Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są droższe o kilka złotych w przypadku ofert tzw. łamańców:

1. 15 miesiące - 10x79,90 + 5x0 zł = 53,26 zł

2. 15 miesiące - 11x79,90 + 4x0 zł = 58,59 zł

3. 24 miesiące - 18x79,90 + 6x0 zł = 59,92 zł

 

takie są najczęściej propozycje za Universe + 6xC + w promocji HBO na kilka miesięcy albo całą umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na 24 miesiące.

Comfort+

HBO GO

Najem mediaBOX+

Multi+

Cinemax

EXTRA+ HB ITI

Filmbox

HBO

History HD

SunDance HD

Premium Sport &Film

netVOD+ konto podstawowe

CANAL+ VOD

VOD+ Seriale+

Cena 109 zł + 5 zł za mediaBox.

Może była jeszcze szansa zbić z ceny,ale ta oferta mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przedłużyłem za tyle,a seriale+ akurat oglądam często.Zadzwoniłem sam z ciekawości.Już 3 raz potwierdziło się na moim przykładzie,że dzwoniąc samemu można dostać dobrą ofertę.Wszystko zależy od konsultanta na jakiego się trafi i od normalnego myślenia podczas rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się gdzieś koło grudnia, a na dziś dzień mam wszystkie programy z pakietu Super Premium + oprócz HBO i Cinemaxów , sprzęt to dwa kameleony, jeden dekoder to sagem a drugi dekoder własny Ferdek Arria 102e oraz multiroom. Za całość płacę 64 zł.

Tak się zastanawiam kiedy wypowiedzieć umowę i czy w podobnej kasie dostanę mniej więcej te programy co mam dziś ?

Co radzicie ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

universe

6c+

3hbo na całość umowy za 59z umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane, wcześniej oferty na poziomie 79zł, ostatnio w łamańcu na 24 miesiące 66 z hbo na 9 miesiecy, wszystkie ofert z duk warszawa, dzisiejsza oferta z krakowa:

comfort+

extra+

6c+

3hbo na całość umowy

łamaniec 4x0 + 11x79,9 średnio 58,59 odrzucone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że tak można. Lecz przy przedłużaniu następnej umowy konsultanci będą ci wmawiac że najniższa możliwa oferta to 79 zł bo tak miałes na ostatniej fakturze. Od takiej kwoty będzie dyskusja a nie od 53 -59 zł.

Widzisz rożnicę ? ;)

 

Planuję brać łamańca ale w opcji najpierw 10x79zł a na końcu 5x0zł. I przy następnych negocjacjach szach-mat konsule! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że tak można. Lecz przy przedłużaniu następnej umowy konsultanci będą ci wmawiac że najniższa możliwa oferta to 79 zł bo tak miałes na ostatniej fakturze. Od takiej kwoty będzie dyskusja a nie od 53 -59 zł.

Widzisz rożnicę ? ;)

Skoro są ludzie, którzy przedłużają na 24 miesiące, to z całym szacunkiem, ale nawet ten na samej górze nie wie co będzie za 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...