Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nauczcie się negocjować. Jak pokazujesz w rozmowie że zależy ci na czymś to nie licz na super rabat. To oczywiste. To przy negocjacjach sprzedawcy musi zależeć na tym byś z łaski kupił.

Te pytania ile co za co to po prostu dziecinne są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co prześledziłem ostatnie wpisy to najatrakcyjniejsze oferty wygladaja następująco:

Comfort+

Multi+

Extra+

(razem 133 kanały)

 

6xCanal+

HBOx3

MultiRoom cmeleon

1 x Pace bez opłaty za wynajem

 

CENA: 5x0 + 10x79,90 = 53,27 (umowa na 15m-cy)

CENA: 6x0 + 18x79,90 = 59,93 (umowa na 24 m-ce)

 

Będę walczył, bo mam umowę do końca września (oczywiście wypowiedzianą) - jeśli ktoś mógłby podac na prv numer abonenta z takimi warunkami to będę wdzięczny.

A jeśli mi się nie uda to będę większym fanem sportu lokalnego gdyż zyskam czas spędzany teraz przed TV...:-)

 

Przy tej ofercie 15 miesięcznej to chyba HBO się dostanie tylko na 5 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy realnym jest uzyskanie:

Comfort+

Multi+

Extra+

(razem 133 kanały)

 

6xCanal+ (cały okres umowy)

HBOx3 (cały okres umowy)

 

CENA: 5x0 + 10x79,90 = 53,27 (umowa na 15m-cy)

 

Nie mam żadnych multiroomów, nagrywarek itp... a zwykły biały dekoder.

 

Czy jest to realne? Jak z nimi zagrywać?

Kończę pomalutku umowę. Miałem Univers, Canal+ x 6, HBO x 3 (przez 3 miesiące) i Filmbox (przez 9 miesięcy)...

Wypowiedzenie oczywiście wysłane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz płacę 59 zł.

Ten biały "N"-ki w zupełności mi wystarcza. Nie mam potrzeby nagrywania... :-)

 

Umowę mam jeszcze kilka miesięcy. Wypowiedzenie już wysłane. Nie wiem czy nie za wcześnie. Nie wytrzymałem :oops: zadzwoniłem do nich i usłyszałem za to co mam teraz czyli cnal+ x 6 (już bez HBO i FilmBoxów) za 79 zł... uznałem to za żart... Mówili, że na te chwilę nic innego nie mają "otwartego" w systemie ale, że będą dzwonić lub bym ja zadzwonił tak 3 tygodnie przed końcem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy realnym jest uzyskanie:

Comfort+

Multi+

Extra+

(razem 133 kanały)

 

6xCanal+ (cały okres umowy)

HBOx3 (cały okres umowy)

 

CENA: 5x0 + 10x79,90 = 53,27 (umowa na 15m-cy)

 

Nie mam żadnych multiroomów, nagrywarek itp... a zwykły biały dekoder.

 

Czy jest to realne? Jak z nimi zagrywać?

Kończę pomalutku umowę. Miałem Univers, Canal+ x 6, HBO x 3 (przez 3 miesiące) i Filmbox (przez 9 miesięcy)...

Wypowiedzenie oczywiście wysłane...

Jest realne, nawet jeszcze z jakimś małym bonusem, ale dopiero tuż przed wygaśnięciem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy realnym jest uzyskanie:

Comfort+

Multi+

Extra+

(razem 133 kanały)

 

6xCanal+ (cały okres umowy)

HBOx3 (cały okres umowy)

 

CENA: 5x0 + 10x79,90 = 53,27 (umowa na 15m-cy)

 

Nie mam żadnych multiroomów, nagrywarek itp... a zwykły biały dekoder.

 

Czy jest to realne? Jak z nimi zagrywać?

Kończę pomalutku umowę. Miałem Univers, Canal+ x 6, HBO x 3 (przez 3 miesiące) i Filmbox (przez 9 miesięcy)...

Wypowiedzenie oczywiście wysłane...

Realne tak, ale będzie ciężko, bo teraz nie masz HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pakiet ALL INCLUSIVE za 179 zł umowa do końca września, przedłużyłem za 159 zł

 

COMFORT+

Multi+

HBO GO HB ITI

Cinemax

EXTRA+ HB ITI

Filmbox

HBO

Redlight HD

Premium Sport &Film

netVOD+ konto podstawowe

CANAL+ VOD

VOD+ Seriale+

History HD

SunDance HD

No to przepłaciłeś dużo.Ja za ten sam pakiet tylko bez Redlight płacę 109 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa z wypowiedzeniem do końca września.

Ciągle "negocjuję" Multiroom - aktualnie nie posiadam tej opcji.

