Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też czarno od wczoraj od 6 rano. O 20 zadzwoniłem do Krakowskiego DUK-a i wyrwałem poniższy pakiecik:

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

3xHBO

Najem PACE.

Wszystko na 15m-cy.

Wodotryski zlałem.

 

Wszystko za 53zł/m-c, przy czym wrzesień za free. NIe wiem tylko czy będzie to łamaniec czy stała opłata ponieważ, będąc świadom jak to w tej chwili wygląda, konsul ani razu nie wspomniał o łamańcu natomiast cały czas była mowa o kwocie 53zł. Zobaczymy.

Dla zainteresowanych multiroomem jeszcze jedna informacja. Odbyłem 3 rozmowy z DUK i za każdym razem za drugiego deka krzyczeli 20zł, bez opcji zmniejszenia tej kwoty. Także wydaje mi się, że przy dwóch kartach trzeba się jednak liczyć, że rachunek będzie wyższy o te 2 dychy. NC+ chce chyba w ten sposób za wszelką cenę ograniczyć MR na 2 karty bo to z ich punktu widzenia rzeczywiście są jakieś straty finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

knaB - łamaniec wrzesień masz za 0 bo faktura październikowa będzie wystawiona na kwotę 0 zł. Możesz oczywiście płacić sobie po te 53,26 miesięcznie nie ma to co prawda większego sensu no może poza tym że ustanowisz polecenie zapłaty już teraz i 15 miesięcy nie musisz pamiętać. Mnie kosul zapytał przy "podpisywaniu" czy chcę płacić średnio czy dopiero ostatnie 10 miesięcy po 79,9, wybrałem to drugie. No i nastaw się raczej na pisanie reklamacji o kwotę z pierwszego miesiąca, choć może będziesz miał fart i się nie pomylą :)

 

ratownik777 - nikt nie pisał o innychm łamańcu niż 6x0 18x... który Ci zaproponowali więc na 24 miesiące to chyba jedyna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie półtora miesiąca temu, miesiąc temu zadzwonili może ze dwa razy i miesiąc cisza, nikt się nie odzywa, ma ktoś pomysł dlaczego? Umowa kończy się pod koniec tego miesiąca.

Czekaj spokojnie zadzwonią jeszcze, sporo osób tak miało że po wysłaniu wypowiedzenia kontakt się urywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damio, rok temu przy migracji dali mi HBO na 3 miesiące. Potem zrezygnowałem. A jeśli chodzi o łamańca to w zasadzie jest mi to obojętne bo rzeczywiście ustawię polecenie zapłaty na 15 m-cy po 53zł i niech się samo płaci.

Poprzednio miałem to samo tylko z MR (Philips) oraz RedlightHD i 3-mce HBO. Za wszystko płaciłem 69zł. Gdybym chciał przedłużyć na tych samych warunkach płaciłbym 73zł :> , tyle tylko że dorzucali jeszcze HBO na cały okres. Ponieważ zależało mi na niższej cenie to musiałem z czegoś zrezygnować. No i padło na RedLighta :oops: oraz MR.

pltrot - przepraszam ale nie kumam o co chodzi z tym wrześniem za free;) Rozmowa z konsulem wyglądała tak, że ja zapytałem co w wrześniem a on mi na to że "za wrzesień nie będzie Pan płacił nic".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, umowa do konca wrzesnia, platyna z multiroomem na dwoch kartach cameleon na swoim sprzecie za 109 zl miesiecznie, wypowiedzenie zlozone z dwa tyg temu, poki co jeden tel z duk zaraz po zlozeniu wypowiedzenia i oferta na 99zl , nie przyjalem..., jest szansa za mniej wiecej to samo bez hbo niekoniecznie canal film ale koniecznie ze sportem dostac za 80 zl? czyli zjazd 30 zl? mial ktos podobnie?pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane w czerwcu, umowa do 30.09.2014. Dzisiaj sam zadzwoniłem. Dotychczasowy abonament 129,90 zł pakiet gold z HBO i 6XC+ i netvod bez cinemaxa i filmboxa. Dzisiaj konsul zaproponował to samo co mam plus hbo go, cinemaxy i filmboxy w stałej cenie 99.90 zł w umowie na dwa lata. Dodatkowo biorę multiroom standard bez opłaty aktywacyjnej przez 1 rok za darmo.

Ircios dzięki miałeś rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że dzwoniłem wcześniej z sześć razy

rany , tyle razy do nich dzwoniłeś ? to aż dziwne ze w końcu dali ci całkiem całkiem ofertę.

Chyba mieli cie dość :lol2:

 

Samemu to się dzwoni dopiero dzień przed końcem lub, tak jak w moim przypadku, dzień po zakończeniu umowy :twisted: a nie miesiąc przed. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dzisiaj saldo 233zł :shock::lol2: Ale poczekam z reklamacją bo z tego co pamiętam zawsze po przedłużeniu, przez jakiś czas jest [beep] na koncie w ICA. A z tym dekiem masz rację tyle tylko że trzeba byłoby znowu zainwestować kasę itd.

Ja tam złożyłem od razu stwierdziłem że im szybciej będzie poprawnie tym lepiej, a po prostu przedłużałem kilkanaście dni później niż Ty i łapałem się na inne stawki.

Kasy na razie nie musiałeś inwestować, wystarczyło sobie kartę zostawić i mieć MR z 0, że na razie byś nie korzystał to inna sprawa, ale jakby Cię naszła chęć byłoby jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że dzwoniłem wcześniej z sześć razy

rany , tyle razy do nich dzwoniłeś ? to aż dziwne ze w końcu dali ci całkiem całkiem ofertę.

Chyba mieli cie dość :lol2:

 

Samemu to się dzwoni dopiero dzień przed końcem lub, tak jak w moim przypadku, dzień po zakończeniu umowy :twisted: a nie miesiąc przed. :?

 

ze dwa razy sami dzwonili, dwa razy wysłali mi smsa że czeka na mnie super oferta lub HBO przez 6 mcy za darmo więc tyle się zebrało. Przynajmniej nie muszę drżeć w stylu "Jezu jeden dzień do końca umowy a do mnie nikt nie dzwoni" " co mam teraz robić dzownić ? a może jeszcze poczekać" to dopiero szczyt desperacji. Dodam jeszcze że dzwoniłem na numer krakowski pod numerem warszawskim oferty dno. Pozdro dla loży szyderców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arisek17 jesteś pocyfrowiczem? Napisz proszę na jaki nr dzwoniłeś

Dzwoń pod numer krakowski 12 2947879. Mi akurat trafił się bardzo kumaty konsul. Podczas rozmowy powiedziałem, że poprzedni konsul kazał mi dzwonić we wrześniu "to na pewno zaoferują mi coś w kwocie która mnie interesuje - czyli do 100 zł". Zresztą tak mi podpowiedziała ostatnio konsultantka.

Dodam że ofertę taką sam mi przedstawił bez negocjacji. Powiedziałem że chcę jakiś pakiet do 100 zł z 6xc+. Reszta mnie nie interesuje. Konsul resztę sam zaproponował, musiałem tylko powalczyć o hbo go.

Jestem po enkowcem ale już po migracji do nc+ 18 m-cy temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...