Skocz do zawartości

Jakie mamy telefony?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Witam. Niedawno zmieniłem Samsunga Galaxy Core na Huawei Ascend P6. Chciałem go mieć juz rok temu. Trafiła się okazja więc zmieniłem. Telefon OK, super wykonanie. Jakiś czas temu otrzymał aktualizacje do KitKata 4.4.2. Jak za te pieniądze super sprzęt. Nie jestem fanem smartfonów za 2-3 tys. PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam. Posiadam Samsung Galaxy Ace 2 od dwóch lat. Wnerwia mnie że bateria żre się sama.Prawie nic na nim nie robię , a bateria pada np. po 15 godzinach od ładowania. Czasem dwie doby. Wszystkie zżeracze prądu wyłączone.Aplikacji prawie nie mam , wyświetlacz na minimum świecenia. Jak wchodzę na zużycie energii to najwięcej pochłania system. Próbowałem ręcznie coś tam odłączać , ale gdzie tam . Parę dni temu kupiłem nową baterią i sam nie wiem. Może ten typ tak ma. Byłbym szczęśliwy , gdyby telefon między ładowaniami wytrzymywał ok . dwóch dni . Jeśli ktoś się zna , to pomóżcie . Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od lutego posiadam telefon Sony Xperia T3 - jestem zadowolony, tym bardziej, że 'przesiadłem' się z Sony Ericsson Xperia Neo V (co rusz się zacinał). Xperia T3 nie zacina się, tylko raz wymagał resetu (z mojej winy). Ogólnie dobry, funkcjonalny smartfon, a także designowo nie jest źle - ma wszystko, czego potrzebuję ;). Jedyną wadą (dla niektórych), to wielkość - jednak 5,3 cala to nie jest mało, a jeszcze Sony marnuje powierzchnię - patrząc na telefon, na spokojnie część powyżej i poniżej ekranu można by było 'odciąć'. Dla mnie w warunkach domowych jest dobry, ale w szkole - jako telefon dla ucznia - lekko za duży. Ale miałem wtedy z Sony do wyboru między Xperią M2 a wspomnianym wyżej T3 - no to wybór był oczywisty (pomimo bardziej kompaktowych rozmiarów Xperii M2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakoś o stacjonarnym telefonie w niniejszym wątku wcześniej nie wspomniałem. ;)

Telefon stacjonarny też oczywiście mam. W sieci Orange (dawniej Telekomunikacja Polska S.A.). Obecnie mam taryfę "Plan na Każdy Dzień" za 49 zł miesięcznie, w której mam bez żadnych limitów darmowe połączenia krajowe (tylko stacjonarne), międzynarodowe do Unii Europejskiej (tylko stacjonarne) oraz USA, Kanada i Australia (stacjonarne i komórkowe). Istnieje też podobna taryfa za 69 zł miesięcznie, gdzie dodatkowo mamy też nielimitowane połączenia na "komórki" w kraju. Mi jednak z powodzeniem starcza ta taryfa za 49 zł, bo na "komórki" to dzwonię z mojej, gdzie też mam nielimitowane darmowe połączenia do wszystkich w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę się przyznać, że jestem "Playocholikiem" - mam trzy numery w Play (dwa w "Play na kartę rok ważności konta, które ostatnio rzadko używam, ale je utrzymuję, bo kiedyś jeszcze mogą się przydać; i jeden podstawowy w "Play Online na kartę" którego obecnie używam jako głównego do komunikacji że światem) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od połowy marca mam LG Spirit - dość dobry telefon, 1 GB RAMu, 8 GB pamięci wbudowanej, Android 5.0, LTE. Czasami musi trochę pomyśleć, ale też nie działa w nim dioda powiadomień czy ma idiotyczną formę odbierania połączeń. Jest na abonament w Playu za 79 zł z odnawialnym transferem 8 GB co miesiąc, z czego zużywam gdzieś tak połowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam samsung galaxy alpha i jestem z niego bardzo zaowolony, chodzi płynnie (żadnych zwiech). Wcześniej miałem przez prawie 5 lat samsung omnia hd 8910 ale w końcu się zepsuł i zachciało mi się iphone 5s ale trafiłem na oszusta na allegr i ani tel ani zwrotu kasy na szczęście jest POK. Pomyślałem ze to za karę ze mi się iphone za chciało i wybrałem Samsung Alpha tym razem już kupiony bezpiecznie w sklepie bo już raz dostałem nauczkę a patrząc jak organy ścigają tego oszusta to jeszcze wielu ludzi zostanie tak oszukanyco bo sprawcy czują się bezkarni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
... bo na tej na wyświetlaczu bym się nie połapał.

Też kiedyś myślałem że się nie połapię, a jednak się połapałem i teraz mam problemy z obsługą starych telefonów :lol2:

 

Ja obecnie (chyba od roku) mam Samsunga Galaxy S III i powiem szczerze, że ten Android tak przez wszystkich krytykowany dla mnie jest super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...