Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się, że jest to zwykła umowa tyle, że na "słupa" (kimkolwiek jest). Znaczy sklep wpisuje umowę, bierze od Ciebie kasę i wpłaca to NC+ co miesiąc. Może i ma od tego jakiś zysk, bo toż ich punkt sprzedaży. Po takim "doładowaniu" pewnie nie da się skorzystać z pakietu pre-paid oferowanego przez NC+ (czyli DomowegoHD+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dobrywieczor Panowie! :)

 

Mam telewizje na karte (nie HD). Doladowania koncza mi sie w grudniu. Szukam nowej opcji.

Nie chce wydawac duzo na abonament, ale chce miec TVN Style.

Myslalam zeby wziac NCplus na karte. Daja teraz dekoder za 99 PLN i potem moge sobie robic doladowania na 3 m-ce po 19.90 PLN/m-c. 50 kanalow...

 

ale w sumie doplacajac 10 PLN i przechodzac na NC+ z umowa kanalow jest juz 130...

 

Nie rozumiem tylko tego zapisu "Abonament 29,90 zł mies. na warunkach promocji COMFORT+ DEKODER WŁASNY dla Abonentów ze sprzętem własnym, przy umowie zawartej na okres 12 miesięcy. Abonament 39,90 zł za miesiąc na warunkach promocji COMFORT+ DEKODER WŁASNY dla Abonentów ze sprzętem własnym, przy umowie na czas nieoznaczony"

 

Dekoder bede juz miala bo miesiac wczesniej zaplace za niego 99 PLN - ok.

Mam podpisac umowe na ROK i wtedy dostane COMFORT+ za 29,90 zamiast za 39.90... a po roku co? Bede musiala placic 39.90 PLN???

 

Pozdrawiam,

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty na czas nieokreślony już nie ma. Aktualne oferty na dekoder własnościowy są tutaj: http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus.

 

Po czasie określonym (12 miesięcy) umowa przechodzi na czas nieokreślony na standardowych warunkach. A standardowe warunki dla pakietu Comfort+ to 60zł miesięcznie i znajdziesz ją tutaj: http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumen ... -,2015.pdf.

 

Tak więc po roku masz takie opcje:

  • Nie robisz nic i bulisz.
  • Wysyłasz wypowiedzenie i kończysz zabawę z NC+.
  • Wysyłasz wypowiedzenie i negocjujesz nową umowę.

 

Zwracam tylko uwagę, że dekodery mają tylko rok gwarancji i niestety potrafią być całkiem awaryjne (to stary, używany sprzęt). Podpisywanie JAKIEJKOLWIEK umowy terminowej na tym sprzęcie (szczególnie po wygaśnięciu gwarancji) to jednak spore ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tom!

Na stronie glownej pisza tak super, ze nawet sie nie doczytalam, ze po roku trzeba bedzie placic AZ 60 PLN - a to zmienia bardzo postac rzeczy...

 

Pytanie. Jesli wypowiem umowe po roku bede mogla spowrotem wrocic do placenia na doladowanie czyli 'na karte'? pewnie nie...

 

Troche mnie zmartwiles z tym dekoderem bo nie mieszkam w PL i takie przesylanie go do naprawy srednio mi sie widzi... co proponujesz? Kupno na Allegro? Ale na Allegro kupie dekoder, a potem doladowania jak zrobie? Przeciez oni sprzedaja pierwszy starter z dekoderem... ?

 

Czyli zostaje mi tak na prawde telewizja na karte... z dekoderem watpliwej jakosci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem, to po wypowiedzeniu umowy, nie da się wrócić do doładowań.

 

Jeśli jesteś za granicą to odradzam kupno dekodera, który dają w zestawie nc+ na kartę. Może być z nim sporo problemów.

 

Bezpieczna opcja to wg mnie kupić własny dekoder (z czytnikiem Conax) tam gdzie mieszkasz i do tego:

- Karta Smart HD+, lub

- Moduł NC+ Mix za ok. 185 zł. Dekoder musi mieć wtedy slot na moduł CI. Na taki moduł możesz podpisać umowę lub doładowywać (tak jak w NC+ na kartę).

 

Zastanów się czy chcesz tylko kanały podstawowe (Smart HD+), czy coś więcej - wtedy można spróbować z modułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Najtańszą opcją, jeśli chcesz mieć TVN Style to oferta SMART HD+ i od razu doładowanie na rok, wychodzi na miesiąc 15zł.

Jeśli planujesz zakup nowego dekodera HD to zazwyczaj on jest z kartą SMART HD+ i tam masz pierwszy miesiąc gratis.

Cena za nowy dekoder HD na Allegro to około 140zł, doładowanie na rok to 180zł, czyli za 320zł masz spokój na 13 miesięcy.

