Skocz do zawartości

Jakie mamy telefony?


Rekomendowane odpowiedzi

We Francji, często nazywanej kolebką światowej mody pojawił się nowy trend, jeśli chodzi o telefony komórkowe. Zamiast najnowszych modeli smartfonów, Francuzi coraz częściej pragną posiadać nieśmiertelną nokię 3310, lub inny topowy model z tamtych czasów.

 

Dlaczego tak się dzieje? To bardzo proste. Francuzi chcą mieć wytrzymały telefon, który wymaga ładowania raz na tydzień - nie jak w przypadku niektórych smartfonów, które trzeba ładować nawet dwa razy dziennie.

I co wy na to? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego użytkownik chce używać telefon. Jeśli tylko do gadania jak Francuzom to wystarczy im nawet jakaś stara Motorola a'ka cegła.

W dzisiejszych czasach nie wyobrażam sobie pracy bez smartfona i ciągłego bycia online. Ale widocznie nie jestem modny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Zależy, kto co potrzebuje. Ja np. preferuję smartfony (i to nie byle jakie, tylko te z tzw. wyższej półki), za to mój ojciec woli proste, służące jedynie do dzwonienia i "klepania" SMS-ów. Może też być z ekranem dotykowym, ale bez zbędnych bajerów. Dla mojego taty najważniejszy jest fakt, aby nowy telefon przy przedłużeniu umowy z operatorem był wyłącznie za złotówkę. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Siemka, mam pytanie do użytkowników co do 2 telefonów. Jeden z nich chcę sobie sprawić na urodziny, lecz mój budżet jest niestety na razie ograniczony do 400-550zł. Mianowicie chodzi mi o telefony LG L70 i LG L7 II. Ten drugi jest tańszy, zamierzam kupić przez internet na allegro. Zamawiać będę pod koniec lipca, więc powinna cena trochę zlecieć do dołu. I mam pytanie, czy ktoś z Was ma któryś z tych telefonów i może mi powiedzieć jak się sprawują? I czy opłaca się kupić któryś z nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Robi wrazenie wielkoscia, ale z calym szacunkiem. Mamy ponad 30st na dworze. Zakladamy na siebie malo ubran = malo kieszeni.

Wygodnie Ci chodzic z takim telefonem. Do tego najprawdopodobniej jakis portfel, dokumenty, klucze.

Mozesz sie nie przyznac, ale czy wygodnie sie siedzi z takim telefonem w kieszeni? Prwnie nie wiec trzeba go prwnie wyjmowac i odkladac w ogrodkach restauacjach u znajomych wyjmowac z kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej wspomniałem w niniejszym wątku, od połowy maja br. posiadam Samsunga Galaxy S5. Ma on ekran o wielkości 5,1".

Przyznam szczerze, że z początku też myślałem o tym, jak będzie mi się go nosić w kieszeni spodni i trochę się tego obawiałem. No, ale w końcu kupiłem tego smartfona i teraz mogę śmiało powiedzieć, że nie jest tak źle. :) Wiadomo, że jest on znacznie większy od mojej dotychczas używanej Nokii N8, ale w kieszeni moich różnorakich spodni ten mój Samsung mieści się bez problemów i nie przeszkadza podczas noszenia go w kieszeni, tzn. nic nie uwiera itp. Jednak przy urządzeniu z ekranem o wielkości 6" i więcej faktycznie może być już z tym gorzej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barti nie wiem jakie ty spodnie nosisz bo ja swoją 5 czuje i to bardzo. Noszenie z przodu jest nie do przyjęcia. Zazwyczaj telefon noszę w tylnej kieszeni i wtedy przy kucaniu czy też innym nachylaniu wyraźnie wtedy telefon daje znać o sobie. Do tego stopnia dla mnie to jest uciążliwe, że gdy kucam a przy małych dzieciach zdarza mi się to często zawsze pamiętam żeby robić to nie na tą kieszeń w której mam telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

5 a 5,1" to żadna różnica i tego Galaxy S5 jeszcze bym zaakceptował. Ale jako telefon naprawdę już nic większego.

Zazwyczaj telefon noszę w tylnej kieszeni

Nie radziłbym, bo w ten sposób istnieje duża szansa na szybkie jego pozbycie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barti nie wiem jakie ty spodnie nosisz bo ja swoją 5 czuje i to bardzo. Noszenie z przodu jest nie do przyjęcia. Zazwyczaj telefon noszę w tylnej kieszeni i wtedy przy kucaniu czy też innym nachylaniu wyraźnie wtedy telefon daje znać o sobie. Do tego stopnia dla mnie to jest uciążliwe, że gdy kucam a przy małych dzieciach zdarza mi się to często zawsze pamiętam żeby robić to nie na tą kieszeń w której mam telefon.

Ja tego mojego Samsunga noszę zawsze w w prawej bocznej kieszeni (można też uznać, że to kieszeń przednia). Kieszeń tę mam dość głęboką. W tylnej kieszeni nigdy nie noszę nic. Taka kieszeń to istna pokusa dla złodzieja... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No w Moto G jest coś w stylu Apexa. Ja Tobie powiem, że mój Samsung Galaxy S4 też nie muli, mimo że korzystam z Touchwiza i wielu aplikacji (Telefon mam pół roku, korzystam z GG, Skype, Facebook i innych społecznościówek, Tapatalk i praktycznie wszystkich funkcji). W ciągu pół roku mi się ani razu nie zawiesił i ani razu nie resetowałem do fabrycznych. Jestem zadowolony i nie żałuję wydanych pieniędzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...