Skocz do zawartości

Enigma 2 automatyczny time shift.


lukas8887
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna jestem posiadaczem nBOX BZZB (BSLA)ENIGMA 2 250G Openpli 8.3 i nie mogę za nic w świecie dojść jak zrobić żeby time shift włączał się automatycznie po zmianie kanału tak jak to jest np w dekoderze pace pvr. Gdzieś w internecie znalazłem że trzeba zainstalować plugun Permanet Timeshift ale nie mogę znaleść takiego pluginu do nbox. Owszem znalazłem plugin o takiej nazwie ale w wątkach o innych dekoderach i po wgraniu tego pluginu nadal nie było automatycznego time shiftu.

 

Czy ktoś może krok po kroku napisać jak dla laika co mam zrobić żeby time shift działał tak jak chcę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SHY-BUS

Jak szukasz pluginów na nboxa z E2 to miej na uwadze architekturę procesora SH4. Tu masz plugin, o który pytasz (nie testowałem, bo nie używam time-shift - U mnie dysk przesypia całe dnie ;) ) http://www67.zippyshare.com/v/79692597/file.html Folder Permament Timeshift skopiuj do /usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions potem restart i w ustawieniach (konfiguracja->system) znajdziesz menu timeshifta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ale ten sam plugin ściągałem niestety po jego dodaniu pisze że niektóre pluginy są niedostępne a w konfiguracji nie ma menu time shift.

Dlatego właśnie napisałem tu wątek. Niby plugin powinien działać ale nie działa.I nie bardzo wiem co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
nie bardzo wiem co z tym zrobić.

 

Poszukać odpowiedniej wersji pluginu albo zmienić image..

 

Stare Enigmy (2.3, 2.4 ...) różnią się w szczegółach od nowych: OE1.6 i OE2.0.

Ponadto OpenPLI nie dość ze bazuje na dość starej Enigmie (2.7 ?) to jeszcze nie ma źródeł w pythonie jedynie prekompilaty - ich modyfikacje w kodzie enigmy utrudniają przenoszenie pluginów które bez problemu działają na większości image'y.

.

Newnigma, Merlin, Oozoon, Gemini 3 bazują na OE2.0 (lub starsze na OE1.6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Akurat nbox był kupowany dla Mnie przez znajomego i on go sprawdzał. Źródło z którego kupował też pewne, więc raczej mogę założyć że kondensatory faktycznie zostały wymienione.

 

Ewentualnie zakup zewnętrznego dysku (USB) może rozwiązać problem?

Edytowane przez Feniks1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...