Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie na szczęście ten dzień nadszedł :) I właśnie 1 września zdaję tuner, a od sierpnia bawię się modułem.

 

Moim zdaniem - fajne rozwiązanie :)

 

Napisz krótko z jakim tv jest połączone, jaka grafika, płynność, lista kanałów itd. Jak możesz opisz jak to działa.

 

Tak, rozwiązałem umowę na abonament z tunerem nbox (miałem/mam ofertę full extra do końca sierpnia).

W międzyczasie kupiłem sobie moduł za 199 zł, żeby sprawdzić jak będzie współdziałał z telewizorem i czy jest to to, czego oczekuję.

 

Moduł współpracuje z telewizorem Samsung 46F7000 (z dwoma wejściami SAT).

Mimo, że telewizor ma te dwa wejścia, to w przypadku nagrywania programu kodowanego, nie jest możliwe oglądanie innego kodowanego programu.

Niekodowany - jak najbardziej. I to jedyna duża niedogodność, która występuje.

Jeśli ktoś ma jedno wejście antenowe - to wtedy problemu i tak nie ma.

 

Druga niedogodność, to ładowanie EPG, które po każdym włączeniu telewizora musi być na nowo załadowane...

 

Grafika - jak w telewizorze. Tu się nic nie zmienia.

Płynność - działa szybko, płynnie. Nieco dłużej na starcie, bo wtedy wymusza autoryzację i trwa to może do 10 sekund.

Lista kanałów - na Samsungu mam dwie opcje - lista nc+ taka jak w tunerze albo własna lista (to moja opcja, którą można też znaleźć na forum.ncplus do ściągnięcia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moduł współpracuje z telewizorem Samsung 46F7000 (z dwoma wejściami SAT).

Mimo, że telewizor ma te dwa wejścia, to w przypadku nagrywania programu kodowanego, nie jest możliwe oglądanie innego kodowanego programu.

Niekodowany - jak najbardziej. I to jedyna duża niedogodność, która występuje.

Jeśli ktoś ma jedno wejście antenowe - to wtedy problemu i tak nie ma. .

 

to nie wina telewizora tylko modułu jaki zakupiłeś gdybyś kupił moduł wielostrómieńowy to byś mógł nagrywać i oglądać w jednym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam są dwie opcje ta o 10zł droższa jest na dwanaście miesięcy po tym czasie masz zdecydować podpisujesz kontrakt czy nie w czasie tych 12 miesiecy możesz w dowolnym momencie zrezygnować druga opcja to że odrazu podpisujesz kontrakt na 12 miesięcy takie mix gdzie więcej z abo niż z karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest? NC+mix to jest niby NC+ na karte ale podpisuje sie przecież niby umowe na 12 miesiecy na abonament? czy to jest tak ze można w każdym momencie zrezygnować, może mi to ktoś wyjaśnić ?

 

NC+ Mix to nie jest oferta na kartę. To normalna umowa na abonament, którą możesz podpisać na czas określony za 49 zł pakiet Universe (12 miesięcy) albo nieokreślony za 59 zł pakiet Universe.

Oczywiście możesz wziąć ofertę z Canal+, ale jest ona nieopłacalna. Lepiej podpisać umowę na Universe, a potem dobrać sobie dodatkową ofertę.

Ja tak zrobiłem.

 

Podpisałem na Universe za 49 zł na 12m, a po kilku dniach zadzwoniłem zapytać o promocje na HBO i Canal+. Dostałem do tego za 19,90 HBO z Cinemaxem na pół roku i za 20 zł trzy programy Canal+ (filmowe) bez zobowiązania. W efekcie za 89,90 zł mam całkiem dobrą ofertę filmową.

 

Dodam, że przy przedłużeniu proponowano mi za 89,90 pakiety z 6 Canal+ i z HBO (bez Cinemaxa). Zatem jako nowy klient dostałem niemal to samo, co w ofercie przedłużeniowej by mnie interesowało.

Ktoś napisze, że 6 programów Canal+ i HBO przy przedłużeniu można mieć za np. 59 czy 69 zł :) Jest jednak taka różnica, że ja mogę z Canal+ czy HBO zrezygnować w trakcie trwania umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie interesuje mnie paczka 6xCanal+ (głównie chodzi mi o sport C+sport, family 1 i 2 )

co mam zrobić krok po kroku?

