Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż można. W instrukcji str. 15 zaczynając od Rozdziału 8. Konfiguracja i obsługa pilota opisane jest co i jak.

Czytałem... ale,jak naposałem wyżej "jednym przyciskiem" czyli naciskam na pilocie przycisk włączenia TV i od razu włacza się mi też Dekoder.Albo odwrotnie: naciskam na pilocie przycisk włączenia Dekodera i od razu włacza się mi też TV ( bez dodatkowych kombinacji innymi przyciskami )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż można. W instrukcji str. 15 zaczynając od Rozdziału 8. Konfiguracja i obsługa pilota opisane jest co i jak.

Czytałem...

 

Czytałeś podrozdział: Pozostałe ułatwienia Funkcja "Łatwe włączanie"... :read:

 

Kod 02 włącza funkcje włączania jednym przyciskiem

Kod 03 wyłącza tę funkcję

 

Polecam także Funkcję "Dźwięk w telewizorze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę przedłużał umowę - teraz mam "mydelniczkę" i swojego technisata isio oraz na to wszystko jednego cameleona.

I w związku z tym moje pytanie - czy gdybym zamiast "mydelniczki" wziął wifibox+ i multiroom, to dałoby się to połączyć z technisatem, tak żeby to wszystko działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Czy po wymianie starego dekoderu na wifibox+ (Segemcon DSIW74) będzię możliwość połączenia się do routera z neti i ogladania np youtube lub innych czynności ?. W punkcie nc+ Pan powiedział mi, że wifi tylko będzie obsługiwać i to za odpłatą radio i kanałow tylko które udsotępnia nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dekoder wifiBOX+ po podłączeniu do Internetu (Wi-Fi lub kablowo z routerem rozdzielającym internet) pozwala korzystać z usług:

Pozdrawiam.

 

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Dostałem dziś ofertę zamiany Sagemcoma DSI87 na wifiBOX+. Ponieważ posiadam jeszcze stary kineskopowy TV - czekam, aż się zepsuje :) - to korzystam dość często z kanałów 260-266, na których są dostępne Canale+ i Ale Kino+ w wersjach SD i z kanałów 210-219, gdzie są TVN, TVP1, TVP2, TVN Siedem itp. kanały również w wersjach SD.

 

Czy na wifiBOXie+ wyżej wymienione kanały są dostępne w wersji SD, czy lista kanałów jest inna i są już tylko w wersjach HD?

 

Pozdrawiam,

wojtekgie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Dostałem dziś ofertę zamiany Sagemcoma DSI87 na wifiBOX+. Ponieważ posiadam jeszcze stary kineskopowy TV - czekam, aż się zepsuje :) - to korzystam dość często z kanałów 260-266, na których są dostępne Canale+ i Ale Kino+ w wersjach SD i z kanałów 210-219, gdzie są TVN, TVP1, TVP2, TVN Siedem itp. kanały również w wersjach SD.

 

Czy na wifiBOXie+ wyżej wymienione kanały są dostępne w wersji SD, czy lista kanałów jest inna i są już tylko w wersjach HD?

 

Pozdrawiam,

wojtekgie

 

Nie bardzo rozumiem, a dlaczego nie oglądasz tych kanałów w wersjach HD tylko wybierasz SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrem: Dzięki za odpowiedź.

 

 

 

Nie bardzo rozumiem, a dlaczego nie oglądasz tych kanałów w wersjach HD tylko wybierasz SD?

 

Na moim wysłużonym kineskopowym Philipsie wygląda to tak:

a) na kanałach HD, na których emitują treści niewyprodukowane tak naprawdę w HD (np. seriale na Comedy Central HD i Fox HD) - jakość jest bardzo dobra i spokojnie mogę te kanały oglądać,

B) na kanałach HD, które emitują prawdziwe treści HD (np. mecze ligi polskiej i angielskiej na Canal+ Sport) - obraz jest delikatnie rozmazany (zwłaszcza widać to na grafice meczowej, np. ze statystykami meczu) - da się oglądać, ale skoro na Canal+ Sport w wersji SD obraz u mnie jest jak żyleta, więc wybieram SD.

 

Pozdrawiam,

wojtekgie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Właśnie to samo sobie pomyślałem. Bo wiadomo, że jakieś tam różnice w prędkości zapisu są. Co widać przy kopiowaniu, na jednego pendrive ten sam plik się zgrywa szybciej a na innego wolniej. Tylko pytanie jak to sprawdzić i czy rzeczywiście o to chodzi. W instrukcji dekodera nie znalazłem żadnej specyfikacji odnośnie wymagań dysku zewnętrznego. Sprawdzałem na dwóch pendrivach i na obydwu zacina. A nagrywanie to dla mnie dość istotna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie coś jak wolny pen? ;) Na Penie USB 2.0 powinien normalnie nagrywać.

 

Tak, owszem pendrive'y to muzea techniki na ogół. Jak chcesz mieć szybszy zapis to zastosuj czytnik kart SD USB i wsadź do niego porządna szybką kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęciłem mój HDD Samsunga 500 GB (bo jak wiadomo dekoder formatuje dysk) i tym razem pokazał mi się komunikat, że podłączony dysk ma za małą pojemność :D Szkoda słów, dalej nie mogę nic nagrać. Zastanawiam się nad jeszcze jednym rozwiązaniem. Da się jakoś podłączyć nagrywarkę DVD do tego dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...