Skocz do zawartości

Najkorzystniejsze oferty prepaid


Rekomendowane odpowiedzi

Tak przeleciałem wzrokiem po tej części forum i zauważyłem, że nie ma tematu porównawczego najkorzystniejszych ofert na kartę. Czemu nie na abonament? Bo po co przepłacać za mniej niż można dostać w prepaidzie.

 

Moim zdaniem najlepsza na rynku jest obecnie oferta Virgin Mobile, w której za 29zł dostajemy nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i 2GB transferu (potem lejek).

 

Jest jeszcze opcja za 19zł różniąca się tylko tym, że zamiast nielimitowanych rozmów jest 100 darmowych minut i oferta za 59zł, z nielimitowanymi rozmowami i smsami + 10GB transferu.

Może ktoś o tej ofercie nie słyszał i mu się przyda.

 

Czekam teraz kto da więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siedziałem nad tym ostatnio, bo szukam czegoś atrakcyjniejszego niż mam obecnie (Plus), zwłaszcza pod kątem dostępu do netu. Oferta Plusa to jakaś abstrakcja, w obecnej taryfie za 10 zł mogę sobie ustawić -jeden- darmowy numer do dzwonienia przez miesiąc. W tym samym czasie za 19 zł w Nju Mobile mogę dzwonić do wszystkich. W Plusie aktualne taryfy na kartę - 25 zł/mc - dzwonienie do wszystkich komórkowych, 30 zł/mc - dzwonienie i SMS-y, 35 zł/mc - dzwonienie, SMS-y i 0,5 GB transferu (później lejek).

 

Plush (w sumie to samo co Plus, nie widzę różnic, tylko więcej pakietów):

35 zł - rozmowy z komórkowymi, SMS-y bez limitu, 0,5 GB transferu

30 zł - rozmowy z komórkowymi i SMMS-y bez limitu

25 zł - rozmowy z komórkowymi bez limitu

20 zł - 2 GB, SMS-y i 9gr/min

15 zł - 2 GB, SMS-y i 29gr/min

10 zł - SMS-y, 29 gr/min, 19gr/100 kB

FB i Instagram nie doliczają się do netu

 

Nju Mobile:

Miesio 19: 19 zł gadanie bez ograniczeń z komórkami (jeśli poniżej 100 minut - taniej), 10 zł ze stacjonarnymi (jeśli mniej niż 53 minuty - taniej), 19 zł net 3 GB (jeśli mniej niż 100 MB - taniej, jeśli więcej niż 3 GB - 19 gr/MB), 9 zł SMS/MMS (jeśli mniej niż 100 SMS lub 48 MMS - taniej, sumują się), 0 zł za odpalenie usługi, ważna bezterminowo

Miesio: w sumie to samo, tylko komórki i stacjonarne są połączone i łącznie jest 29 zł (jeśli mniej niż 153 minuty gadania łącznie z czymkolwiek - taniej)

99 gr do komórkowych: 99 gr za gadanie z komórkami (jak rozumiem - 1000 minut w cenie), a reszta wg cennika - 19 gr/min na stacjonarne, 19 gr/MB netu, 9gr/SMS, 19gr/MMS, 6 zł za odpalenie usługi i ważna na 62 dni!

Nju do wszystkich: generalnie 2 zł dziennie, ale jeśli wygada się w dzień mniej niż 11 minut, wyśle poniżej 23 SMS lub zużyje mniej niż 10 MB transferu - jest mniej niż 2 zł, ale usługi się sumują, więc np. 9 minut gadania i 4 SMS i są 2 zł. Net jest w pakiecie 100 MB, powyżej 100 MB cennikowo 19gr/MB, 6 zł za odpalenie usługi, ważna 62 dni!

 

Z netem można kombinować - za 7 zł jest 350 MB na 31 dni, z tego co doczytałem - można ten pakiet odpalić przed zużyciem transferu dostępnego w Miesio/Miesio 19, a to daje pole do pewnych kombinacji, bo w pakiecie mamy 19 zł za 100 MB (i później do 3 GB ta sama cena). Jeśli ktoś się mieści w 350 MB/miesiąc, to bardziej opłaca się ten pakiet - zamiast 19 zł w miesiącu wyjdzie 7 zł (a nawet 700 MB - wtedy dwa pakiety - 14 zł). Trzeba by się jednak upewnić, że tak na pewno się da oraz dodatkowo - pakiety nie odpalają się automatycznie, trzeba o tym samemu pamiętać.

 

Virgin Mobile:

#pełenluz - 19 zł - SMS-y i gadanie z Virgin/Play bez limitu, do reszty 100 minut, 2 GB netu (po przekroczeniu lejek, ale bez dodatkowych opłat)

#bezlimitu - 29 zł - jak wyżej, tylko gadanie ze wszystkimi (także ze stacjonarnymi) bez limitu

#dlamniesuper - 59 zł - jak wyżej, tylko net 10 GB zamiast 2 GB (przy przenoszeniu numeru ten pakiet za 49 zł)

Do netu nie doliczają się FB Messenger, Twitter, GG, ask.fm i aplikacja Klubu Virgin

 

To tak pobieżnie, jeśli ktoś widzi jakiś błąd - proszę o korektę.

