Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko trzeba zwrócić uwagę na ważny fakt , nawet jak zdecydujecie się skorzystać z promocji i wyłączycie po miesiącu to i tak nawet jak nie będziecie korzystać w 2 miesiącu , musicie zapłacić co najmniej za miesiąc . Zresztą nie bez przyczyny pojawia się dopisek w zamówieniu " Zatwierdzam zamówienie z obowiązkiem zapłaty " :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ICA mam taką ofertę:

 

CINEMAX

 

Opcja dodatkowa CINEMAX to dwa kanały filmowe - Cinemax HD i Cinemax2 HD.

Zobaczysz tu najlepsze światowe i europejskie filmy, obejrzysz klasykę kina oraz nagradzane produkcje z całego świata, filmy odważne i nieszablonowe.

Dostęp do opcji dodatkowej CINEMAX zostanie nadany w ciągu 48 godzin. Opłata za wybraną opcję będzie doliczona do rachunku w kolejnym miesiącu.

 

*opcja Cinemax w promocyjnej cenie, świadczona na zasadach określonych w „Warunkach Promocji Cinemax 0 zł 1 m i 15 zł 5 m dla Abonentów". Po upływie okresu gwarantowanego opłata za opcję Cinemax będzie wynosiła 15 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba zwrócić uwagę na ważny fakt , nawet jak zdecydujecie się skorzystać z promocji i wyłączycie po miesiącu to i tak nawet jak nie będziecie korzystać w 2 miesiącu , musicie zapłacić co najmniej za miesiąc . Zresztą nie bez przyczyny pojawia się dopisek w zamówieniu " Zatwierdzam zamówienie z obowiązkiem zapłaty " :D.

 

Z obowiązkiem zapłaty 0zł :read:

 

Ja w ICA mam taką ofertę:

 

CINEMAX

 

Opcja dodatkowa CINEMAX to dwa kanały filmowe - Cinemax HD i Cinemax2 HD.

Zobaczysz tu najlepsze światowe i europejskie filmy, obejrzysz klasykę kina oraz nagradzane produkcje z całego świata, filmy odważne i nieszablonowe.

Dostęp do opcji dodatkowej CINEMAX zostanie nadany w ciągu 48 godzin. Opłata za wybraną opcję będzie doliczona do rachunku w kolejnym miesiącu.

 

*opcja Cinemax w promocyjnej cenie, świadczona na zasadach określonych w „Warunkach Promocji Cinemax 0 zł 1 m i 15 zł 5 m dla Abonentów". Po upływie okresu gwarantowanego opłata za opcję Cinemax będzie wynosiła 15 zł miesięcznie.

 

 

 

przechwytywanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z cinemax jest chyba inaczej niż z poprzednimi promocjami, bo wszedł zapis o 6-ciu miesiącach:

 

5. Okres Promocji: od dnia aktywacji Promocji do końca miesiąca skorzystania z Promocji + 6 miesięcy albo 6 miesięcy – w przypadku ofert z odroczoną datą aktywacji /patrz Tabela promocyjna 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzis z ciekawosci zapytalem na profilu nc+ na FB ile kosztuje "dobranie" paczki C+.

 

Odpowiedz byla nastepujaca:

6 C+: 70 zl do konca umowy

8 C+: 1 miesiac za darmo, kolejne 5 miesiecy za 59 (lub 69 niestety nie pamietam) a po 5 miesiacu 80 zl.

 

Tak naprawde bardziej sie oplaca wziac kolejna umowe na C+ Entry gdzie 8 C+ ma sie za 69,90 :)

"Miszcze" promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie też promocję w ICA na darmowe Cinemaxy do końca września? Haczyków żadnych nie zauważyłem, warunki chyba takie same jak przy Men Packu.

 

"*opcja Cinemax HD w promocyjnej cenie 0 zł miesięcznie, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji Cinemax 0 zł 1 m dla Abonentów". Usługa jest bezpłatna do dnia 30 września 2015 r. Po tym terminie rozpocznie się naliczenie opłaty 15 zł / mies. Jeśli nie przedłużasz korzystania z opcji Cinemax, z końcem promocji zgłoś wyłączenie usługi naszemu konsultantowi."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem chcesz mieć cennik promocyjny jak promocje się co chwilę zmieniają :D

Cennik jest standardowy.Możesz w ramach promocji otrzymać rabat.Ja np. mam na fakturze opcję Platinum czyli 6xC+ za 70 zł z rabatem 70 zł czyli opcja jest darmowa.Do tego dochodzi zrabatowany o 20 zł pakiet Univers który normalnie (w cenniku) kosztuje 79 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześledziłem cenniki i faktycznie jako opcja pozycja Canal+ (6) ceniona jest na 70 PLN a Canal+ (zapewne wszystkie) na 80 PLN. W głowach im się poprzewracało.

Dzwoniłem pod koniec Lipca w sprawie wyłączenia Filmboxa promocyjnego i spytałem się ile chcą za 8xC+ i konsultant powiedział 35zł/m-c. Mam pakiet Comfort+Multi+Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem chcesz mieć cennik promocyjny jak promocje się co chwilę zmieniają :D

Cennik jest standardowy.Możesz w ramach promocji otrzymać rabat.Ja np. mam na fakturze opcję Platinum czyli 6xC+ za 70 zł z rabatem 70 zł czyli opcja jest darmowa.Do tego dochodzi zrabatowany o 20 zł pakiet Univers który normalnie (w cenniku) kosztuje 79 zł.

A rabat to nie jest cena promocyjna?Jeżeli podpiszesz umowę na daną promocję to ona Ciebie obowiązuje i nie ma znacznie czy się zmienia co chwilę czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...