Skocz do zawartości

Decyzja UOKIK nr DDK2/2015


raffde
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odbiór dekodera Wifibox+ lub innego to akurat kiepska propozycja, zapewne większość abonentów po Cyfrze+ unika tego typu "prezentów", szczególnie teraz jak słychać o wymianie kart.

Czyli co, biorąc dekoder wifibox+, to mogą mi po "cichu" sparować mojego Cameleona z dekoderem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podepnę się pod temat i mam takie pytanko. W grudniu przedłużałem umowę z NC+ i chciałem dekoder wifibox, ale w sumie trochę skopałem sprawę i obudziłem się po miesiącu i opcja wymiana nie była dla mnie dostepna. Teraz również otrzymałem maila w związku z decyzją UOKiK i chciałem sobie ten dekoder wziąć, jednak przy zaznaczaniu "bonusu" okazało się że nie mogę tego zrobić. Skrobnąłem szybko do nich maila i w odpowiedzi dostałem że wymieniają jedynie dekodery SD. Jednak widzę że dzwoniąc opłaca się o niego powalczyć. Mam jednak wątpliwość czy opłaca się to zrobić w sensie dalszego użytkowania? Teraz korzystam z dekodera Box+/HD SAGEMCOM DSI87 z kartą Cameleon, ale dekoder ten ma już grubo ponad 3 lata i działa gorzej niż na początku. Jestem starszej daty i raczej średnio znający się na sprzęcie. Jest to mój pierwszy post na forum. A i czy podłączając do do wifibox dysk zewnętrzny to robi się z niego dekoder taki jak ten z nagrywarką? Dzięki ze ewentualną pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisywałem umowę w styczniu 2012 roku. W marcu dostałem podwyżkę opłat za pakiet który miałem.

Miałem pierwsze 3 miesiące darmowe od lutego do kwietnia.

 

Napisali mi ze ze względu na te właśnie pierwsze 3 miesiące darmowe ta decyzja mnie nie obejmuje i że nie należy mi się rekompensata.

 

Tylko ja się pytam - przecież podwyżka była za wszystkie miesiące w trakcie trwania umowy.

 

Widać jak NC+ leci w kulki lepiej niż M&M's

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też dostałem smsa ale niestety maila juz nie.A dostał ktos np. zamiast Adventure HD Hustlera HD??

nc+ jest zobowiązany decyzją UOKIK nr DDK2/2015 zrekompensować abonentowi "podwyżkę" i proponuje między innymi kanał Adventure HD + jeszcze inne trzy opcje. Na które się nie zgodziłem. Moja reklamacja została zanotowana i w ciągu trzydziestu dni będzie ponownie telefon już od osoby bardziej decyzyjnej. Nie jest tak, że jak odmówimy, to tracimy swoje prawa. nc+ ma obowiązek nam, to zrekompensować. Zatem można poprosić i zażyczyć coś zupełnie innego. Oczywiście w granicach ustalonej przez UOKIK rekompensaty kwotowej. Coś droższego na krótszy termin. Oczywiście samo nie przyjdzie trzeba się upomnieć, kiedy zadzwoni konsultant. Zatem zimna krew i spokój. Nie jesteśmy skazani na oferowaną "daninę" przez operatora. Ale co niektórzy już tak zdecydowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodzi wymyslili sobie że dadzą komus dekoder bądź vod albo Adventure HD a jak kogoś to nie interesuje?? Najlepiej by było jakby zwrócili te 43zł na konto albo jakby je wzieli na poczet abonamentu na najblizszy miesiąc ale niestety kasa może isc tylko do byłych abonentów co jest dla mnie bez sensu.Skontaktuje sie z nimi aby mi Hustlera HD zrabatowali do 0zł najwyżej na mniej miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo i bez haczyków? Takie rzeczy to nie w nc+

 

Przesadzasz firma jak firma, ja wziąłem 5 VOD pierwszy zamówiłem wszystko działa opłata anulowana wygląda wszystko dobrze.

 

Jak wygląda zamówienie takiego filmu ?

Miałem dostać maila potwierdzającego, ze bonus w postaci vouchera na 5 filmów jest już aktywny (tak pani na infolinii powiedziała) ale minął tydzień i cisza.

Mogę bez stresu zamówić 5 filmów i nie doliczą kasy ? Ile taki film mam dostępny na dysku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logujesz się, poprzez ICA, wchodzisz w zakładkę VOD+. Wybierasz dany film, który Cię interesuje, klikasz "Wybieram" - akceptujesz regulamin. Zamówienie jest możliwe poprzez kontakt z infolinią. Film jest dostępny do 48 godzin, od momentu zamówienia. Ja już wykorzystałem w całości tą bonifikatę i jest tak, że najpierw Ci doliczają 9,90zł do aktualnego salda, a za kilka godzin rabatują Ci do Ozł. Też miałem dostać potwierdzenie, ale do tej pory brak informacji na emailu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logujesz się, poprzez ICA, wchodzisz w zakładkę VOD+. Wybierasz dany film, który Cię interesuje, klikasz "Wybieram" - akceptujesz regulamin. Zamówienie jest możliwe poprzez kontakt z infolinią. Film jest dostępny do 48 godzin, od momentu zamówienia. Ja już wykorzystałem w całości tą bonifikatę i jest tak, że najpierw Ci doliczają 9,90zł do aktualnego salda, a za kilka godzin rabatują Ci do Ozł. Też miałem dostać potwierdzenie, ale do tej pory brak informacji na emailu

Do 48h pojawi się możliwość oglądania, ale jak długo go będę miał u siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...