Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty w ogóle nie na temat mu odpisałaś. On chciał zrezygnować z opcji dodatkowej.

Totalne bzdury wypisujesz.. I czytaj co dokładnie i co piszę..

Pisałem.

a napisałem przypomnę

No chyba że obie strony zgodzą się na inną formę porozumienia (telefon internet etc)..

Czyli każda zmiana umowy pakietów przez formę telefoniczną internetową muszą akceptować obie strony..

W przeciwnym wypadku jak pisałem wcześniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi mi o uzyskaniu dostępu do jakiś "wodotrysków" których nie można mieć na pejsach

Na kartach cyfry nie ma lepszych deków. Vodotryski powiadasz chcesz? To może najpierw zobacz u jakiegoś znajomego jak to ma, abyś sobie później nie pluł w brodę. Są tam treści można powiedzieć ogólnodostępne i darmowe za które iti woła kasę. Nie wspominając o jakości ;)

 

@ godunow. Totalne bzdury to Ty chłopie piszesz. Odłączenie opcji dodatkowej to nie zmiana umowy.Chyba, że na opcję podpisał zobowiazanie, ale skoro mógł odłączyć, to nie ma zobowiazania. Ja włączając i wyłączając opcje dodatkowe nie muszę mieć od nich zgody i on w tym przypadku też nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta:

Comfort+

Multi+

Extra+

6 x Canal+

3 x HBO

Wszystko na 15 miesięcy

Dodatkowo VOD na całą umowę - w ogóle nie jest mi to potrzebne ale ponoć muszą ;-)

Cena:

15 x 58,59zł

 

Dziś kolejny telefon z DUK...

 

1. powiedziałem, że zgadzam się na tę kwotę 58,59przy darmowej drugiej karcie Cameleon. Jeśli mam płacić 99zł aktywacji to chcę łamańca za 53zł :wink:

2. drugiego dekodera za free nie chcą dać... nawet tych najprostszych. Także jeśli wyjdzie finalnie opłata miesięczna to kupię sobie coś sam do 200zł.

 

Pewnie nie biorąc VOD z ceny nie zejdą... skoro już muszę mieć jakiś dodatek czy jest ewentualnie możliwość zamienienia w tej cenie VOD na History lub Sundance?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+

Opcje dodatkowe

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+

Multi+

HBO

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

HBO GO HB ITI

netVOD+ konto podstawowe

EXTRA+ HB ITI

 

HBO na 9miesięcy gratis

HBO GO na 1 miesiąc gratis

 

Wcześniejsza kwota abo: 69 zł, za to samo bez HBO.

Nowa umowa 24m: 59 zł przez 12m i 79 przez następne 12m

Przedłużona bez wypowiedzenia, koniec starej umowy dopiero z końcem września, przed fuzją abonent z Cyfry.

 

Pewnie można lepiej o kilka złotych, ale jak na brak wypowiedzenia i jeszcze dość długi okres do końca starej umowy, nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja na dzis

Comfort + Extra+ Multi+ 6C+ Najem nBox 4x0 11x79,99 czyli 58.59 lub to samo plus mediabox 199 jednorazowo lub 49 i 10 miesięcznie czyli 68.59

 

Opcja 2

 

Comfort + Extra+ Multi+ 6C+ Vod Najem nBox HBO 6 miesiecy gratis 6x0 18x79,99 czyli 59.92 lub to samo plus mediabox 199 jednorazowo lub 49 i 5 miesięcznie

Czyli 64.92

 

Konsul twierdził że nic więcej nie da sie zrobić jedyna możliwa wymiana deka to mediabox a jego nie moga rabatowac.

 

Co myślicie?Jutro ma dzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re ircios o czym ty pissesz..??? Nic nie pisałem o wyłączaniu czy właczaniu opcji dodatkowych ..

Kolega pisał cytat

chcialem zrezygnowac z pakietu sport 

]

Nie mam tej wiedzy ,że to jest opcja dodatkowa ty ją masz..?? Że to była opcja dodatkowa Lub czy część umowy.. Np. na czas nieoznaczony gdzie możesz rezygnować z całości i lub części umowy..

Pozdrawiam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ściemnia, tzn. nie do końca, bo może Ci zejść do 5 zł miesięcznie i jednorazowej aktywacji bodajże 49 złotych. Nic innego do wyboru nie ma, tzn. są inne dekodery, ale nie są one lepsze od pace'a :)
Jaka tam ściana? Jeżeli nie zdałeś sprzętu i nie boisz się braku sygnału przez dzień czy dwa to w czym problem.

Jak to w czym? W tym:

Tylko trzeba dodatkowo pamiętać że ponieważ umowa będzie od pierwszego dnia kolejnego miesiąca a sygnał dostaniemy wcześniej żeby koniecznie uzgodnić z konsulem ile zapłacisz za ten okres (da się tyle na ile będzie opiewać faktura w pierwszym miesiącu umowy czyli np. 0 przy łamańcu). Jeżeli się tego nie zrobi to będzie czekała przykra niespodzianka bo do zapłaty będzie faktura bez rabatów.

