Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem dzisiaj to nowe cacko nc+ :) Muszę przyznać że robi na mnie wrażenie, od Pace pvr dzielą go ze dwie galaktyki jak dla mnie :) w dekoderze działa zwykła karta cameleon z logiem cyfra+. pozdrawiam

To pierwsze zauroczenie. Z czasem te dwie galaktyki zejdą się do kupy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałem dzisiaj to nowe cacko nc+ :) Muszę przyznać że robi na mnie wrażenie, od Pace pvr dzielą go ze dwie galaktyki jak dla mnie :) w dekoderze działa zwykła karta cameleon z logiem cyfra+. pozdrawiam

To pierwsze zauroczenie. Z czasem te dwie galaktyki zejdą się do kupy :wink:

Jak dwa oka w zezie.Oj nie leży on Ci mocium panie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro działają Cameleony to może ktoś z UŻYTKOWNIKÓW mam możliwość i powie czy działają splitery? Cameleony też miały nie działać a działają wiec może...

Karty Camela mają też system Nagra, a dekoder ma czytnik Nagra. Więc efekt będzie taki jak z Sagemcomem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na kilka godzin obserwacji to na plus: szybkie przełączanie kanałów, ładna grafika ekranowa, szybko działająca obsługa serwisów internetowych. Wady: długo startuje, robi dziwne akcje z układem antenowym (mam jeden kabel i szaleje) nie wiedział z którego gniazda ma się zaktualizować. Ze splitterem kablowym starym jak świat nie działa bo sprawdzałem. Pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to da mu dokładnie to samo jakby po prostu nie wyłączał tunera z pilota. Wyłączenie eco spowoduje, że nawet jak wyłączy tuner pilotem to tuner i tak cały czas działa i łyka te same ilości prądu jak jest normalnie wyłaczony. A prądożerny to on jest jak na tuner satelitarny. Z wyłączonym eco tuner wstaje błyskawicznie bo po prostu nie jest wyłączany. Wygaszany jest tylko sygnał HDMI i zmieniany tryb wyświetlacza (najczęściej zegar).

Dlatego dobry tuner wyłącza się całkowicie do prawdziwego "stand by" gdzie łyka np. 1W i wstaje szybko kiedy jest uruchamiany. Premiumbox'a niestety nie można do nich zaliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako że nie jestem na bieżąco...

- czy do wifi Premiumbox można włożyć karte cameleon (po cyfrze) i będzie śmigać ?

- czy jest możliwość dokupienia ( oczywiście za 5zł miesiecznie) tego dekodera do istniejącej już umowy ? ( mam od nc+ tylko jednego Sagema ,drugi tuner własny) ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...