Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem parę razy i na razie nie mogę przedłużyć istniejącej do końca października 2014 umowy nc+ mix. Ciekawe czy da się po wygaśnięciu obecnej umowy np. w listopadzie zawrzeć nową poprzez stronkę ponieważ tam jeszcze moduł istnieje jako możliwy sprzęt własny do zawarcia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do DUK Kraków i obiecali się dowiedzieć co się da zrobić i jak - rozmowa miła i konkretna była. Okazało się że sprawa nietypowa i że dadzą znać. Przy okazji, na bazie wątku "dla stałych", tez mniej więcej nakreśliłem co by mnie interesowało (głównie by wykorzystać posiadany moduł CAM) tak więc pozostaje czekać na telefon (umowę mam do końca roku)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WilkuTVSAT - na stronie to musi być bo są miejsca gdzie da się jeszcze kupić ncamy nowe pod ofertę nc +mix.

 

@Kurian - bardzo prosimy o informację jak Ci coś odpowiedzą :). Swoja drogą ciekawe czemu sprawa nietypowa - przecież oni dużo tych modułów sprzedali, naprawdę trudno było przewidzieć, że będą chętni do przedłużenia umowy ?? Eh... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem parę razy i na razie nie mogę przedłużyć istniejącej do końca października 2014 umowy nc+ mix.

 

A to ciekawe bowiem mi z automatu przedłużono.... A przypadkiem zdolność kredytowa czy mówiąc skrótowo czystość kredytowa nie zmieniła się? Np mandacik wysłany do KRD? Przecież o tym informują że kandydat do umowy będzie zweryfikowany w takich bazach (nie tylko KRD... jest tego więcej w tym też prywatne firmy w sumie praktycznie bez kontroli państwa - dodam że e-sad w Lublinie [kpina praworządności] z automatu wystawia wyroki egzekucji bez sprawdzania zasadności złożonego nich pozwu - masowo idą do nich przedawnione kredyty, pożyczki, mandaty itd....).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ta154san - masz ncam czy dekoder ?

Dekoder leżący sobie w szafie. Zapewne domyślasz się nawet jaki.

 

p.s należy założyć ze statystycznie rzecz biorąc, raczej wszyscy nie mamy niezapłaconych mandatów ... :)

Statystycznie to dzięki e-sądowi w Lublinie możesz nie wiedzieć że masz nieco niezapłaconych mandatów, pożyczek, rat sprzed 10 - 12 lat. .... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zadzwoniła babuśka hm nagle zmiana oferty comfort+ z extra, za 54,90 na 15 miesięcy z możliwościową po 6 miesiącach mogę już starać się o nową umowę...

 

mam nac+ mix na 100% razy a ona twierdzi że nie bo abonament zwykły, w ogóle pomyliła pojęcia mix z doładowaniem??? a mix z umowa z możliwością rozwiązania umowy w w każdej chwili..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na mix do końca listopada, Comfort+. Złożyłem rezygnację. Od tygodnia codziennie jeden telefon, najczęściej z numeru zaczynającego się na "5". Ten sam schemat rozmowy. Przedstawiają ofertę a kiedy ja pytam czy mogę zostać przy swoim sprzęcie - module - każą czekać bo muszą się skonsultować z przełożonym. Po chwili się rozłączają. Albo mówią, że oddzwonią ale nie oddzwaniają. Dziś pierwszy konsultant stwierdził, że mogę zostać z modułem ale jego oferta mi nie odpowiadała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do mnie się dopiero dzisiaj czyli w ostatnim dniu umowy odezwali. Pan zaproponował 79 zł. za comfort + extra + paczka Canal+ - ale odmówiłem, to on zjechał do 74 zł. ale także odmówiłem. Tak naprawdę to zależało by mnie tylko na6x Canal+ ewentualnie ponieważ większość pozostałych kanałów mam z CP razem z internetem a na necie bardziej mi zależy niż na tv.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krok 1. Zadzwonić na infolinię i zapytać, czy jest taka możliwość i na jakich warunkach.

