Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem pod koniec Lipca w sprawie wyłączenia Filmboxa promocyjnego i spytałem się ile chcą za 8xC+ i konsultant powiedział 35zł/m-c. Mam pakiet Comfort+Multi+Extra.

 

Ale w jakiej ofercie bo to różnica jest zasadnicza: opcja typu wyłącz po 1 pełnopłatnym okresie czy też opcja ze zobowiązaniem czasowym (np. 6 miesięcy) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem chcesz mieć cennik promocyjny jak promocje się co chwilę zmieniają :D

Cennik jest standardowy.Możesz w ramach promocji otrzymać rabat.Ja np. mam na fakturze opcję Platinum czyli 6xC+ za 70 zł z rabatem 70 zł czyli opcja jest darmowa.Do tego dochodzi zrabatowany o 20 zł pakiet Univers który normalnie (w cenniku) kosztuje 79 zł.

A rabat to nie jest cena promocyjna?Jeżeli podpiszesz umowę na daną promocję to ona Ciebie obowiązuje i nie ma znacznie czy się zmienia co chwilę czy nie.

 

Rabat to jest zniżka od ceny standardowej.Może być 10,30 czy 100 procent rabatu.Jaki wobec tego jest sens tworzyć cenniki "promocyjne " skoro cena promocyjna to jest zniżka od opłaty standardowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony NCplus plus miesiąca

Cinemax

Usługa jest bezpłatna do dnia 30 września 2015 r. Po tym terminie rozpocznie się naliczenie opłaty 10 zł / mies. Jeśli z końcem promocji będziesz chciał wyłączyć usługę, skontaktuj się z naszym konsultantem*.

 

Po zalogowaniu w ICA jest mowa o 15 zł

 

*opcja Cinemax HD w promocyjnej cenie 0 zł miesięcznie, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji Cinemax 0 zł 1 m dla Abonentów". Usługa jest bezpłatna do dnia 30 września 2015 r. Po tym terminie rozpocznie się naliczenie opłaty 15 zł / mies. Jeśli nie przedłużasz korzystania z opcji Cinemax, z końcem promocji zgłoś wyłączenie usługi naszemu konsultantowi.

 

 

A promocja to całe 6 miesięcy czy tylko plus miesiaca i mozna to odłaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam krótkie pytanie (szukałem na stronie nc+ i nijak nie mogłem znaleźć): gdzie mogę znaleźć regulaminy promocji w stylu Action za 0zł/m-c (0 zł 1m i XX zł 5m)? Chciałbym wiedzieć, czy jak na przykład dziś zamówię daną opcję, to mam do końca sierpnia gratis (rozpoczęty miesiąc) i wrzesień za 0 zł, a XX zł zapłacę za miesiące październik-luty?

 

Czy naprawdę nikt i nic? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam krótkie pytanie (szukałem na stronie nc+ i nijak nie mogłem znaleźć): gdzie mogę znaleźć regulaminy promocji w stylu Action za 0zł/m-c (0 zł 1m i XX zł 5m)? Chciałbym wiedzieć, czy jak na przykład dziś zamówię daną opcję, to mam do końca sierpnia gratis (rozpoczęty miesiąc) i wrzesień za 0 zł, a XX zł zapłacę za miesiące październik-luty?

 

Regulamin, o którym wspominasz jest tutaj: http://cyfraplus.pl/ica/regulaminy/2015 ... nentow.pdf

W skrócie:

- miesiąc włączenia - free

- 1 pełny miesiąc - free

- od 2 do 6 miesiąca - 25 PLN. Szósty pełny miesiąc jest ostatnim gwarantowanym okresem.

 

Czyli jak włączysz w sierpniu, to płacisz od października do lutego obowiązkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich

Mam takie pytanko. Chciałbym dokupić do swojej oferty opcję Redlight HD na październik i listopada. Czy istnieje opcja dokupienia tej opcji że tak to nazwę "normalnie"? W sensie, że np zamawiam 1 października i pod koniec listopada zlecam wyłączenie? Nie interesuje mnie "Promocja Redlight HD 0 zł 1 m i 15 zł 5 m dla Abonentów" bo w grudniu kończy mi się umowa.

Czy w sytuacji gdy zamawiam uruchomienie usługi na ogólnych zasadach płacę za pierwszy miesiąc?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy nadal jest tak, że jak zamówię włączenie HBO np. 2 października bez żadnych lojalek to będe miał październik za darmo i tylko płatny listopad? Ostatnio na wiosnę tak zrobiłem i jeden praktycznie cały miesiąc(zamówiłem usługę 4 marca) miałem za darmo a za drugi zapłaciłem 25 zł po czym zrezygnowałem. Wyszło więc 12,5 zł na miesiąc. Wie ktoś czy nadal można tak zamówić i jaka jest cena obecnie? Nie chciałbym żeby konsultant na infolinii mnie oszukał, a przez te dwa miesiace nagrałbym sobie wszystko co mnie  interesuje.

 

Chyba, że istnieje jeszcze promocja na HBO 3x0 zł i 3 x20 zł to wtedy bym się skusił. Brał ktoś ostatnio coś takiego? Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opcję FilmBox w promocji za 4,90 ze zobowiązaniem 6 mieś. okres promocji kończy się z końcem miesiąca wrzesień. Zadzwoniłem żeby odłączyć tą opcje ponieważ wskoczy mi standardowa cena w pażdzierniku 15,00,- konsultant poinformował mnie że mają nadal promocję na Filmbox z tym że cena jest trochę inna 10,00,- ze zobowiązaniem 6 mieś. Podziękowałem, 4,90 to i tak cena nie adekwatne za zawartość tego pakietu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jaka by była cena  superpremium   gdyby usunąć  Canal+       a całą reszte zostawić   ile z tego dodatkowo płatne typu  Adventure  H1/H2  MEzzo..............           Ciekawe czy nadal Sport Klub będzie także w ManPack widać ten pack zostanie :(  beznadzieja   .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie można uzyskać obecnie pakiet 6 Canal+ dokupując go na 1 pełen miesiąc do istniejącej umowy ? Jestem można powiedzieć w trakcie przedłużania umowy i konsultant na zadane w ten sposób pytanie wspomniał coś o 60-80 zł lecz myślę ,ze to zagranie celowe bym wziął pakiet z Canal+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...