Skocz do zawartości

Taryfa JUMP! w T-Mobile


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś na forum korzysta z tej oferty ? Zastanawiam się nad przeniesieniem numeru i chcę poznać opinie użytkowników.

 

Taryfa Jump S za 49,99 zł

nielimitowane rozmowy ,smsy ,mmsy do wszystkich numerów krajowych

pakiet internetowy 250mb

e faktura a jak nie to + 5zł

oferta z telefonem do wyboru

umowa na 2 lata

 

gdzie tu haczyk ? Rzeczywiście co miesiąc stała kwota bez ukrytych kosztów ?i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie odnośnie e faktury.Nie będzie problemu z tym że mam konto w Banku Spółdzielczym? Dość popularny nie jest...

 

Efaktura to najczęściej plik pdf (w przypadku tmobile to tak właśnie jest) przysyłany na maila. Ściągasz sobie go i odczytujesz numer konta na który masz zrobić przelew. Możesz w ogóle nie mieć konta tylko wpisać te dane na blankiet do przelewu który znajdziesz na poczcie i zapłacić przy okienku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.Zawsze to coś.Długo trwa procedura przeniesienia numeru z sieci Plus ?

Muszę się wybrać do salonu , teraz przebijałem się przez zamówienie przez internet i na końcu ogarneła mnie wątpliwość. Trzeba spełnić wymogi z dokumentami dowód + kopia + oraz coś jeszcze . Studentem ani rencistą nie jestem , rachunki za telewizję płacę od kilku lat ale co z tego jak umowa była podpisana na ojca a potem tylko przedłużana. Jest jeszcze zaświadczenie o zatrudnieniu na czas nieokreślony pdczas gdy ja w sierpniu przedłużyłem umowę o pracę na 2 lata. Czy ostatnia opcja przejdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie T-Mobile. Na koniec obecnej umowy uciekam od nich czym prędzej!

 

Już lepiej i taniej wziąć nju albo red bull mobile. Ja się zastanawiam gdzie się przenieść. Niestety mam jeszcze trochę czasu

 

W nju z rachunkiem masz nielimitowane rozmowy i smsy oraz 2 GB internetu za 9-39 zł miesięcznie i umowę możesz zerwać właściwie na bieżąco. Operatorem jest Orange. Zasięg praktycznie taki sam jak w T-Mobile dzięki N!

Red bull właściwie ta sama cena tylko, że tu operatorem jest play.

 

W T-Mobile 250 mb internetu? Do czego to? Nawet na sprawdzenie e-maila na miesiąc nie starczy, a co dopiero korzystać np z przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 250 mb to tylko do sporadycznego korzystania. W domu mam wifi i głównie z tego korzystam. Przeglądałem inne oferty ale interesują mnie tylko z telefonem a tu jump wygląda najlepiej. Jestem zdecydowany na Samsunga Galxy Ace 4 za 99zł z tą ofertą. Już lepiej wziąść abonament i za to dzwonić i smsować niż pakować w telefon ok 600 zł i do tego doładowanie jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem Samsunga Galaxy Ace 4 z ofertą za 49,99. W dniu podpisania umowy zapłaciłem za niego 299 e-fakturą. Wczoraj miałem pierwszy rachunek aktywacja aktywacja + wyrownanie od 16 do 21 grudnia.Wyszło 83,89 wiec zapłaciłem wczoraj.Dziś wchodze do boa a tam do zapłaty 103,89 i wystawione w tym samym dniu co to 83,89. O co im chodzi ? Jakie mieliście pierwsze opłaty ? Czekam do jutra i do nich dzwonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sorek21 jak zakończyła się Twoja sprawa z T-Mobile?? Bo sam zastanawiam się nad przejściem z Plusa do TM ale coraz większe mam wątpliwości. Niby wszystko wydaję się ok przed podpisaniem umowy a później są podobno jakieś problemy... Proszę , podziel się spostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...