Krok 2. Jeśli powiedzą, że się nie da albo warunki nie będą Cię satysfakcjonowały wyślij wypowiedzenie i czekaj na oferty.

Krok 3. Jeśli wciąż będą mówili, że się nie da albo warunki wciąż nie będą Cię satysfakcjonowały nie przedłużaj umowy i podpisz nową już z mediaboksem.

 

Jeśli chcesz zostać przy umowie na czas nieokreślony i zmienić dekoder na mediaboksa to niestety nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonili z Krakowa ... w zasadzie trochę źle zrobiłem mogłem zapytać co oferują ale zacząłem od upewnienia się czy mając MIX-a da się i się okazało że jeszcze się nie da. Mam nadzieję , że niebawem się już da i będzie szybko kolejny telefon z jakąś ciekawą propozycją.

 

Umowa do końca roku jest, wypowiedzenie wysłane. Mam przy okazji pytanie do tych co im się udało MIX-a z umową przedłużyć na ile przed końcem umowy się to udało?

 

pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

posiadam jeszcze dekoder ze Świat HD recorder wykorzystany po bezpłatnych 3 miesiącach

I mam pytanie czy jeśli przejdę na umowe na czas nieokreslony na pakiet Comfort+ to czy będę mógł korzystać z ofert VOD jakie są na tym dekoderze typu VOD Premiery czy Premiery TVP , czy Pictrue Box (jeśli jeszcze jest oferowany)

 

Oczywiście chodzi mi o usługi VOD oferowane przez satelitę nie internet

 

Dzwoniłem na infolinię ,ale oferują mi na siłę wi-fi box umowa na czas okreslony a drugi Pan konsultant powiedział ,że w nc+ mix blokowany jest time-shift i usługi VOD ,a kiedyś mówili mi w APS i na infolinji ,że będę mógł korzystać

 

Proszę o pomoc ,

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając nc+mix z własnym dekoderem i w trakcie przedłużenia przechodzę na zwykły abonament dlaczego nie mogę wynająć dekoder wifiboxa i inne? ten co mam zaczyna szwankować i obawiam się że w trakcie przedłużenia umowy może mi za jakieś parę miesięcy paść.. sz.p powiedział że naprawa jedynie na własną rękę.. WTF? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma niby wyglądać naprawa dekodera jak jest twoją własnością?Było brać abonament z najmem dekodera i wtedy nic cię nie interesuje.Mało że naprawa na własną rękę to na dodatek w jednym konkretnym miejscu gdzie wysyłasz dekoder na własny koszt.O czym możesz poczytać nie tylko w tym wątku możesz być i 2 tygodnie bez dekodera a płacić trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, ale chcą żebym przeszedł na abonament żadne ncplus mix i inni na na kartę czysty abonament wiec jak chcą żebym przeszedł już na abonament to powinno być możliwość wymiany i wynajęcie mieć możliwość dekodera.

 

Zostaje mi ich molestować do końca grudnia może się ugną, a jak nie to pożegnam się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie czy da się zakupić pakiet tzn. paczkę Canal+( pakiet Sport) bez podpisywania umowy? Chodzi mi o to że doładowuje powiedzmy za 30 zł i mam pakiet Canal+ (pakiet Sport). Czy jednak jestem zmuszony do podpisania umowy? Na stronie nc+ nic takiego nie widziałem, ale może jednak da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że poprawiłem humor. Widzę że na forum coraz więcej dzieci. Odzywki typu "buhahaha" tylko utwierdziły mnie w tym przekonaniu. Kłania się też czytanie ze zrozumieniem. Napisałem wyraźnie "powiedzmy że" a nie że chce tyle płacić. I czy nie można było normalnie odpowiedzieć? Mimo tego dziękuje za odpowiedź jaka by ona nie była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...