Komuś się udało coś takiego wynegocjować? Z tego co się orientuję to wszystkim, którzy przedłużali umowę już po jej zakończeniu wystawiali faktury za niepełny miesiąc bez promocji. Nie chciałem przedłużyć, bo chciałem HBO na całą umowę a nie na 6 miesięcy, ostatecznie nie udało się tego wynegocjować i na tej taktyce jedynie straciłem.

Powiem tak, miałem wynegocjowane to z konsulem - z kimś tam się łączył żeby potwierdzić i dostałem zapewnienie że faktura będzie taka jak wrześniowa czyli 0. Oczywiście nie była i oczywiście pisałem reklamację. Na razie brak odpowiedzi jak coś dostanę to napiszę.

 

Odpowiedzi na razie nie dostałem, ale w ICA zamiast 137 zł do zapłaty jakie do tej pory miałem jest już 0, więc chyba reklamację uznali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. umowa kończy mi sie z końcem września, mam multiroom dwa dekodery pace , mam pytanie czy warto te dekodery wymienic na jakieś lepsze (i po co) i czy nie stracę przez to multi?

 

jesli masz na myśli wymianę pejsatych na ADB to powiem ci z mojego doświadczenia jak to wygląda. Na pewno ADB sa szybsze nie mają aż tylu zwiech co pejsy ( miałem dwa Pace PVR 500) ale jak ci siądą ( tak jak mnie mydelniczki) to wymienią ci na sagemcomy pocyfrowe bo nawet logo mam na jednym cyfry+ a nie nc+ a niestety sagemcomy to nie ta liga muły i zwiechy( choć nie tyle jak w pejsatych czy philipsach ) a wodotryski.........przez pierwszy miesiąc od wzięcia ADB w MediaBox-ie coś jeszcze grzebałem i szukałem ale teraz już mi się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK....przedłużenie załatwione :) 24 miesiące za 99pln pełen pakiet :) Umowa obecna obowiązywała do końca września.

 

//EDIT: zadzwoniłem na krakowski numer, Pan bardzo rzeczowy i uprzejmy :)

 

 

Napisz jaki masz skład pakietu? masz multiroom? jakie dekodery? jaki pakiet wczesniej? pełen pakiet troche mało info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witm!

Umowa z NC+ kończy mi się 31 grudnia 2014(pakiet Comfort+ za 24,90). Wysłałem maila do NC+ z pytaniem- czy maja dla mnie jakieś ciekawe opcje przedłuzenia. Dzisiaj zadzwonił konsultant i zaproponował:

 

-Pakiet COMFORT za 24,90

-Pakiet COMFROT+ EXTRA 29.90zł na 15 miesięcy

 

Chociaż oferta jest całkiem atrakcyjna podziękowałem konsultantowi. Czy myślicie, że po wysłaniu wypowiedzenia oferta będzie atrakcyjniejsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa przedłużona:

Comfort+

Opcje dodatkowe

MULTIROOM STANDARD

Najem Pece PVR 500GB

Multi+

HBO

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

HBO GO HB ITI

netVOD+ konto podstawowe

EXTRA+ HB ITI

Pakiet Filmbox

Pakiet Cinemax

Sundance HD

History HD

umowa na 24m-c

99,90zł

 

Chciałem jeszcze w tej cenie nowe Adventure HD ale narazie jest edycja testowa i nie mają tego w ofercie, będzie od października ale co i jak oficjalnie nie wiedzą.... Oferta DUK Kraków

 

Najśmieszniejsze jest że rozmawiałem wcześniej dziś z innym konsulem z głównej infolinii 22 310 47 47 który twierdził że nic nie wie że jest jakiś nowy kanał Adventure Hd i nie mam czytać jakiś bzdur na sat kurier itp. ogólnie bezczelny typ.. Powiedziałem że ma się douczyć własnej oferty i się rozłączyłem bo szkoda czasu i zadzwoniłem na duk Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z NC+ do końca sierpnia, dzisiaj czarny obraz.

Około 12 zadzwonił konsultant i umowa przedłużona:

Comfort+

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Premium Sport &Film

 

Klasyczny łamaniec 10x79,90 5x0. Uwaga umowa obowiązuje od 1.10 - Konsultant dorzucił cały wrzesień za darmo! Więc daje mi to średnią około 50zł :)

Teraz pytanie, dlaczego na jednej karcie śmiga mi praktycznie wszystko HBO itp. a na drugiej nie?:) Tzn nie mam w umowie HBO, ale dziwnym trafem śmigają na jednej z kart, uprawnienia przez ICA puszczane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...