Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Warblade3

Każdy ma inne zdanie na ten temat. Ja osobiście jestem za gazetami z programem TV :)

Ale często też patrzę na strony internetowe z programem TV. Tak więc lubię obydwa sposoby sprawdzania programu TV :)

Ciekawe, jakie zmiany zajdą w Tele Tygodniu :) Myślę, że to będą zmiany graficzne, oprócz tego jakieś korekty w listingu by się przydały.

Co do To i Owo, to jestem bardzo zadowolony ze zmian tam :) Wyczytałem też tam, że to nie wszystko, co nam pokazali - kolejna część zmian ma być w To i Owo za tydzień - czyli być może jakieś korekty, zmiany w listingu :) Osobiście jestem za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wygląd TO i OWO nawet mi się podoba. Jednak...

Może się łudzę, ale liczę , że w TO I OWO doczekam się ponownie czarno-białej wkładki z programem tv na szarym papierze :).

Koszt druku nawet niższy - można poszerzyć ilość kanałów tv - nawet dodać wszystkie istniejące polskojęzyczne.

 

Marzenia, prawda :) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nic nie zmieniali mieli coś schrzanić to lepiej niech będzie tak. Zmiany w układzie nic nie dadzą bez zwiększenia objętości gazety i wyrzucenia stacji zagranicznych.

W zasadzie można tylko wyrzucić stacje zagraniczne i zmodyfikować pierwsze dwie strony listingowe poszerzając ilość stacji w nim z 10 do 17 lub 18 stacji. Tym samym do gazety dojdzie nawet solidna paczka 24 nowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne zdanie na ten temat. Ja osobiście jestem za gazetami z programem TV :)

Ale często też patrzę na strony internetowe z programem TV. Tak więc lubię obydwa sposoby sprawdzania programu TV :)

Ciekawe, jakie zmiany zajdą w Tele Tygodniu :) Myślę, że to będą zmiany graficzne, oprócz tego jakieś korekty w listingu by się przydały.

Co do To i Owo, to jestem bardzo zadowolony ze zmian tam :) Wyczytałem też tam, że to nie wszystko, co nam pokazali - kolejna część zmian ma być w To i Owo za tydzień - czyli być może jakieś korekty, zmiany w listingu :) Osobiście jestem za :)

Nie jestem pewny ale w przedstawianym mi fragmencie mowa była o zmianach dotyczących wiosennej oferty telewizyjnej a nie dalszych kombinacjach w To i Owo TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Poland & @ PIOOLE: Co nie zmienia faktu że i tak by się przydały korekty w listingu To i Owo :)

@ Poland: Wiesz, kiedy Tele Tydzień (w który dzień tygodnia) wstawia okładki swoich numerów na Facebooka? Bo chciałbym zobaczyć następną okładkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już nieco wcześniej jest nowa okładka "Tele Tygodnia" która to dostępna jest pod tym linkiem: https://www.facebook.com/teletydzien/ph ... ype=1&_rdr

Niestety z wierzchu nie wskazuje na zmiany graficzno-listingowe a szkoda ponieważ "TT" zmiany się zdecydowanie należą bo to dzięki nim byłby jeszcze bardziej nowoczesnym tygodnkiem telewizyjnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Prawda, prawda. Grafika wg. mnie w ogóle się nie zmieniła w TT od końca lat 90-tych chyba :lol2: Więc jest coś do zmodyfikowania z grafiką :)

Poza tym chciałbym też żeby się zmieniło ułożenie artykułów w gazecie. Teraz chyba z 40 stron zajmują w TT te wszystkie artykuły.

Można by było zwężyć o kilkanaście stron :)

I listing w TT pozostał. Tutaj już sie na ten temat wypowiedziałem, co bym chciał w Tele Tygodniu zobaczyć w kwestii listingu. :)

Ale to chyba moje marzenia, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często tutaj przewija się kwestia tego, żeby w To i Owo TV usunąć w ogóle stacje zagraniczne. A ja uważam że powinno być na odwrót, że tych stacji powinny być nawet 3 strony (oczywiście nie umniejszając pozostałych, po prostu dostawić te 3 albo 2). Kiedyś była tam ramówka dla RAI 1 i 2, wszystkich chyba regionalnych stacji ARD, nawet dla rosyjskiego RTR Planeta był (wymiennie z 1 Kanałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jesteśmy w Polsce, ale jakoś kiedyś każda gazeta z programem miała z 10 kanałów zagranicznych. Inna sprawa że wtedy polskich mniej było. Ale obecnie, skoro tylko To i Owo TV drukuje stacje zagraniczne, to powinno tak być dalej. I to nie w takim formacie jak teraz, 4 kanały niemieckie i 2 czeskie, ale tak jak było całkiem niedawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Kirk: No właśnie :) Uważam, że w To i Owo powinno być dużo stacji zagranicznych - 2 strony listingu na nie można by było dać :) Teraz To i Owo daje w swojej gazecie 6 stacji niemieckich i 3 czeskie - myślę, że powinno w To i Owo więcej stacji, także z Francji, Włoch, Rosji i innych krajów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Kirk: Też popieram :) Ciekawe ile by się nazbierało tych stacji (zakładając że znajdzie się program dla 24 stacji - pozostałe 12 stacji przeznaczyłbym np. na stacje muzyczne z Polski i zagranicy) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Mimo wszystko Tele Tydzień to wg. mnie nadal kura znosząca złote jaja. Nadal to coś jest dochodowe? Nie rozumiem tego.

Sądzę, że aby stały się zmiany w Tele Tygodniu, to musi się wydarzyć jedna z dwóch rzeczy: albo musi im spaść sprzedaż (i to znacznie!), albo muszą się stać zmiany w TV (np. załóżmy że kanał Disney Junior zmienia nazwę, oczywiście żartuję xD ). Niedługo MUX8 powstanie, więc de facto i tak zmiany będą musieć zostały wprowadzone.

Obawiam się, co to będzie jak do MUX8 zostanie wstawiona stacja filmowa :lol2: Wtedy w Tele Tygodniu będzie jeszcze bardziej pościskana 3 i 4 strona listingu (bo szanowni ludzie nie chcą zmienić pierwszych dwóch stron listingu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kurą to określenie jak najbardziej trafne spostrzeżenie gdyż "Tele Tydzień" jest numerem na rynku zarówno prasy telewizyjnej jak i tygodników w ogóle więc to może blokować ewentualne zmiany w piśmie.

Swoją drogą jeszcze trzeci warunek zmian - konkurencja (także wewnętrzna) musi zrobić to samo gdyż wtedy jest motywacja do działania.

Podsumowując przydałoby się całemu Wydawnictwu Bauer nieco odwagi w rozwoju zarówno istniejących tytułów (m.in pod kątem grafiki i listingu) jak i przywracania bądź tworzenia nowych czasopism tak by bardziej rozwinięcie medialne w naszym kraju było u nich jak najbardziej widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...