Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Abonament zdecydowanie lepszy ale Modułu tam nie dostaniesz.Miałem dwa zestawy Mixxa ale na żaden nie podpisałem zobowiązania tylko zdecydowałem się na abonament.Nie namawiam do niczego poczytaj wątek jeżeli zależy Tobie na tym Module to może bierz i ten Mixx ale w zestawie z dekoderem zdecydowanie odradzam.Tylko przy module jeszcze ta inwestycja w tuner tv sat i dodatkowe wydatki.Poczytaj wątek i sam zdecyduj co dla Ciebie najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie wyglądała sprawa z jakością, mam teraz cyfrową kablówkę i na 32 calach jakość jest znośna, ale na 65 calach nie jest już tak różowo. Oba te dekodery oferują podobną jakość, czy któryś z nich jest lepszy? Umowa z kablówką kończy mi się w kwietniu i z tego co widzę to będę musiał wybrać pakiet Sport&Film+ za 79,90 + 10 za dodatkowe 45 kanałów, razem 89,90 zł. I teraz widzę, że za tego Wifi Premiumboxa muszę co miesiąc płacić 5 zł, mogę np z góry zapłacić za dekoder ? Czy w związku z tym, że przechodzę od konkurencji do NC+ mogę liczyć na jakiś rabat jeśli tak to gdzie lepiej negocjować w biurze czy przez telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie negocjujesz(takie przywileje posiadają tylko stali abonenci) bierzesz to co jest albo rezygnujesz.Te dekodery które obecnie oferują sa dość nowe ale opinię co do jakości obrazu chyba mają dobrą z tego co piszą posiadacze.Za Mediaboxa można było zapłacić np.aktywację 199 i wtedy był bez czynszu miesięcznego a jak jest z Wifi Premiumboxem to nie wiem.Siostra posiada Multimedię i Plazmę 50 cali ja NC+i 40 cali LCD i twierdzi z rodziną że ja mam obraz lepszy nawet na kanałach sd.Ale są opinie i opinie każdy ma inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Jest możliwa, po wypowiedzniu umowy dekoder z kartą przechodzi w opcje bez umowy i można doładowywać pakiety nc+ na karte :D Tak jest od zmiany nazwy oferty w zeszłym roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zakonczenia umowy z nc+mix , a chodzi mi o to czy po około 7-8 miesiącach od zakończenia będę mógł na tym samym module nc+mix na którym mam teraz 12 miesięczny abonament zawrzeć nową umowę w mixie , lub abonamentową ? . Druga sprawa to mam do połowy maja ważną umowę i do kiedy powinienem wysłać wypowiedzenie do połowy kwietnia powinna się znalezć w nc+ , czy lepiej wysłać już w marcu. Ostatnie na jaki adres wysyłamy wypowiedzenie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

 

Posiadam na własność dekoder BSKA z kartą w ramach "n na kartę HD" (NNK HD). Czy możliwa jest w takim układzie migracja np. do NC+ MIX lub bezpośrednio do opcji na abonament? Oczywiście w ramach swojego sprzętu dekodera i karty, na czym mi zależy.

Jeżeli tak to jak to zrobić?

 

Pozdr.serd. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam coś proponować nowym, to sugeruję wziąć jak najtańszą opcję, by po paru tygodniach przejść na wyższy...

Będą wtedy lepsze promocje niż na starcie.

 

Mój przykład. Umowa w sierpniu na Universe+ za 49 zł / 12 m.

Potem telefon do DUK, by od 1 stycznia dostać ofertę za 79,90 (Comfort+Extra+6 Canal+ i 3 HBO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...