Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to (przynajmniej ja tak to zrozumiałem), że możesz go brać jako jedyny dekoder na umowie --> jedna karta na umowie. Nie możesz go dobrać jako drugi dekoder do MR ani nie dostaniesz go przy nowej umowie gdy bierzesz MR.

Pytałem czy mogę go np. dobrać do mojego PACE. i nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda edycja kanałów, czy jak w poprzednich modelach tak samo? soft jak w poprzednich.

Edycja ulubionej listy kanałów tak jak W DSI 83 i DSI 87.

 

nie miałem tych deków więc proszę o dokłany opis, czy da się ułożyć własną listę??? ewnetualnie jakto wygląda w tych dekoderach?

 

Własną listę zrobisz bez problemu, możesz sobie dodać do niej ile chcesz kanałów i w dowolnej kolejności. I to wszystko, jeśli chodzi o opcje, bo później nie ma już możliwości edycji tej listy, tzn. nie możesz sobie tych kanałów przesuwać, zmieniać kolejności, dodać nowego gdzieś w środek. Możesz jedynie usuwać kanały z listy (reszta przesuwa się wtedy odpowiednio do przodu). Jak masz np. 100 kanałów na liście, a chcesz dodać nowy kanał na pozycję 60, to trzeba usunąć kanały z pozycji 60-100, dodać nowy kanał i potem na nowo dodać te wcześniej usunięte :)

Ale dodaje się szybko, w 5 minut można listę ułożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własną listę zrobisz bez problemu, możesz sobie dodać do niej ile chcesz kanałów i w dowolnej kolejności. I to wszystko, jeśli chodzi o opcje, bo później nie ma już możliwości edycji tej listy, tzn. nie możesz sobie tych kanałów przesuwać, zmieniać kolejności, dodać nowego gdzieś w środek. Możesz jedynie usuwać kanały z listy (reszta przesuwa się wtedy odpowiednio do przodu). Jak masz np. 100 kanałów na liście, a chcesz dodać nowy kanał na pozycję 60, to trzeba usunąć kanały z pozycji 60-100, dodać nowy kanał i potem na nowo dodać te wcześniej usunięte :)

Ale dodaje się szybko, w 5 minut można listę ułożyć.

 

Dzięki za informacje, Ja mam obecnie Box+(ADB) i listę mogę zrobić, ale numery kanałów zostają takie jak na liście głównej. Jedynie plusem i minusem mogę przełączać według kolejności z listy ulubionych. A tutaj kanały mają przypisany numer z mojej listy czy z listy głównej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od dzisiaj już pojawiła się możliwość dobierania WiFiBoxa do obecnych umów (aktywacja 49 zł) oraz do usługi Multiroom

 

viewtopic.php?f=174&t=30720&start=3165

 

WifiBox już jest w ofercie ; opłata jednorazowa 49zł :)

 

wiecie czy można wymienić TurboBoxa na Wifi ??

 

Nie można.

Dekoder jest narazie tylko do nowych umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałbym się zmian - dystrybutorzy dostali jeszcze w lipcu komunikat zaznaczający jasno brak parowania z Wifiboxem+ oraz przy ewentualnym padzie - żeby wymieniać same boxy, bez kart. Gdyby mieli inne zamiary, to mogliby je zrealizować bez poślizgu. Ale zobaczymy.

 

Niezależnie od tego posiadacze samych kart lub kart z niezależnymi dekoderami jeszcze z czasów C+ powinni spać spokojnie. Powiedzmy sobie szczerze - jeśli by zliczyć osoby z samymi kartami, z dekoderami SD oraz HD nie przystosowanymi do parowania, to może i z 500-700 tys. wyjść. nc+ nie ma tyle sprzętu, żeby zapewnić abonentom + ryzyko wypowiedzeń jakiejś skromnej części, może 50-100 tys. Nie zaryzykują. Parowanie poszło pod MR, ale nie wiadomo nawet jakie, trzeba dopiero, żeby ktoś wziął Wifiboxa+ w MR i przetestował. Nie słyszałem na razie, żeby ktoś potwierdził, że dostał update karty do jakiejkolwiek nowej rev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifibox+, jak sugeruje nazwa, ma wbudowaną kartę sieciową wifi, więc nie musi być podłączony kablem do routera, natomiast musi się z nim łączyć po wifi. ADB musi być podłączone do routera kablem lub adapterem wifi. Chyba, że nie chcesz używać routera, wtedy albo zepniesz je kablem albo podłączysz jakiś adapter wifi do ADB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Wifibox pewnie działa w trybie Nagravision (Caid 1813), tak jak Sagemcomy. Można powiedzieć, że na swój sposób są parowane, bo splitery nie zadziałają.

Cały trik polega na tym, że NC+ może wybiórczo wyłączyć na kartach dekodowanie w trybie Seca. Na razie obiecują, że mają to stosować tylko w multiroomie. W innych przypadkach karta z Wifiboxa powinna działać w własnym odbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...