Skocz do zawartości

Gdzie można dostać Dekoder PVR Cyfry+


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę do moderatorów o niekasowanie tego wątku. Już tłumaczę dlaczego:

Jest spora liczba osób, która mając podpisaną umowę z Cyfrą+ czeka na dekodery HD PVR. Tutaj użytkownicy, którzy otrzymali już tuner będą mogli wpisywać gdzie są one jeszcze dostępne.

 

[LUBUSKIE]

Osobiście poszukuję tunera PVR - najlepiej Philipsa (tylko jego) w okolicach Zielonej Góry, Nowej Soli, Kożuchowa. Jeśli ktoś nabył i wie, że są dostępne proszę o cynk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z dystrybutorem w Rzeszowskim MaxMedia - twierdzi że Cyfra nie narzuca cczy dekodery sa przeznaczone dla nowych abo czy do aneksów. JEśłi tak robi dealer to tylko dlatego że ma prowizję od nowego :) jełsi zatem masz informacje że dany dealer ma dekoder - dzowń na infolinię i poinformuj ze nie chce Ci wydać :) oni to załatwią :)

A i jeszcz ejedno - człowiek powiedział ze nie moż emi powiedzieć czy dostana w tym roku czy nie bo jedyna informacja jaka jest wysyl ana od cyfry to informacja około 3 dni przed wysyłką wiec jak ktosm ówi ze dopiero dostanie w styczniu... sam nie wie co mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)jełsi zatem masz informacje że dany dealer ma dekoder - dzowń na infolinię i poinformuj ze nie chce Ci wydać :) oni to załatwią :)

Infolinia może się "cmoknąć", nawet jeśli dystrybutor ma tunery, to mogą być juz przeznaczone dla oczekujących. Po drugie - z tych do których dzwoniłem, każdy ma min 50 osób " w oczekiwaniu na PVR". Więc jeśli mówią , że najwcześniej w styczniu to są realistami, wcześniej nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do moderatorów o niekasowanie tego wątku. Już tłumaczę dlaczego:

Jest spora liczba osób, która mając podpisaną umowę z Cyfrą+ czeka na dekodery HD PVR. Tutaj użytkownicy, którzy otrzymali już tuner będą mogli wpisywać gdzie są one jeszcze dostępne.

 

[LUBUSKIE]

Osobiście poszukuję tunera PVR - najlepiej Philipsa (tylko jego) w okolicach Zielonej Góry, Nowej Soli, Kożuchowa. Jeśli ktoś nabył i wie, że są dostępne proszę o cynk :)

 

ja jestem abo. C+ i mam pvr hd od marca 2009 :jupi:

 

dwoniłem do kilku sklepów w Krośnie Odrz i ZG. i pytałem o pace hd pvr to mówili mi tego akurat nie mamy ale o innych nic nie mowili (że nie :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwóch punktach dystrybucji w Chrzanowie nie ma dekoderów :)

Dzwoniłem przed chwilą na infolinię grzecznie się zapytać kiedy dostanę mój tuner w ramach grzecznej odpowiedzi usłyszałem ,że nie wiadomo i ,że oczywiście trzeba dzwonić i jeździć po dystrybutorach.

Jak się zapytałem kiedy będzie wysyłka odpowiedziano mi ,że na razie nie wiadomo a jak jej powiedziałem ,że przecież trwa to była bardzo zdziwiona skąd mam takie informacje.

A wiec I Love Cyfra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwóch punktach dystrybucji w Chrzanowie nie ma dekoderów :)

Dzwoniłem przed chwilą na infolinię grzecznie się zapytać kiedy dostanę mój tuner w ramach grzecznej odpowiedzi usłyszałem ,że nie wiadomo i ,że oczywiście trzeba dzwonić i jeździć po dystrybutorach.

Jak się zapytałem kiedy będzie wysyłka odpowiedziano mi ,że na razie nie wiadomo a jak jej powiedziałem ,że przecież trwa to była bardzo zdziwiona skąd mam takie informacje.

A wiec I Love Cyfra :)

 

freeze7 jesteś z chrzanowa? ja kupowałem włąsnie tam cyfrę bo jestem z trzebini w którym punkcie kupowałes cyfre? jak możesz odezwij się na gg numer masz tam obok nicka mojego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do dekoderów PVR a dokładnie Pace 500 na terenie śląska są one wydawane tylko nowym abonentom. Taki mail dostali dystrybutorzy od cyfry. Jeśli dostaniesz taki dekoder a przedłużałeś umowę zostaną ci skasowane wszelkie promocje. Temat sprawdzony bo sam czekam na ten dekoder i jestem po przedłużeniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to odpowiedż na mój kolejny e-mail związany z odbiorem terminala pvr : już nawet nie piszą PACE tylko PHILIPS :D

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż w związku ze wzrostem zainteresowania dekoderem Philips HD PVR, mogą występować braki sprzętu w punktach dystrybucyjnych. Uprzejmie wyjaśniam, iż sytuacja ma charakter przejściowy. Proszę o bezpośredni kontakt z punktami dystrybucyjnymi w celu uzyskania precyzyjnych informacji na temat kolejnej dostawy sprzętu. Lista autoryzowanych przedstawicieli CYFRY+ jest dostępna pod adresem:

 

www.cyfraplus.pl/_pro_znajdz-punkt-sprzedazy-pro.html

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

.................

 

Dział Relacji z Abonentami

 

-------------------------------------------------------------

CENTRUM TELEFONICZNE ABONENTÓW

Tel.: 801 066 066 lub 22 310 45 45

Fax: 22 310 45 44

 

Skorzystaj z Internetowego Centrum Abonentów: http://www.ica.cyfraplus.pl

 

http://www.cyfraplus.com.pl

 

czyli dalej ta sama śpiewka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przysłali mniej więcej taką samą odpowiedź. Mam sam szukać po punktach dystrybucyjnych i wynika z tego, że teoretycznie powinni i wymienić w każdym. A tymczasem niektórzy dystrybutorzy, np. C.H. PAJO w Luboniu/k. Poznania twierdzą, że tylko wymienią tym z listy oczekujących. To jeśli ktoś mieszka w małym miasteczku i ma jeden punkt w okolicy to będzie faktycznie chyba czekał do marca. Kręcą i mataczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takze wymienić może każdy, inna sprawa czy dystrybutorzy pozwolą na to, nie powinni mieć nic przeciwko, ale wymyślają listy, zamówienie i Bóg wie co, wiadomo...pieniądz rządzi, a w tym przypadku większy z nowej umowy

 

To jest smutne lecz niestety prawdziwe. No ale na szczęście są też tacy dystrybutorzy, którzy tak nie robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, pan we Wrocławiu u którego wymieniałem też taki był, powiedział że wymieni...ma na stanie to nie ma problemu, bo tak czy siak jak ktoś ma podpisać umowę to podpisze, a jako że ma to wydać musi

 

zwłaszcza że nie wydaje mi się żeby taki szał na nowe pace był u chętnych na umowę, jak u nas abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...