Skocz do zawartości

WiFi PremiumBox+ |G5| (ADB NCP-4740SF)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak czytam o tym nowym cudzie techniki z NC+ to dochodzę do wniosku.. Jakby do mbox dodana Wi-Fi byłby to lepszy tuner.. I jakby włodarze NC+ zechcieli mogli by dodać do Mbox możliwość podłączenia dysku zewnętrznego i możliwość nagrywania.. Jedynie na razie na mbox można odtwarzać zewnetrzny materiał..

 

A mam pytanie do znawców.. karty są parowane czy może jak za dawnych lat w cyferce..???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@browar. Coś robisz z tym optykiem nie tak. Końcówki piwinny pasować. Nie ma możliwości włożenia kabla inaczej. Może masz kabel uszkodzony. Aby inaczej dźwięk 5,1 uzyskać to tak jak było pisane wcześniej. Kablem coaxial

 

Ten kabel optyczny w ogóle ani do kina domowego, ani do dekoderów ani do konsol nie pasuje. znaczy się miałem dźwięk 5.1 dzięki niemu, ale lekko szturchniesz ręką to on wypada. On nie chce się w ogóle zacisnąć na żadnym sprzęcie, nawet w TV a pcham na siłę i nic.

 

Patrzę ten kabel coaxial i jest on inny, ma dłuższy ten wtyk i cieniutki więc łatwo można go wpiąć gdzieś. Ten optyczny nigdzie nie pasuje, a jak już podłącze to musze uważać, by lekko nikt go nie naruszył bo wypada z urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe produkcja ADB - ale pilot od ADB nie działa tylko od Sagemcom :) - ogólnie dekoder szybki, oprogramowanie identyczne jak w mediabox z tą różnicą, że nie ma netVOD a jest już nc+goTV :) - dość stabilnie działa wifi - z tego co wyczytałem gdzieś w komunikacie to ma być pierwszy dekoder, który będzie można bezprzewodowo podłączyć do usługi multiroom - jak tylko odblokują w wifiboxach funkcjonalność multiroom to w końcu skończy się multiroom kablowy :).

 

Fajna sprawa z tym, że przy wymianie dysk zostaje u abonenta, a wymieniamy tylko skrzynkę - wielu zależy na nagraniach - ale gdzieś w specyfikacji napisali, że prywatny dysk zewnętrzny max 1 TB. Mimo wszystko dla mnie to brzydal i swojego mediaboxa nie wymię na to cudo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Oprogramowanie jak w meddiaBox+ ale dużo fajniej zrobione EPG z programem, mamy możliwość przeglądania programu jak do tej pory oraz w formie gazety TV (mnie na opcja najbardziej przypadła do gustu))

Czyli nic nowego Media też ma też identyczną opcję wybierasz tryb EPG programy tv , programy lista i programy Gazeta.. lub przycisk APP na multipilocie .. w aplikacji NC Go+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą wadą dekodera jest mały dysk. Tym bardziej, że na potrzeby nagrań prywatnych jest ok.350GB - resztę zajmują różnej maści niepotrzebne serwisy VOD itp.

Powinni już odchodzić od 500GB. To nie te czasy gdy było 12 kanałów HD.

 

Mam pytanie do @cyfra.tv

 

Jak wygląda sytuacja po podłączeniu prywatnego, zewnętrznego dysku np. 1GB. Czy nagrania będą rejestrowane na dwóch dyskach, czy też ten domyślny zostanie zastąpiony nowym?

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli posiadam Pace PVR HD to będę mógł wymienić na wifi premiumbox+ ?

 

Jeśli tak to tak karta 0100 seca będzie działała i się nie sparuje w nagra ?

 

Ja mam do końca stycznia umowę i właśnie dekoder pace- i bez zmiany dekodera na mediabox albo tego nowego premium boxa nie przedłużę umowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanalazłem.... Szczyt brzydoty i paskudztwa. Normalnie koszmar jakiś. Wygląda jak dwie sklejone cegłówki i to w dodatku nierówno. Chyba szybciej podpiszę umowę w nc+ żeby się nie okazało, że za miesiąc tylko te brzydale będą dostępne. A może to celowy zabieg do straszenia klientów? "Niech Pan szybko podpisze umowę bo od jutra tylko Premiumboxy będą dostępnę!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aktywacją przedłużysz.... tego to możesz być pewny

Zależy z jaką- 5zł wynajmu mogę dopłacać do abo (bo i tak będę obniżał rachunek) ale na bank nie zapłacę ani grosza za aktywację dodatkowo, bo ich propozycje na poziomie 149-199zł są żałosne.

Co to w ogóle jest koszt aktywacji? Ukryty zysk sobie znaleźli...

 

Informuję, że posty "kaleczące" język polski nawet gdyby były w swojej treści "najmądrzejsze" - to będą wyrzucane do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu się nakrecacie na ten dekoder już na zdjęciach widać że nc+ cieło na czym mogło brak optyka bo za drogie USB 2.0 dalej teraz co wychodzi ma już 3.0 zaraz się okaże że problem z mydelniczek powróci jak zapełni się większy niż oryginalny dysk powyżej pewnej granicy to będzie ciemność bo zasłabe zasilanie w środku pewnie też cieli koszty i najpodlejsze najtańsze podzespoły włożyli i w marcu będzie wielka wymiana anten z 80 na 100 bo głowica ślepa i nie odbiera tak jak media boxie i oczywiście w trosce o lepszy odbiór z DVB-S2 to wytlumaczą. Wszystko może świadczyć tylko o jednym finansowej zapaści nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe produkcja ADB - ale pilot od ADB nie działa tylko od Sagemcom :) - ogólnie dekoder szybki, oprogramowanie identyczne jak w mediabox z tą różnicą, że nie ma netVOD a jest już nc+goTV :) - dość stabilnie działa wifi - z tego co wyczytałem gdzieś w komunikacie to ma być pierwszy dekoder, który będzie można bezprzewodowo podłączyć do usługi multiroom - jak tylko odblokują w wifiboxach funkcjonalność multiroom to w końcu skończy się multiroom kablowy :).

 

Fajna sprawa z tym, że przy wymianie dysk zostaje u abonenta, a wymieniamy tylko skrzynkę - wielu zależy na nagraniach - ale gdzieś w specyfikacji napisali, że prywatny dysk zewnętrzny max 1 TB. Mimo wszystko dla mnie to brzydal i swojego mediaboxa nie wymię na to cudo :D

Od razu brzydal. Belmondo też był brzydalem a kobiety za nim szalały bo był uroczym brzydalem. A może ten dek też będzie uroczym i pożądanym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...