 

Nie mogę się doszukać haczyka w ofercie Virgin Mobile i jak dla mnie zarówno przejrzystością jak i kosztami - rozjechali konkurencję walcem. Ale ponieważ jestem ostrożny - kupiłem starter i zrobię próbę na miesiąc - zobaczymy, czy wszystko jest tak jak to reklamują. Dodatkowo chcę zbadać zasięg, bo jak rozumiem jadą na nadajnikach Playa, a ich zasięg, a raczej jego brak urósł do rangi legendy (w większości nie powinienem narzekać, bo tam gdzie spędzam najczęściej czas mam nadajnik Playa dosłownie przed oknem). Jeśli zagra, to przeniosę do nich obecny numer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę nikt tu jeszcze nie wspomniał o ofercie Red Bull Mobile: http://www.redbullmobile.pl/oferta/na-k ... -na-karte/. Ciekawa oferta zwłaszcza jeśli chodzi o dostęp do internetu. W ofercie RBM 9 ZŁ do dyspozycji jest darmowy internet LTE (200 GB transferu miesięcznie, potem prędkość pobierania spada do 2 Mb/s). Usługę aktywuje się co miesiąc (mając przynajmniej 30 zł na koncie). Używam od kilku miesięcy w tablecie z LTE i sprawdza się świetnie. Zasięgu LTE rewelacyjnego nie mam (2/5 kresek). A mimo to download dochodzi do 26 Mb/s, upload max 5 Mb/s. Do każdego doładowania również dorzucają bonusowy transfer (który można wykorzystać będąc poza zasięgiem LTE). Kartę RBM doładowuję co 100 dni za 50 zł. Na rozmowy i SMS-y też mają ciekawe oferty. Np 7 dni nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich i 700MB internetu za 7zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W Lycamobile za 29zł miesięcznie:

- nielimitowane połaczenia na komórki

- nielimitowane połączenia na stacjonarne

- nielimitowane smsy

- 3GB internetu

 

działa na sieci Polkomtela (Plus).

 

Z ciekawszych, dla mniej dzwoniących jest też pakiet za 10zł:

- 100 minut na komórki i stacjonarne

- 50 sms

- 1GB internetu

- darmowe sms i rozmowy w sieci

 

Brak opłat roamingowanych w 17 krajach UE, pakiety smsów i minut działają za granicą. Do tego tanie rozmowy zagraniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Orange wczoraj mocno uderzyło w innych operatorów. Każdy kto przenosi swoją kartę do prepaida Orange dostanie za 28zł nielimitowane rozmowy (też na stacjonarne) i smsy a do tego bonusowe 8GB internetu. Tak więc gdyby ktoś przeszedł na plan Orange Free to za 28zł ma nielimitowane rozmowy i smsy + 14GB internetu przy doładowaniu za 30zł. No i dwa złocisze zostaną na mmsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

AntyWeb przygotował na bieżąco aktualizowane zestawienia najkorzystniejszych ofert bez limitu - są wśród nich oferty na kartę. Zestawienie było aktualizowane 18 lutego, a chwilę później Virgin pozmieniał coś w swojej ofercie, więc sugeruję poczekać do kolejnej aktualizacji przed wyborem jakiejś oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Na dniach zdecydowałem się jednak na przeniesienie z T-mobile (na kartę) do NJU. Czekam teraz na realizację procedury. Z tym, że migruję do oferty z rachunkiem NJU buzz:http://www.njumobile.pl/oferta/nju-z-rachunkiem . Może trochę nie w temacie prepaid, ale w NJU nie ma wielomiesięcznego cyrografu, wypowiedzenie trwa tylko m-c. Potem zamierzam dołączyć drugi n-r, a koszty wyniosą maksymalnie 48zł. Czyli średnio max 24zł na każdy - w tym no limit rozmowy, sms/mms oraz 10GB netu (te 10GB w promocji do września, standardowo 2GB, ale sądzę, że konkurencja wymusi zwiększanie limitow ;) )

Myślę, że dla dwóch n-rów i rozmów "no limit" NJU to jedna z lepszych ofert. Aczkolwiek warto wiedzieć, że NJU korzysta z sieci nadajników Orange. Specjalnie nawet kupiłem za parę zł  starter, żeby potestować, czy sobie nie pogorszę zasięgu.

 

Z ofert prepaid chyba dosyć ciekawą ma teraz Play: rozmowy+sms/mms no limit + 6GB internetu za 25zł, ale nie drążyłem tematu:

http://gsmonline.pl/artykuly/25zl-play-oferta-no-limit-jak-wlaczyc-kod-opinie-6gb

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...