Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Nagrania są zaszyfrowane (zablokowany) i tylko na przypisanym dekoderze odtworzysz. Jeśli dysk przełożysz do innego dekodera treści nagrane zostaną sformatowane.

 

Na aukcji czasem można te dyski kupić już odblokowane które widzi dekoder oraz komputer. Jeśli masz kogoś który się zna na tych bajerach może i twój odblokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Proszę Was o radę. Mój stary PACE niestety się uszkodził i czeka mnie teraz wymiana dekodera. Proponują mi w punkcie Wifi Premiumboxa. Z uwagi na to, że zależy mi na dostępie do VOD (obecnie korzystam z serwisów online za pośrednictwem aplikacji nc+GO) byłaby to pożądana zamiana... Podobno będę mógł nadal korzystać ze swojej karty Cameleon i multiroomu na starych zasadach (dwie niezależne karty). Drugi posiadany przeze mnie dekoder to Sagem. Czy ktoś może potwierdzić informację pracownika nc+? Kwestia ewentualnego parowania kart z dekoderami nie ma dla mnie większego znaczenia. Korzystam z dedykowanego sprzętu. Nie chciałbym jednak, z uwagi na problemy techniczne, łączyć obu dekoderów w sieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z wymiana wieszającego sie turboboxa na wifipremiumbox byłem w dwóch autoryzowanych punktach NC+ i chcą mi wymienić na ten sam model a z tego co czytam na forum powinni uszkodzony wymienić już na nowy jak to jest ? Pozdrawiam

Wymieniają na ten sam model. Gdybyś miał Pejsa to wymiana na P.box

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zauważyłem jedną bezsensowną rzecz, jak pożyczysz od kogoś ten dekoder wsuniesz "własną kartę" i połączysz ten dekoder z netem i aktywujesz nc+go i wszelkie rodzaje tam zawarte usługi z dekodera wszelkie koszty ponosi właścieiel dekodera a nie ty właścieiel karty. Z tego co wiem każda usługa zapisywała i liczyła się po rozpoznaniu karty a nie dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie powiem tak :mam to szczęście że posiadam obie platformy i mam porównanie co do dekoderów oraz multirom -są plusy i minusy ale dodatkowy w ncplus - słabo.A i jeszcze jedna dziwna sprawa :WiFi premium box nie działa radio a w dodatkowym chodzi jak ta lala :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z wymiana wieszającego sie turboboxa na wifipremiumbox byłem w dwóch autoryzowanych punktach NC+ i chcą mi wymienić na ten sam model a z tego co czytam na forum powinni uszkodzony wymienić już na nowy jak to jest ? Pozdrawiam

 

Wymiana Turboboxa TYLKO na Turboboxa. Chyba, że na życzenia abonenta,po uiszczeniu opłaty aktywacyjnej, bo procedura serwisowa nie przewiduje wymiany Turboboxa na inny model - w razie braków dekoder jest sprowadzany z magazynu centralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powiem tak.......po co braliście ten dekoder skoro narzekacie. .....jesli nie byliście gotowi go" testować" trza bylo wziac mediabox albo iść do Polsatu .....tam to maja wynalazki

Nie wiem tylko czy zauważyłeś taki detal ale mediabox od dawna nie jest dostępny. Sam chciałem go wybrać. A polsat to zupełnie inna bajka, ma gorsze lub droższe pakiety... Mi osobiście nie pasował pod każdym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co mam sprawdzać?Co ty myślisz że na ich stronie jest zawsze pełna i cała oferta?Jeżeli tak to dalej być w swoim przekonaniu że nie ma bo brak na stronie.https://satkurier.pl/news/115320/nowa-of ... -ceny.html czasem warto się zainteresować czymś więcej niż ich stroną.Sam mogłem dobrać ten dekoder w punkcie NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Witam

 

Czy na tym dekoder mozna odtwarzac dane z pendrive oraz czy widzi dyski DLNA ? a jezeli tak to gdzie w menu jest odtwarzacz multimediow

Dzisiaj dodana została funkcja MEDIA PLAYER. Dekoder odczytuje obrazy, muzykę oraz filmy z pamięci połączonej do gniazda USB oraz z serwerów DNLA dostępnych w sieci LAN.

 

wykryto_usb.jpg

 

Pozdrawiam

 

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że dodali. Do mnie też przylazło. Od razu zabrałem się za testy i... czar prysł. 6 na 10 filmów mkv dekoder nie potrafił w ogóle odtworzyć a z tych 4, 2 odtwarzał bez dźwięku. Na obrazach DVD całkowicie poległ. Zauważyłem jeszcze jedno, nawet jak już film jest odtwarzany to z tragiczną jakością obrazu. Jakby HD degradował do SD a z SD robi już całkowitą tragedię. Szkoda oczu. To się nadaje dla... nikogo. No, full HD można przełknąć z daleka ale gdy zaraz się włączy ten sam film z normalnego otwarzacza to aż dziw bierze, że taka różnica w obrazie. A dla porównania mam obok tani i już kilku letni odtwarzacz ASUS HDP-R1, który nawet dzisiaj odtwarza wszystko.

Co prawda niektórzy mówią "lepszy rydz...", może ktoś nie ma żadnego odtwarzacza ale ja nie zamierzam korzystać tak tragicznego pod każdym względem playera jaki został obecnie dodany do Premimboxa. Dodali to coś w myśl zasady "chcieliście to macie" i pewnie po to, żeby teraz piać dumnie jaki to wspaniały dekoder jest w ich ofercie. A tak naprawdę dekoder jest :oops: ... sami wiecie jaki.... i do czego :censored::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...