 

Powiem wam jak mi to liczą na chwilę obecną.

 

1. Wersja z dodatkową kartą Cameleon. Wbrew pozorom nie jest łatwo ją pozyskać i wymaga do długiego "stękania" itp. :wink: Wreszcie dostałem propozycję ale jest jednorazowa opłata 99zł. Do karty nie dają dekodera za free. Trzeba albo dzierżawić 20zł/mies. lub kupić coś własnego za minimum 200-250zł.

Nie wiem jak było u innych ale u mnie zejść z opłat nie chcą. I stawiają sprawę jasno, że nie mają tutaj interesu aby coś rabatować.

O rabatach jakby co możemy rozmawiać przy MR ADB

 

2. Wersja z dekoderami ADB. Tutaj dostałem taka propozycję: MediaBox aktywacja 0zł + dzierżawa 0zł. Drugi dekoder aktywacja 0zł. Dzierżawa 24x5zł. Opłata za MR 12x0zł + 12 x 10zł. Czyli sam MR wychodzi mi 10zł/mies. Ale uwaga - mówimy o opcji umowy 2-letniej. Ponoć tylko tutaj możemy zejść z aktywacji.

Co do drugiego dekodera to w grę wchodzi coś standardowego.

 

Także co wersji 1 musiałbym dać za kartę i nowy dekoder (razem minimum 300zł) to w wersji 2 muszę załpłacić za 3 transmitery do sieci (koszt 230zł za 3 sztuki).

 

Czekam co będzie pod koniec umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym opcję nr 1 nawet jakby kosztowała 400. Wolność, to wolność. Pełna swoboda jak i na liście kanałów i w doborze sprzętu. Możliwość kolekcjonowania filmów na własnym sprzęcie itd itp. ... tak można pisać.

 

 

@ircios ja miałem umowę do końca listopada a 2 września dostałem taką ofertę,którą przyjąłem.I zadzwoniłem sam.

 

Nie każdy ma tyle szczęścia i fuksa. Tego to nie wziąłeś pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa z wypowiedzeniem do końca września.

 

2. Wersja z dekoderami ADB. Tutaj dostałem taka propozycję: MediaBox aktywacja 0zł + dzierżawa 0zł. Drugi dekoder aktywacja 0zł. Dzierżawa 24x5zł. Opłata za MR 12x0zł + 12 x 10zł. Czyli sam MR wychodzi mi 10zł/mies. Ale uwaga - mówimy o opcji umowy 2-letniej. Ponoć tylko tutaj możemy zejść z aktywacji.

Co do drugiego dekodera to w grę wchodzi coś standardowego.

 

Także co wersji 1 musiałbym dać za kartę i nowy dekoder (razem minimum 300zł) to w wersji 2 muszę załpłacić za 3 transmitery do sieci (koszt 230zł za 3 sztuki).

 

Czekam co będzie pod koniec umowy...

 

Za co dzierżawa 24x5? Chodzi o drugiego mediaboxa? to można tak? Jeśli pisząc "drugi dekoder" masz na myśli pierwszy multiroom to oferta jest dobra. Nowy klient zapłąciłby 99zł jednorazowo i średnio 20zł miesięcznie za mediaboxa i 2 multiroomy.

Jakie transmitery do sieci masz na myśli? Jeśli chodzi o moduły wifi to kosztują 49zł/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co dzierżawa 24x5? Chodzi o drugiego mediaboxa? to można tak? Jeśli pisząc "drugi dekoder" masz na myśli pierwszy multiroom to oferta jest dobra. Nowy klient zapłąciłby 99zł jednorazowo i średnio 20zł miesięcznie za mediaboxa i 2 multiroomy.

 

MR w mojej sytuacji to dekoder główny + 1 dodatkowy

 

Jakie transmitery do sieci masz na myśli? Jeśli chodzi o moduły wifi to kosztują 49zł/szt.

Chodzi mi o transmitery do rozprowadzenia sieci pod domu. WiFi z routera nie ogarnia całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczcie się negocjować. Jak pokazujesz w rozmowie że zależy ci na czymś to nie licz na super rabat. To oczywiste. To przy negocjacjach sprzedawcy musi zależeć na tym byś z łaski kupił.

Te pytania ile co za co to po prostu dziecinne są.

 

kto pyta....nie błądzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przykładowo dajmy na to ktoś płaci nie wiem 90 zeta tak i na +- 1-3 miesiące przed końcem terminu określonego wyłącza kanały bonusowe i cena spada do 70 zeta to jak wtedy wyglądają negocjacje przedłużeniowe

 

jedynie co wiem są trudności z MR by mieć za 0 zeta druga karte ale moge się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...