Możesz też się ładować co miesiąc za 20zł czyli 5€. Doładowania kupisz też na Allegro, niektórzy sprzedawcy ładują kartę w kilka minut po zakupie.

Zawsze masz możliwość przejścia na umowę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup dekoder HD wraz z kartą SMART HD+: [w linku oferta oraz wykaz kanałów]

Dodatkowo w SMART HD+ do końca roku są dodatkowe kanały: Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP Sport HD, AXN HD, Romance TV HD, Discovery Channel HD, Planete+ HD, Ale kino+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, TeleTOON+ HD, Travel Channel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaacie... ale Wy jesetescie OBCYKANI :)

 

Trudno mi za Wami nadarzyc... nie wywalajcie mnie za 100 (glupich) pytan do...

 

SMART HD - widzialam to juz kiedys i mi umknelo. Jest jeden problem. To jest oferta dla tych, ktorzy maja juz dekoder HD, a ja go nie mam. 15 PLN na miesiac to super opcja.

 

Ale caly czas nie mam dekodera.... moglabym go kupic jak piszesz na Allegro za 140 PLN. A czemu na Allegro za 140 PLN a nie u nich za 90? Pewnie chodzi Ci o to, ze na Allegro sprzedaja dekodery lepszej jakosci niz te kupowane u nich? Ale na Allegro te po 140 to sa nowe z gwarancja?

 

Moglabym tez wziąć:

1. telewizje na karte HD za 99 pln z dekoderem i placic potem po 19.90 za miesiac

2. albo wziac od nich pakiet NC+ Pakiet START+ za 19.90 za miesiac i juz chyba z dekoderem to jest, tak? I ta umowa jest na 2 lata zdaje sie? Tylko potem wypowiem taka umowe i co? OPCJA placenia tak jak sie placi za SMART HD nie wchodzi w rachube podejrzewam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Telewizja na Kartę z własnościowym dekoderem za 99 zł od nc+... z nim są czasem problemy... może się skończyć na awarii i konieczności wysłania dekodera do serwisu :/

2. Pakiet Start+ to nawet dobra opcja, dostajesz na wypożyczenie dekoder HD z WiFi za 0 zł :) Umowa na 2 lata. Płacisz co miesiąc 19,90 zł. Po wypowiedzeniu - możesz podpisać nową umowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

Widze 3 opcje:

 

1. Kupic nowy dekoder GDZIES, i wziac SMART HD+ za 15 PLN ..... tylko troche kurde malo programow tam jest... w sumie tyle ile mam teraz

2. Kupic Telewizja na Kartę z własnościowym dekoderem za 99 zł od nc+ i placic 19.90 za miesiac i tam jest chyba troche wiecej kanalow

3. Kupic Pakiet Start+ z dekoderem HD z WiFi za 0 zł. Płace co miesiąc 19,90 zł - tutaj mam chyba najwiecej kanalow?

 

@MISIEK2000WP - ale ta umowa jest na ROK, a nie dwa lata... gdzie widziales na dwa lata?

 

PYTANIE - czy latwo u nich wynegocjowac po umowie nowa KORZYSTNA umowe? bo nie chcialabym zeby sie okazalo, ze po tych 2 latach bede musiala placic duuuuzo wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że 15zł na miesiąc to oferta przy jednorazowym doładowaniu na rok. Normalnie jest 20zł na miesiąc.

 

Napisałaś, że chcesz mieć TVN Style, więc pod tym względem rozpatrujemy Twój problem. Jak chcesz mieć więcej to napisz, że chcę mieć to to i to i wtedy zapewne ktoś Ci co doradzi.

 

Na Allegro kupujesz nowy dekoder z gwarancją na własność. Możesz zrobić później z nim co chcesz.

 

Pamiętaj też, że z zagranicy są problemy z dodzwonieniem się do BOK-u jeśli dzwonisz nie z polskiego numeru i oficjalnie nie możesz odbierać żadnej polskiej telewizji SAT (zapisy w koncesji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawde to nie zalezy mi na ogromnej ilosci kanalow bo nie mam za duzo wolnego czasu na ogladanie TV, ale TVN Style chetnie ogladam i szkoda byloby mi nie miec - inaczej wzielabym cos od Polsatu.

W sumie pare kanalow z bajkami fajnie byloby miec, ale jak mam przez to placic duzo wiecej to nie dziekuje. Moge dzieciakom wrzucic zawsze polskie bajki na YouTubie.

 

Z BOK-iem wiem, ze sa problemy i nie moge mowic, ze mieszkam nie w PL. Dzwonilam raz lub dwa (ja na Skypie, siostra z drugiej strony monitora i gadala z nimi widzac moj telewizor) :P

No i przez te wszystkie lata moj dekoder Telewizji na Karte (ten stary, nie HD) nigdy sie nie popsul.

 

DZIEKI ZA WASZA POMOC!!! Jakby co to bede jeszcze pytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...