1. zamówić NC+MIX za 99zł , w tym przez pierwszy miesiąc mam cały pakiet 6xC+

jak mam to zrobić przez internet kurierem dostane w ciagu kilku dni? czy zadzwonic i zamówić telefonicznie ?

ma znaczenie czy aktywuje karte ostatniego dnia miesiaca 1wszego czy w środku...? i co z dekoderem ?czy 99zł to jest cały koszt?

mam teraz TNK i dekoder do odbioru tej TV czy to wystarczy

2. po miesiącu biore Universe na czas nieokrślony(tylko to wchodzi w gre ponieważ chce Canal+ tylko do końca roku)

i już po dwóch dniach np moge do nich zadzownć że rezygnuje a oni mi zoaforeują to 6xCanal za 89zł ? plus moze jakieś inne kanały gratis

z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim wypadku musisz najpierw dowiedziec sie czy z TNK mozesz przjsc na nc+ mix. Ja kupilem modul i bralem zupelnie nową ofertę. W Twoim przypadku tez moze byc konieczny zakup nowego tunera. Mozna to zrobic np. w sieci MediaExpert albo przez neta w RTV EURO AGD.

Przez miesiac (najlepiej aktywować np 3-4 dnia miesiaca) masz za darmo oferte full (C+ i HBO).

Po 30 dniach (3-4 dnia kolejnego miesiaca) dzwonisz i wybierasz ofertę, która do 31 dnia drugiego miesiaca tez bedzie za free. Zatem to ważne :)

 

Jeśli chcesz Canal+ to bierzesz oferte na nieokreslony za 99, a nastepnie do 30 listopada skladasz wypowiedzenie umowy (miesieczny okres wypowiedzenia - do 31 grudnia). W styczniu dzwonisz i jesli chcesz podpisujesz na dekoderze ktory posiadasz nowa umowe, a nie jest wykluczone ze do tego konca grudnia dostaniesz na wypowiedzeniu bardziej atrakcyjna ofertę.

 

Ja zrobilem troche inaczej niz Ty zamierzasz.

 

Jeszcze jedna uwaga. Generalnie tunery do NC+ mix znane z platformy N, to modele z odzysku. Moduły przerobione zostały z oferty n na kartę(wiec nie sa z drugiej reki). Rozwaź zakup wlasnego tunera i modulu CI+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosz takiego tunera i modulu ??

chociaż mam nadzieje że ten co mam z TV na karte będzie sie nadawał bo zakup nowego to są dodatkowe koszty a nie ukrywam zależy mi troche na najniższej cenie

ale co do reszty co napisałeś wygląda dosyć interesująco to wszystko także musze na dniach zacząć działać bo miesiąc się kończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosz takiego tunera i modulu ??

Sprzedawane były m.in. BSKA i BSLA - 99 i 199 PLN. Ceny OIDP zachowano dla nowszych modeli - jedynie rozróżnienie z dyskiem lub dysku. W cenie masz karte i miesiać oglądania do decyzji na podpisanie umowy. Uwaga - mogą odmówić podpisania umowy np. ze z względu na histore w jednej z WIELU (!) baz (również prywatnych firm!) wśród ktorych jest KRD. Jest w tych bazach będą zapisy o zaleganiu, nieterminowych spłatach kredytów, mandatów itd to nie podpiszą z Tobą umowy.

 

chociaż mam nadzieje że ten co mam z TV na karte będzie sie nadawał bo zakup nowego to są dodatkowe koszty a nie ukrywam zależy mi troche na najniższej cenie

Nie nie da rady. NC+ MIX to pomysł na wietrzenie magazynów ze sprzętu ADB. Karta jest parowana u nadawcy z konkretnym tunerem lub modułem z którym jest sprzedawana. Nie ma możliwości że kupisz kartę i sparują ją z innym tunerem jaki sobie kupisz.

 

Ale nie warto się zrażać bowiem może jeszcze uda sie Tobie dotrzeć do sprzedawanego NC+ MIX'a z tunerami BSKA i BSLA (Tylko sprawdź bowiem z racji "popytu" na te modele sprzedawcy robią przekręt: opakowanie od BSLA i BSKA - albo podrobiona etykieta z numerem seryjnym - a w środku inny model tunera i przypisana oczywiście do niego karta) - wtedy radzę przeróbkę na E2 i poproszenie na odpowiednim forum wyliczenie za friko ciągu cyferek które pozwolą na uwolnienie się od parowania.

Enigma da więcej możliwości od durnego softu ADB dla nki (dobrego jedynie dla masochisty.....). dodam jeszcze ze przy tej zabawie masz możliwość zrobienia tanio instalacji MR - same tunery BSKA i BSLA sa łatwe do nabycia.

 

Do rozważenia.

 

 

 

ale co do reszty co napisałeś wygląda dosyć interesująco to wszystko także musze na dniach zacząć działać bo miesiąc się kończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder NBOX (biały, bez dysku, serie BSKA i BXZB) za 99.

Dekoder NRECORDER (czarny, z dyskiem 250G, serie BSLA i BZZB) za 199.

Moduł NCAM za 199. Wymagany własny dekoder ze slotem CI lub TV z tunerem SAT i slotem CI

 

Wszystkie produkty mają w cenie dostęp na miesiąc do pakietu Platinum (wszystkie kanały tematyczne + 6 * Canal+),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...