Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak wygląda edycja kanałów, czy jak w poprzednich modelach tak samo? soft jak w poprzednich.

Edycja ulubionej listy kanałów tak jak W DSI 83 i DSI 87.

 

nie miałem tych deków więc proszę o dokłany opis, czy da się ułożyć własną listę??? ewnetualnie jakto wygląda w tych dekoderach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet karta z Conaxem parę kanałów ma nie parowanych

Czyli jednak wprowadzili parowanie

Nie rozumiesz,że nie ma żadnego parowania.....

i tu właśnie nie rozumiem jedni piszą że parowana kart inni że nie parowana a nc+ nabrało w usta moczu i ma zabawę na kogo pierwszego splunie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już wziął Wifiboxa w abonamencie? Czy w NC+ znów można mieć 2 dekodery multiroom z kartami nieparowanymi, jak za czasów Cyfry+?

Na chwilę obecną jedna karta cameleon jest wydawana przy nowej umowie i nie ma możliwości dokupienia opcji multiroom, jedynie pozostaje splitter. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co nabyli ten przefajnisty niby dekoder.. Jak wyjmę kartę z pejsatego to ją odczyta ... Bo jak piszecie coś z tym parowaniem kart czy nie parowaniem jest jakoś.. Na bakier ja mam kartę camelona i wkładam ja albo do ferdka lub do pejsatego ( drugi abo ) Bez żadnych zbędnych komunikatów.. Czy tak jest w tym nowym niby dekoderze.. Bo jak czytam to technologicznie on znowu taki nowy nie jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mam pytanie do tych co nabyli ten przefajnisty niby dekoder.. Jak wyjmę kartę z pejsatego to ją odczyta ...

 

Ma wbudowany system Nagravision wiec odczyta kartę bezproblemowo. Oczywiste.

Karty po Cyfrze+ maja dopiero revision I4A (chyba ze coś przeoczyłem), trochę brakuje update'ów jej firmware'u aby mieć i licznik ECM, i parowanie i inne "bajery".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Pace500PVR z kartą cameleon i umowę świeżo przedłużoną na 24 m-ce.

 

1. Czy da radę domówić multiroom z wifiboxem i cameleonem bez konieczności łączenia dekoderów w jakąś sieć?

 

2. Hipotetycznie gdyby była taka możliwość, to czy multiroom dopisyany jest do 24 miesięcznej umowy,

czy też jest to usługa dodatkowa, z której mogę zrezygnować w każdej chwili?

(koszt to podobno 20 zł / msc + 49 aktywacja wifibox-a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi też dziś powiedział konsultant. Dodatkowo:

 

Również plotki o powrocie Cameleonów itp. nie mają raczej potwierdzenia w rzeczywistości. Powiedziano mi, że nie ma w ogóle takich planów a już na 100% nie ma tego w planach na ten rok.

 

MR ma być promowany jedynie na tych zasadach, które są podane na stronie. Ceny raczej się nie zmienią ale prawdopodobnie pojawią sie jakieś pakiety instalacyjne (router i/lub przekaźniki) w lepszych cenach aby ułatwić życie.

 

A czy to prawda czy kit od konsultanta to już inna historia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...