają tylko we wczesnych godzinach porannych i chyba w nocy programy przyrodnicze, reszta to albo seriale, albo programy paradokumentalne.

@ fan tv: Mam na myśli osobną kolumnę, w której znajdowały by się stacje CBS Reality, ID, Discovery Life i CI Polsat. :)

Poza tym dobrze gadasz :) Discovery Turbo Xtra nie wiem, po co została dodana do sekcji kanałów sportowych. Moim zdaniem głupotą jest też trzymanie TVN Turbo i Polsat Play w kanałach sportowych w gazetach Bauera. Uważam, że najlepiej by było gdyby na 5 stronie listingu były tylko stacje rozrywkowe, paradokumentalne i kilka muzycznych. Jakieś ogólne też by można było tam dać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem głupotą jest też trzymanie TVN Turbo i Polsat Play w kanałach sportowych w gazetach Bauera.

Też tak uważam, powinni dodać do sportowych w tele świecie Sport Klub i może inne sportowe, a nie wrzucać jakieś stacje w ogóle nie sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ fan tv: Ciekawe, skąd wynika taka praktyka Bauera. Przez ich wpychanie nie wiadomo czego do stacji sportowych nie dochodzą np. Canal+ Sport, czy Polsat Sport Extra. Np. w Tele Tygodniu nie ma Polsat Sport Extra czy Orange Sport, a były do momentu, gdy nie dano tych przeklętych Polsat Play i TVN Turbo do sekcji sportowej. Co do Tele Świata to zmiany konieczne by się przydały, przeniesienie opisów filmów na strony przed listingiem (tak jak zrobili to z serialami) też by się przydało. Jak się przeniesie stacje filmowe, to się zwolni dodatkowa strona codziennie na listing - więc nawet do 100 stacji będzie można było dobić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...