Skocz do zawartości

Akcja wymiany dekoderów SD na HD na platformie CANAL+


flatron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli np. ja i wielu takich, co brala te deki przy tej promocji/akcji SD=>HD. Super prezenty od nc+. Ta wymiana u nich, skonczy sie w moim przypadku, oddaniem tego deka, i zakonczeniem wspolpracy. :lol2:

@Kaspian0007

Jakie jeszcze niespodzianki ?

Trzeba w tym momencie, wszystkim ktorym nie podoba sie to rozwiazanie, przypomniec ze bedzie trzeba skorzystac z tej akcji przechodzenia, i w momencie znikniecia kanalow w SD ktore to maja swoje odpowiedniki w HD, odstapic od umowy, bo potem juz nastepnej szansy nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem od NC+ jednoznaczne pismo, że w wyniku odmowy przyjęcia dekodera HD, od 1 października mogę stracić dostęp do części lub całej oferty (mam samą kartę i dek HD). Nie zdziwię sie, jak od października znikną mi uprawnienia, takie triki są znane nie od dziś u wielu operatorów, oczywiście oficjalnie nic nie jest robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro CRM NC+ jest przygotowany do parowania a APS przeszkolone, to znaczy, że od września należy się spodziewać pierwszych efektów u osób które odebrały dedykowane dekodery.

Brak odbioru=> telefon na infolinie NC+<= Proszę włożyć kartę do dekodera HD otrzymanego od NC+ <=Dziękujemy za kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz, zobaczymy, jak już wyłączą obraz, to trzeba będzie wziąć te ich deki, bo jaki wybór będzie?

Ja karty nie odbiore, ciekawe jaki krok kolejny bedzie ze strony nc+, ja moge nawet, te pare miesiecy nie miec tych kombinatorow i ich cwanego sygnalu/uprawnien. Ciekawe ile beda telefonow wykonywac, zebym wzial te ich karte. Do samego konca beda w niepewnosci, jak my uzytkownicy Cameli, jak i tych co dobrali te deki z akcji SD na HD. A na koniec kiedy rece beda zacierac ze bede zmuszony jednak wziasc od nich ta karte, to ujrza "ZONKA" w postaci mojej zakonczonej wspolpracy. Miarka sie w nc+ u mnie przebrala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do samego konca beda w niepewnosci, jak my uzytkownicy Cameli, jak i tych co dobrali te deki z akcji SD na HD.

 

Kto Ci kazał brać Camele? Prawie dwa lata temu miałeś prezent od NC+ o nazwie NC+ Mix oczywiście z tym właściwym dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym ze owszem bede im placil, ale karty nie odbiore, na przekór "im". Akurat dobrze sie sklada, ze tv mam za free przez 6mies. u konkurencji. Cos mnie tak pare dni temu natchneło. I to byl strzal w "dyche"

Lub druga opcja, bardziej ekonomiczna, to odstapienie od umowy, przy wylaczeniu kanalow w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zamiana Animal Planet w Discovery Life, Fox Life w Fox Comedy, jednego z Canal+ w Canal+ +1 nie dawała to raczej nie spodziewałbym się że utrata kanałów SD które mają duble w HD a abonent ma sprzęt HD, da możliwość rozwiązania umowy. A gdyby tak było to nc+ na miesiąc przed ich zniknięciem czyli prawdopodobnie przed 1 października powinna wydać jakiś komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze kanały w hd zostają nie ma tu znaczenia. Skoro dany kanał był gwarantowany zarówno w hd jak i sd, to nie ma znaczenia ze zostaje w hd. Zabierają kanał gwarantowany sd i jest to podstawa do wypowiedzenia umowy. Tu już się nie obronią jak to miało miejsce w przypadku rebrandingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...