Skocz do zawartości

Co zamiast kolecji Picturebox?


papaolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś otrzymałem poniższą informację:

 

"Drogi Abonencie,

 

przypominamy, że kolekcja VOD PictureBox jest dostępna do 31.08.2014 r.

W związku z tym, mają Państwo możliwość wyboru jednej z kolekcji VOD+ lub netVOD+ dostępnych w ofercie n.

 

Gorąco zachęcamy jednak do skorzystania z bogatej oferty nc+. Nieustannie rozwijamy ją z myślą o naszych Abonentach podczas gdy oferta n nie będzie już poszerzana. Bardzo prosimy o kontakt w celu dokonania wyboru pod numerem telefonu: 22 310 47 40.

 

Gdyby jednak nie byli Państwo zainteresowani wyborem informujemy, że z uwagi na dokonaną zmianę przysługuje Państwu prawo do odstąpienia od umowy. Rezygnację można złożyć w formie pisemnej do dnia 31.08.2014 r."

 

Nie zamierzam zmieniać obecnie posiadanego "dożywotniego" full-a za 99PLN. W związku z tym czy mam wybrać dowolną dostępną kolekcję VOD (np. PREMIERY VAD+) i będzie ona dostępna w ramach dotychczasowej opłaty abonamentowej przez cały czas umowy czy tylko czasowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem - ale nadzieja umiera ostatnia :-))). A z pozostałych dowolną "dożywotnio"? Bo jest jeszcze kilka np. fun, które by się opłacało..... A otrzymany email jest w takim układzie mocno nieprecyzyjny.

Zadzwoniłem do nc+ i muszę się pochwalić ofertę jaką otrzymałem - prawdziwe mistrzostwo świata!!!!! Zamiast kolekcji wliczonej w obecny abonament picturebox (obecnie w ofercie za 30pln!!!) zaproponowano mi Prapremiery TVP (obecnie 9PLN) lub konto podstawowe NetVod+ (obecnie 1,99PLN) obie oferty tylko na 3 miesiące !!!!!!!! I jak tu nie kochać nc+ :-)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Picture Box to będzie afera.

Ja dostałem maila z informacją, że wycofują i już... nic w zamian, umowy rozwiązać nie mogę... ale w regulaminie promocji jak byk stoi 12miesięcy.

Co ciekawe, w regulaminie świadczenia usługi Picture Box na stronie ncplus... ta usługa dostępna jest DO 31.08.2013 (((2013 !!!))).

Trzeba poczekać na rozwój sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodzwoniłem się także pod podany numer i jedyne co zaoferowano w zamian za PictureBox, to tak jak pisał kolega Papaolo:

- VOD+ Prapremiery TVP (na 3 m-ce),

lub

- netVOD+ (na 3 m-ce).

 

Uważam, za niepoważne oferowanie w zamian za stałą wykupioną usługę jako rekompensatę jakąś usługę w zamian ale tylko na 3 m-ce. Pomijam już nawet fakt, iż proponowane usługi mają się nijak do tego co oferował PictureBox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt " Warunki korzystania z kolekcji" są nie ważne bo wygasły z dniem 31.08.2013 r. co ciekawe nadal wiszą na stronie nc plus , jest kolizja więc w tym przypadku pierwszeństwo mają warunki promocji , u mnie jest to okres gwarantowany korzystania z kolekcji przez 24 miesiące . Wczoraj dzwoniłem żeby spytać o renegocjacje umowy , na razie nic nie wiadomo na ten temat , otrzymałem informację że jest za wcześniej i mam zadzwonić w połowie sierpnia , bo póki co mam jeszcze dostęp do kolekcji . Będą jaja , to jest pewne ;) . Przynajmniej dla tych co już są w nc+ i mają Picture BOX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

u mnie to samo w umowie stoi jak wół ze na 24 mc-e ...w warunkach promocji ze obowiazuje od 3 marca do odwolania i w nastepnym punkcie ze mozna zerwac umowe jak odwolaja...a chlop na partyline twierdzi ze to bardzo zlozona sytuacja i nie moge zerwac,sie usmialem przy okazji...oczywiscie chcial wcisnac TVP co ciekawe za 9 pln... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo w umowie stoi jak wół ze na 24 mc-e ...w warunkach promocji ze obowiazuje od 3 marca do odwolania i w nastepnym punkcie ze mozna zerwac umowe jak odwolaja...a chlop na partyline twierdzi ze to bardzo zlozona sytuacja i nie moge zerwac,sie usmialem przy okazji...oczywiscie chcial wcisnac TVP co ciekawe za 9 pln... :brawo:

 

Na to wygląda że konsultant dokładnie nie przestudiował regulaminów , warunków korzystania z kolekcji i odrębnych warunków promocji . Warunki korzystania są nie ważne bo obowiązywały do sierpnia 2013 roku, więc można śmiało renegocjował umowę bądź żądać równowartości produktu jak i ulgi udzielanej abonentowi czyli bodajże 720 zł przez 24 miesiące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

