Skocz do zawartości

Cyferki na CANAL+ Sport


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma za bardzo znaczenia czy komuś te cyferki przeszkadzają czy nie, mi akurat przeszkadzają. Ma znaczenie, że traktują mnie jak złodzieja. Mam ponad 50 lat, płacę stówę za niezbyt wypasioną zawartość, gdyż jestem za stary, żeby żebrać o każde 10 zł. Jak mnie na coś nie stać, to nie kupuję, ale to traktowanie wszystkich jako potencjalnych przestępców jest nową modą, która rozplenia się wszędzie dookoła. Jest to postępowanie etycznie nie do obrony i jeszcze się wmawia, że do dla mojego dobra. Pewien stopień ryzyka jest wpisany w każdą działalność, nie wszystkich przestępców da się złapać, ale z tego powodu z wszystkich robić przestępców jest przeciwskuteczne. Jeśli przez dłuższy czas będą traktować cię jak złodzieja prawdopodobieństwo tego, że zachowasz się w końcu jak złodziej wzrasta. Efekt samospełniającej się prognozy. Ja chciałbym płacąc oglądać mecz w doskonałej jakości obrazu i nie obchodzi mnie przy pomocy jakich metod mniej lub bardziej wyrafinowanych nc+ ściga złodziei sygnału. Przecież wystarczy, że część mej opłaty idzie na to ściganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgode na co ? Zgode marketingowa? To przeciez mozna wycofac. Przynajmniej tak jest w sieci komorkowej. Zgoda nie jest dana raz na zawsze... Jakbym wiedzial na jakiej podstawie to sie wyswietla to bym to cofnął.Chyba ze te od tych zgód uzalezniony jest jakis rabat? Na infolinii powiedzieli,ze od tak sobie sami zdecydowali (zarzad) i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze masz to nagrane.No to moze sie Tobie uda.Mi powiedzieli ze nie ma takich zgod. To co moge powidziec,ze maja skoro nie mam na to zadnych potwierdzen.Nie wiem,moze wskasz mi to w jakims ogolnie dostepnym regulaminie nc plus to zadzwonie i sie powołam.A tak powoływac sie na to ze jakis gosc na forum sat kuriera ma nagrana rozmowe z konsultantem to wiesz... Poza tym wg info z tej samej infolinii wszelakie zgody nie maja nic wspolnego z cyferkami w.w. Tobie moze sie wydawac,ze ma to wpływ,ale gdzie masz napisane,ze taka zgoda ma wplyw na to ze cyfry moga albo nie moga sie wyswietlac. Bądźmy poważni.Na wszytsko musi byc regulamin a nie interpretacja własna.

 

Generalnie nie ma zadnej regulacji albo nikt na infolinii nie wie, na jakiej podstawie takie cyfry sie wyswietlaja.Trzeba przyznac,ze zaintrygowało mnie postepowanie nc plus. Nie było zadnej informacji do klientów,ze coś takiego moze w ogóle być. Na jakiej podstawie ktos okreslił wielkosc, kolor,czestotliwosc i rozmieszenie tych cyferek i gdzie jest granica.Tzn. w kórym momencie wielkosc takich cyferek i czestotliwosc zaczyna przeszkadzac kto o tym decyduje.Wyobrazmy sobie sytuacje,ze w zwiazku ze zwiekszona walka z piractwem cyferki sa jeszcze dłuzej i jeszcze bardziej widoczne np na cały ekran. Nikt mi tego ze strony nc plus nie umie wyjasnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ogóle ktos juz to reklamawał?Dostał ktos jakies pismo w tej sprawie?

Pisałem jakiś czas temu do nich, bo mnie osobiście to niesamowicie irytuje. Otrzymałem grzeczną odpowiedź, że to walka z nieautoryzowanym dostępem, bla, bla, bla i mogę im naskoczyć ze swoimi żalami. Pozostaje więc: https://www.krrit.gov.pl/dla-abonentow- ... i-wnioski/. Wyślę, zobaczę co oni na to. Dodam, że w dawnym sporze z Orange taka skarga zadziałała dosłownie cuda. Tak więc zachęcam do intensywnego składania skarg na tą praktykę, bo wydaje mi się, że nie jest ona oparta na paragrafach, a na "widzimiesię".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dziękujemy za złożenie wniosku/skargi. Zgłoszenie zostanie rozpatrzone niezwłocznie i odpowiedź zostanie wysłana na podany adres lub zrealizowana w zadeklarowany sposób. "

 

I tyle w tym temacie. Skoro nawet nie byli mi w stanie na maila odpisać, to poszło zgłoszenie. Podczas meczu barca-Real od 2 minuty pięć razy z rzędu wyświetlały mi się te ciągi liczb w różnych miejscach i kolorach. W jednej sytuacji pojawiły się przy rzucie rożnym akurat w polu karnym, myślałem, że mnie rozniesie. Mam nadzieje, że ich ta rada przypiłuje w tym temacie i dadzą nam w końcu normalnie oglądać mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień używał własnego modułu CAM do odbioru nc+. Ostatnio zmuszony byłem użyć dekodera nc+ (pierwszy raz od paru lat). Jakie było moje zdziwienie jak zacząłem oglądać jakieś cyferki na ekranie telewizora. Nie dość że jest to uciążliwe to na dodatek traktują wszystkich jak złodziei. Dodam jeszcze, że na dekoderze pojawiają się też informacje o płatnościach za abonament – a abonament mam zapłacony na kilka miesięcy z góry. Jest to niepoważne traktowanie abonentów.

Powrót na własny dekoder "rozwiązał" sprawę. Niesmak pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień używał własnego modułu CAM do odbioru nc+. Ostatnio zmuszony byłem użyć dekodera nc+ (pierwszy raz od paru lat). Jakie było moje zdziwienie jak zacząłem oglądać jakieś cyferki na ekranie telewizora. Nie dość że jest to uciążliwe to na dodatek traktują wszystkich jak złodziei. Dodam jeszcze, że na dekoderze pojawiają się też informacje o płatnościach za abonament – a abonament mam zapłacony na kilka miesięcy z góry. Jest to niepoważne traktowanie abonentów.

Powrót na własny dekoder "rozwiązał" sprawę. Niesmak pozostał.

A co w tym dziwnego że dostajesz rachunek na dekoder?To raptem dwie informacje na miesiąc.Ja dostaje rachunki na zero złotych na ekranie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na C+Sport ukazują się te cyferki (w różnych kolorach i lokalizacji na ekranie), po chwili znikają i wyświetla się informacja o programie (pasek u góry i dołu ekranu z info, tak jakbym nacisnął klawisz PROG) i po kilku sek znika. Po kilku minutach od nowa. Strasznie wk.....ce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...