Skocz do zawartości

Decyzja UOKIK nr DDK2/2015


raffde
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dostałem taki sms od NC+ . Czy ktoś wie o co chodzi? Bo maila od nich nie otrzymałem w tej sprawie.

Na innym forum znalazłem takie coś Cytat: "

Zgodnie z decyzją UOKIK nr DDK 2/2015 z dnia 27 marca 2015, w zależności od posiadanego sprzętu, mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z jednej z opcji wymienionych poniżej. Propozycja jest skierowana do Abonentów nc+, którzy 1 marca 2012 r. zostali objęci podwyżką cen usług świadczonych przez CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.(dziś ITI Neovision S.A.), ówczesnego operatora platformy Cyfra+.

Do abonentów nc+ którzy w tamtym czasie byli abonentami Cyfry+ jest skierowana ta propozycja:

• odbioru, w wyznaczonym punkcie dystrybucyjnym nc+ lub za pośrednictwem kuriera, dekodera wifibox+ lub jego odpowiednika, który umożliwia oglądanie programów w standardzie HD gwarantującym doskonałą jakość obrazu i dźwięku albo

 

• odbioru kuponu na pięć filmów z kolekcji VOD+, która jest dostępna w menu dekodera PVR z wbudowanym twardym dyskiem, albo

 

• dostępu do nowego kanału Adventure HD na okres 12 miesięcy wynikający z powyższej decyzji UOKIK oraz dodatkowe 12 miesięcy bezpłatnego odbioru programu w specjalnie przygotowanej przez nas promocji. "

 

a81345b0533d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem pod nr 22/3104747 i chcieli mi wcisnąć Adventure HD lub VOD. Nie zgodziłem się i zaproponowałem H1 HD i H2HD do końca umowy ( kończy mi się za 8 miesiecy ) lub Hustler HD. Pan przyjął moją propozycję do systemu. Mam czekać na odpowiedz. Wnioskując po rozmowie to sami nie wiedzą co mają z tym robić. Czuję ,ze można coś fajnego wyrwać jako zadośćuczynienie za wyrządzone krzywdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+ uruchomiła specjalny nr telefonu dotyczący tej sprawy : 22/3104569

 

Cały wątek z przydatnymi informacjami jest na forum nc+

https://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=72163

 

Właśnie uzyskałem dostęp do kanału Adventure HD na okres 24 miesięcy, ciekawe jak to będzie jak za 12 miesięcy mi się kończy umowa ale to już nie mój problem. Tu jest formularz:https://komunikat.ncplus.pl/

 

Mogłeś się targować o więcej. Mnie się kończy umowa za 8 miesiecy dlatego zaproponowałem 2xHistory lub Hustler HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak poprzednicy dostałem smsa, maila natomiast nie. Zadzwoniłem na podany na wcześniejszej stronie numer. Jako że drugi dekoder ani VOD mnie nie interesuje, to poprosiłem o włączenie kanału Adventure HD na 24 miesiące. Jak zapewniła Pani konsultantka, ma on być uruchomiony w ciągu 48 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...