Ostro cos konsultowali bo dobre 40 min na sluchawce wisialem i co chwila chodzil cos sie dowiadywac...na koniec doszli do wniosku ze skoro otrzymalem maila ze zgodnie z wczesniejszymi zapowiedziami to nie moge w takim razie zerwac umowy :)...oczywiscie wczesniejszych zapowiedzi brak...nawet odsluchalem sobie rozmowe przy przedluzaniu umowy...nawet sie nie zajaknal tylko mowil ze na 24 mce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , tylko te wcześniejsze zapowiedzi dotyczyły daty 31 sierpnia 2013 i były ogłaszane w w zeszłym roku w lipcu ? a nie daty 2014 roku. W międzyczasie dostawca wycofał się ze swoich postanowień . Ponadto publicznie ogłosił przez komunikaty prasowe że kolekcja jednak zostaje , więc w tym przypadku jest to winna dostawcy a nie konsumenta .

Dostawca ogłosił ponownie że kolekcja zostanie wycofana ponownie z dniem 31 sierpnia 2014 roku , i w tym przypadku poinformował Cie o tym dopiero kilka dni temu . Jeśli zawarłeś umowę w tym roku i masz okres gwarantowany możesz śmiało wypowiedzieć umowę. Jeśli będą się upierać sprawa do Rzecznika Praw Konsumentów. Radzę zrobić printscereeny z komunikatów prasowych , regulaminów itd. Trzeba walczyć o swoje ;)

Powołaj się na te artykuły i komunikaty prasowe :

https://satkurier.pl/news/84284/109-z-nc ... rebox.html

https://satkurier.pl/news/88575/pictureb ... -w-nc.html

https://satkurier.pl/news/103619/koniec- ... -w-nc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam taki sam problemik, dzwonilem wczoraj i pan powiedzial mi ze nie mam mozliwosci rozwiazania umowy (pakiet all inclusive). Ukowe podpisywalem w salonie nc+ w sierpniu 2013 na platyne, pozniej w listopadzie zaproponowali mi all inclusive wiec przystalem na te warunki, nikt mi nie mowil ze zostanie to wylaczone (wczoraj dzwoniac dowiedzialem sie ze nie musza konsultanci o tym w ogole informowac, ciekawe i dziwne). Aneksu do dzis nie dostalem, wiec wczoraj juz poprosilem o kopie zeby dokladniej doczytac co tam pisalo. Bede bacznie obserwowal ten tamat i jezeli tylko komus uda sie rozwiazac umowe sam bede probowal :) Jezeli ktos jest w podobnej sytuacji i wie jak to "ugryzc" prosze o rade :) Chyba nc+ sama nie wie czy mozna rozwiazac umowe czy nie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

i jestem po nastepnej rozmowie z partyline gdzie baba uparcie twierdzi ze wiedzialem w marcu 2013 roku ze wylacza :D...gdzie dopiero od 3 miesiecy posiadam PB...

nie wiem co za [beep]i tam zatrudniaja,ja jej czytam umowe i warunki promocji a ona swoje :D...coraz lepiej sie tam dzieje...tak wiec nadal nie wiem kiedy im wypowiedzenie wyslac po wylaczeniu czy przed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech tam sobie konsultanci z NC+ mówią co chcą taka ich rola. Ja w momencie gdy mam wątpliwości siegam po umowę, regulaminy, szczegółowe warunki promocji i czytam. Właśnie zapoznalem się ze szczegółowymi warunkami promocji pakietu full extra,/ umowa na odelglosc zawarta w styczniu bieżącego roku/. W załączniku do warunków promocji jak byk stoi iz w skład pakietu full extra wchodzi kolekcja Picture Box. Wiec się pytam - Kto nie dopełnia warunków umowy. Oczywistościa jest iz pomimo ze mam atrakcyjna cenowo i tematycznie ofertę złoże wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo tu informacji które są albo nieaktualne albo zasady promocji zostały zmienione niedawno.Mam umowę z na 24 miesiące zawartą telefonicznie i potwierdzoną pismem z dn07.04.2014(była to migracja z N) w której obok różnych innych opcji promocyjnych jest cytuję"VOD+ PictureBox 0 zł 24 m dla Abonentów".Są też Warunki Promocji "VOD+ PictureBox 0 zł 24 m dla Abonentów" gdzie ani słowa o wyłączeniu tej usługi w 2013r lub w sierpniu 2014.W warunkach promocji podana jest też cena PictureBox po okresia promocji i wynosi 30zł.Mam więc podstawy żeby wywalczyć w zamian coś o podobnej cenie.Ja też dostałem maila o wyłączeniu PictureBox w sierpniu ale bez propozycji a nawet słowa przepraszamy , zresztą podpisał to ktoś nie nazwiskiem tylko NC+.Odpisałem ostro i czekam co dalej.Bo zrywanie umowy chyba jest bez sensu,nie po to ją zawierałem żeby zaraz szukać pretekstu do jej zerwania.Zresztą im to wisi! Będzie awantura jak ludzie wrócą z urlopów,pewnie znowu zajmie się tym Biuro Ochrony Konsumentów i przywali karę.A ja czekam na przyzwoitą propozycję zamiennika.A może pozwać ich do sądu na kwotę 30 zł x ilość miesięcy do końca umowy czyli 600zł? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jestem po nastepnej rozmowie z partyline gdzie baba uparcie twierdzi ze wiedzialem w marcu 2013 roku ze wylacza :D...gdzie dopiero od 3 miesiecy posiadam PB...

