Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego jedynymi sensownymi opcjami na dekodery własnościowe w umowie są te przerobione na Enigmę, plus ewentualnie jeden w zapasie i karta z BSKA/BSLA. Jak poleci dekoder - przekładam kartę i po krzyku. Gorzej, jak karta się usmaży.

 

BTW, soft N-ki też do idealnych nie należy. O ile funkcjonalnie jest jak dla mnie w porządku, to niestety BSLA które miałem okazję używać strasznie czasem mulą i mają tendencje do zwiech. Enigma też ma swoje narowy, ale może dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz wziąć nc+ mix do sprzętu, który posiadasz.

Musisz zakupić albo nowy tuner ze sparowaną do niego kartą, albo moduł CI+ do telewizora (jeśli masz w nim tuner sat i wejście CI+).

 

Za 99 zł możesz kupić tuner z kartą, który wskazałem w linku. W ofercie masz C+ i HBO na miesiąc za darmo.

Po tym okresie musisz podpisać umowę. Jeśli chcesz do grudnia - na czas nieokreślony.

Wówczas, do końca listopada musisz złożyć wypowiedzenie (miesięczny okres wypowiedzenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Za 99 zł możesz kupić tuner z kartą, który wskazałem w linku. W ofercie masz C+ i HBO na miesiąc za darmo.

Po tym okresie musisz podpisać umowę. Jeśli chcesz do grudnia - na czas nieokreślony.

Wówczas, do końca listopada musisz złożyć wypowiedzenie (miesięczny okres wypowiedzenia)."

 

właśnie o to mi chodzi, tylko czy nie sprzeda mi tego w punkcie NC+? musze iść jakiegoś Media exeprt czy RTVAGD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim wypadku musisz ......... :)

 

Jeśli chcesz Canal+ to bierzesz oferte na nieokreslony za 99, a nastepnie do 30 listopada skladasz wypowiedzenie umowy (miesieczny okres wypowiedzenia - do 31 grudnia). W styczniu dzwonisz i jesli chcesz podpisujesz na dekoderze ktory posiadasz nowa umowe, a nie jest wykluczone ze do tego konca grudnia dostaniesz na wypowiedzeniu bardziej atrakcyjna ofertę.

 

Ja zrobilem troche inaczej niz Ty zamierzasz.

 

Jeszcze jedna uwaga. Generalnie tunery do NC+ mix znane z platformy N, to modele z odzysku. Moduły przerobione zostały z oferty n na kartę(wiec nie sa z drugiej reki). Rozwaź zakup wlasnego tunera i modulu CI+

 

mam pytanko

bo najpierw mówiłeś zebym wziął pakiet Universe za 49(a raczej 59 bo na czas nieokreślony jest 10 zl drożej) a po kilku dniach jak będe chciał zrezygnować to oni mi zaoferują coś z 6xC+ w niższej cenie

a teraz piszesz żebym brał odrazu wyższy pakier z 6xC+ za 99zł

to jak w końcu ? ;)

 

ps

byłbym wdzięczny za każdą pomoc(radę), w czwartek/piątek ide do punktu NC+ i mam zamiar wziąść NC+mix za 99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie co napisałem.

Napisałem w jaki sposób ja sobie załatwiłem Canal+ i HBO, ale nie kombinuję, że chcę to na 1 czy 2 miesiące.

Poza tym ja mam 3 programy Canal+ za 20 zł, a ty chcesz 6 programów Canal+, więc za 20 zł ich nie dostaniesz z pewnością (wg cennika to 40 zł).

 

99 złotych to cena pakietu z Canal+ na czas nieokreślony, bo chcesz ją przecież rozwiązać za kilka miesięcy. 89 złotych to cena pakietu z Canal+ na 12 miesięcy.

Teraz sobie przelicz. Bierzesz Universe za 59 (bo na czas nieokreślony) i dokupujesz 6 programów Canal+ za 40 zł

 

Oczywiście można zrobić tak, jak ja.

Wziąłem Universe za 49 zł/12m. Następnie dokupiłem za 20 złotych Canal+, C+Film i C+Film (czas nieokreślony) oraz za 19,90 zł HBO z Cinemaxem.

Zaznaczę też, że niechętnie mi włączyli te trzy programy Canal+, bo powiedziałem, że wezmę Canal+ w pakiecie z HBO i Cinemaxem albo zostaję przy pakiecie za 49 zł.

Więc trochę negocjacyjnego szantażu :)

Potem jeszcze wkurzenie, bo mowa była o wskazanych programach C+, a włączyli tylko Film i Film2, więc reklamacja i problem załatwiony pozytywnie po odsłuchaniu rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zakupiłem NC+mix

mam dekoder na właśność, podłączyłem wszystko działa ok

tylko w punkcie sprzedaży NC gość podpisał ze mną odrazu umowę i mam teraz cały wrzesień bez opłat ale już za październik musze zapłacić 99zł pakiet canal+platinum

i teraz pytanie kiedy musze zapłacić ten pierwszy rachunek oraz jak z tym wypowiedzeniem umowy, kiedy wysłać i spodziewać się telefonu

noi czy faktycznie mogę coś ugrać z tej ceny 99zł w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zakupiłem NC+mix

mam dekoder na właśność, podłączyłem wszystko działa ok

tylko w punkcie sprzedaży NC gość podpisał ze mną odrazu umowę i mam teraz cały wrzesień bez opłat ale już za październik musze zapłacić 99zł pakiet canal+platinum

i teraz pytanie kiedy musze zapłacić ten pierwszy rachunek oraz jak z tym wypowiedzeniem umowy, kiedy wysłać i spodziewać się telefonu

noi czy faktycznie mogę coś ugrać z tej ceny 99zł w dół

 

W ten oto sposb dales sie zrobic w bambuko przez goscia.

Caly wrzesien powinienes miec promocyjny.

Umowe powinienes podpisac w pazdzierniku i do konca pazdziernika miec darmowy miesiac, a placic od listopada...

 

Zatem dzieki glupocie (sorry) kupujacego tracisz 99 zeta... i miesieczny promocyjny dostep do HBO.

Zamiast zaplacic za listopad i grudzien po 99, zaplacisz jeszcze za pazdziernik.

 

Odpowiadajac na pytanie: placisz w pazdzierniku pierwszy abonamnet, a informacje znajdziesz ICA (tym z cyfry+).

Umowe rozwiazac mozesz w dowolnym momencie, bo masz na nieokreslony z miesiecznym okresem. Umowa rozwiazana np. 15 listopada, zakonczy sie 31 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomwro

wiem ale co ja teraz mogę zrobić, chyba już pozamiatane i jestem w plecy 99zł trudno się mówi

raczej nie widzę wyjścia z tej sytuacji

 

chyba żebym spróbował to zareklamować np że nie mam HBO itp albo coś w tym stylu(np że powinienem mieć właśnie dwa pierwsze miesiące za 99zł), tylko nie wiem czy znowu iść do tego gościa z którym podpisałem umowę czy dzwonić na infolinie

myślicie że mam jakieś szanse powodzenia czy dać już sobie z tym spokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...