Skocz do zawartości

WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74)


ircios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak podłącze do tego dekodera dysk ten od wifpremiumboxa zadziała nagrywanie? a jeśli tak to czy nagrywanie musiałoby się odbywać przy włączonym dekoderze czy sam się obudzi i nagra?

 

Czy pilot od wifipremiumbox będzie w 100% działał w funkcjonaliści jak na pilocie jest epg i nagrywanie, bo przycisk vod to na pewno nie ma szans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak podłącze do tego dekodera dysk ten od wifpremiumboxa zadziała nagrywanie? a jeśli tak to czy nagrywanie musiałoby się odbywać przy włączonym dekoderze czy sam się obudzi i nagra?

 

Czy pilot od wifipremiumbox będzie w 100% działał w funkcjonaliści jak na pilocie jest epg i nagrywanie, bo przycisk vod to na pewno nie ma szans?

 

Co do dysku to wifibox sformatuje ci każdy dysk po swojemu (także nagrań nie odtworzysz potem np na wifipremiumboxie). Ale będzie nagrywał jak normalny PVR (pod warunkiem, że tuner będzie wolny). Inna rzecz, że teraz prawie wszystko masz w netVOD+ - coraz mniejszy sens ma nagrywanie na dysk. Co do pilota to nie wiem. Na zdjęciu wygląda podobnie ale to oczywiście nic nie znaczy.

Pozdrawiam

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś stać na dodatkowe opcje i płacić za coś co jest ogólnie dostępne, to ok. Nie ma co nagrywać. Weź pod uwagę, że nie tylko filmy i seriale abonenci nagrywają, i nie znjadą tego w żadnym vod. Więc Twoje stwierdzenie jest do końca nieprawdziwe. Poza tym odpowiedzi padły już, a user dostał wyjaśnienie i nie musisz tego dalej dążyć pisząc coś co było napisane już kilka dni temu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt jeszcze nie zwrócił na to uwagi a wygląda na to, że zmieniła się wersja oprogramowania wifiboxa. Tak na gorąco to widzę zmianę netVOD+ na nc+ go TV, dołożenie opcji RADIO+ i EPG Gazeta. Innych zmian na razie nie zauważyłem (może trochę szybciej zmienia kanały, ale to moze być autosugestia)

Pozdrawiam

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za forum nc

 

Najważniejsze zmiany w oprogramowaniu to:

- Usunięcie problemu z wyłączeniem / włączeniem dekodera,

- Wsparcie dla szyfrowania WEP w połączeniu wi-fi,

- Poprawki mechanizmu nagrywania.

- Zmiana nazwy netVOD+ na nc+go TV,

- Program TV Gazeta (jako dodatkowa aplikacja obok obecnego Programu TV),

- RADIO+,

- Wygaszacz ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się ułożyć tylko nie ma potem możliwości przesuwania kolejności kanałów trzeba usuwać i układać nową listę w kolejności takiej jakiej wybierzesz na początku po ostatniej aktualizacji dekoder ani razu już mi się nie zawiesił pomalutku zaczynają nadrabiać straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kolegów i iriciosa. Czy posiadając 2 niezależnie działające karty multiroom jeszcze z Cyfry i wkładając je do dwóch dekoderów WiFibox+ które są w dwóch oddzielnych mieszkaniach na drugim końcu miasta. To multiroom będzie działał? I jeszcze jedno pytanie? Ta sama sytuacja tylko jeden dekoder to WiFibox a drugi np: DSI 87? W tej chwili na DSI 87 i dekoderze SD działa. Ale że jest teraz ta akcja z wymianą dekoderów to dostałem tego WiFiboxa.

 

Oczywiście irciosa anie iriciosa. A tak w ogóle to Witam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam JENEKA. DSI 87 wypożyczony. Dzięki za odpowiedz. Czyli tak sobie myślę,że w przypadku awarii 87 to muszę się wystrzegać tego premiumbox+ bo wtedy będzie po muliroomie. Pozostaje liczyć że dadzą WiFibox+ lub 87. A gdy nie będzie takiej opcji,pozostaje kupić coś prywatnie,żeby "uratować" multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, aktualnie w ramach MR standard mam 2 kameleony, własny dek i wynajmowane bezpłatnie od NC+: DSI 87 i Pace. Chcę zwrócić Pace, bo nie używam go ze względu na głośną pracę dysku, a ponadto przy przedłużeniu umowy dostałbym pewnie "w prezencie" dodatkową opłatę. Jak sądzicie, czy jest możliwość wymiany DSI 87 na WiFibox+ i pozostania przy bezpłatnym MR Standard z jednym dekoderem bezpłatnie użytkowanym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tego pewny? Do starych umów przy wymianie na 100%,ale do nowych nie koniecznie. Tak jak to jest teraz przy MR. Karta nie działa w dekach z wolnego rynku. Pisali o tym... Chyba,że chodzi Ci o inne Sagemy i P.boxy. To tak...tego to można być akurat pewnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...