nie wiem co za [beep] tam zatrudniaja,ja jej czytam umowe i warunki promocji a ona swoje :D...coraz lepiej sie tam dzieje...tak wiec nadal nie wiem kiedy im wypowiedzenie wyslac po wylaczeniu czy przed?

 

Jak już to w kwietniu była podana do publicznej wiadomości ;) . Spytaj się grzecznie Pani czy była tam umieszczona data że kolekcja będzie wyłączona z dnie 31 sierpnia 2014 roku czy 31 sierpnia 2013 ?

Później jednak dostawca za pośrednictwem oficjalnego forum poinformował abonentów że kolekcja jednak zostaje ;)

Obecne warunki świadczenia usługi są nie ważne i pierwszeństwo ma szczegółowe warunki promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo tu informacji które są albo nieaktualne albo zasady promocji zostały zmienione niedawno.Mam umowę z na 24 miesiące zawartą telefonicznie i potwierdzoną pismem z dn07.04.2014(była to migracja z N) w której obok różnych innych opcji promocyjnych jest cytuję"VOD+ PictureBox 0 zł 24 m dla Abonentów".Są też Warunki Promocji "VOD+ PictureBox 0 zł 24 m dla Abonentów" gdzie ani słowa o wyłączeniu tej usługi w 2013r lub w sierpniu 2014.W warunkach promocji podana jest też cena PictureBox po okresia promocji i wynosi 30zł.Mam więc podstawy żeby wywalczyć w zamian coś o podobnej cenie.Ja też dostałem maila o wyłączeniu PictureBox w sierpniu ale bez propozycji a nawet słowa przepraszamy , zresztą podpisał to ktoś nie nazwiskiem tylko NC+.Odpisałem ostro i czekam co dalej.Bo zrywanie umowy chyba jest bez sensu,nie po to ją zawierałem żeby zaraz szukać pretekstu do jej zerwania.Zresztą im to wisi! Będzie awantura jak ludzie wrócą z urlopów,pewnie znowu zajmie się tym Biuro Ochrony Konsumentów i przywali karę.A ja czekam na przyzwoitą propozycję zamiennika.A może pozwać ich do sądu na kwotę 30 zł x ilość miesięcy do końca umowy czyli 600zł? Pozdrawiam

 

Mam tą samą promocję ;) , Ja również zaczekam za propozycją , chociaż za bardzo nie ma ją mi już czego dać , bo mam wszystko oprócz pakietu NOC. Proszę o połączenie moda w jeden post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

pytalem :)...ale Pani zawiesila sie jeszcze w 2013 roku...krotko mowiac ma gdzies warunki promocji i umowe najwazniejsze ze Ona wie swoje :D...w poniedzialek podjade do Rzecznika Praw Konsumenta z papierzyskami bo telefonicznie to tylko pogadac mozna...rowniez nie mam zamiaru umowy zrywac,ale jak wczoraj zaproponowali mi wlaczenie prapremier tvp za 9 pln/mc w zamian to przegieli na calej lini :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem :)...ale Pani zawiesila sie jeszcze w 2013 roku...krotko mowiac ma gdzies warunki promocji i umowe najwazniejsze ze Ona wie swoje :D...w poniedzialek podjade do Rzecznika Praw Konsumenta z papierzyskami bo telefonicznie to tylko pogadac mozna...rowniez nie mam zamiaru umowy zrywac,ale jak wczoraj zaproponowali mi wlaczenie prapremier tvp za 9 pln/mc w zamian to przegieli na calej lini :)

 

Niech ci poda podstawę prawną :D , bądź powoła się na konkretny punkt regulaminu ;) , ja też posyłam pisemko do miejskiego rzecznika Praw konsumenta trzeba zrobić z nimi porządek , może wreszcie się ogarną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale u mnie w otrzymanym mailu od nc+ zawarte jest niniejsze sformułowanie:

 

"Gdyby jednak nie byli Państwo zainteresowani wyborem informujemy, że z uwagi na dokonaną zmianę przysługuje Państwu prawo do odstąpienia od umowy. Rezygnację można złożyć w formie pisemnej do dnia 31.08.2014 r."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te różnorodne treści maili świadczą, że nc + ponownie usiłuje zrobić idiotów z klientów. Podobnie jak koledzy kilka postów wcześniej nie zamierzałem wypowiadać umowy przed jej końcem, ale jak widzę jakiekolwiek próby mataczenia, obejścia umowy lub regulaminu robię tak i będę robił w przyszłości dla zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...