Skocz do zawartości

CANAL+ Seriale Extra


n3sc19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy zazwyczaj się wszystko wgrywa. Na punktualność nie licz. Chyba, że będzie w nc+go TV Seriale+ jakiś czas po północy, ale też wątpię.

 

Poza tym, dzisiaj dostałem maila z kolejną zapowiedzią, że to już jutro i jest napisane, żeby podłączyć dekoder do Internetu, aby móc zobaczyć cały sezon w HD[/i] już jutro, a w FAQ jest także mowa o dysku twardym. Mętlik niezły robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam podłączonego dekodera do Internetu, tzn. jest multiroom i przy każdym dekoderze jest router i teoretycznie przy mediaboxie+ powinien być net, bo kiedyś nawet jak próbowałem włączyć YouTube to nawet pokazały się miniatury klipów, które wyszukałem, ale nigdy nie udało mi się ich uruchomić - coś było nie za bardzo z połączeniem. W związku z tym, że nie było mi to do niczego raczej potrzebne to po kilku próbach konfiguracji zrezygnowałem z prób podłączenia sieci do dekodera. No chyba, że może ktoś tutaj jest mi w stanie coś doradzić, chociaż pewnie prostego myku nie ma. :mrgreen:

 

Cóż, poczekam co mi na dysk wrzucą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Emil.1603 chodziło mi o to że .......sprawdzę czy jest jest jakość "HD" 8)

Mnie interesuję jakość a nie ilość dlatego wybrałem Nke/NC+ a nie "słoneczko" :brawo:

Dlatego tak piszę o "HD" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam seriale+ w abonamencie, do dzisiaj pojawiły się mi trzy odcinki Hause of Cards - 4,12,13. Natomiast na internecie są wszystkie odcinki, ale pojawia się opłata 1,99 zł z za pakiet podstawowy. Czy mam dzwonić o bezpłatne odblokowanie?

Promocja dotyczy Seriale+. Jeżeli nie masz wykupionego konta podstawowego nc+go TV, to musisz je wykupić. Jeżeli chodzi o HDD, to przeczytaj pkt 9 w FAQ na specjalnej stronie nc+ o House of Cards III.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak te nc+go TV jest zbyt sztywne. Nie ma kontynuowania oglądania. Trzeba od nowa. Oglądając reklamy (przy Player.pl). Przewijanie strzałkami nie działa co 5 minut, a kilkanaście sekund.

Nie wiem jak jest u Ciebie, ale ja problemu z przesuwaniem nie mam bo mogę zwyczajnie numerycznymi wskazać minutę do której film ma mi przeskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

niedawno przedłużyłem umowę i mam w abonamencie Canal+VOD oraz VOD+Seriale+. Posiadam dekodery Pace oraz Phillips. Może mi ktoś wytłumaczyć jak z tego korzystać w ramach abonamentu bez ponoszenia dodatkowych opłat? Trzeba pewnie czekać aż się ściągną filmy i seriale tak? I czy wchodzi się do tego z pozycji ustawień?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A jesli to Nbox 5800 czarny z dyskiem to zadziała VOD z dysku w sensie kolekcja z dysku Seriale+ Jesli na e-mail przyszło info do zaakceptowania i tam jest napisane nc+GoTV Seriale+ czy tylko zadziała w aplikacji nc+Go poprzez podłączenie do internetu?

 

Pytam, bo kiedyś podobno bylo tak ze jesli posiada sie kolekcje Seriale+ do dostęp do nc+GO TV jest darmowy, ale czy działa to tez w "odwrotny sposób"?

 

Z gory dziekuje zw wiadomość i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...