Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wypowiedzenie wyslane.wyczytalem ze lepiej gada sie z krakowem dlatego pytam.dzieki za pomoc

pan w krakowie zaproponowal mi comfort + extra + pakiet sport & film plus hbo na 7 m-cy i umowa na 15 m-cy za 65,90.obecnie place 69 zl za pakiet silver plus wszystkie c+ i najem dekodera sagemcoma za 0 zl.chcialbym wymienic dekoder na box+ a najlepiej wziac dwa bo mam multiroom z cameleonami.chcialbym pozostac przy ofercie ktora posiadam zbic z ceny i zmienic dekoder albo wywalczyc drugi.co z tego uda mi sie wyciagnac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to w końcu jest z tym multiroomem. Przedłużyłem w maju na 24 miesięcy. Mówili, że nie można dobrać drugiej karty cameleon z dekoderem. Czy teraz coś się w temacie zmieniło i można im, jak niektórzy piszą "marudzić". A jak można to gdzie lepiej infolinia czy aps? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie, dzis konczy sie moja umowa z Cyfra, wypowiedzenie wysłane, w sumie chciałem przedłużyć umowę lecz nc+ jakos nie kwapiło sie z ofertami, dzisiaj dzwoniłem na własną rękę lecz nie moge sie dodzwonić. Co robic? Kanały pewnie dzisiaj wyłącza, jest szansa jutro cos załatwić? Interesował mnie lamaniec za 53zl z groszami, mialem jeden telefon ale z droższa oferta, powiedziałem ze jak bedsie za 53zl to maja dzwonic i przez to brak kontaktu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mako gratuluje tylko na ile dostałeś umowę? Ja jakbym brał na 24m to też miałbym coś taniej, u mnie tez było grzecznie, bo czytam jakbym na nich krzyczał, dużo zależy od konsula. Ja ze swoich 40zł tez jestem zadowolony. Ircios jak nie dostanę drugiej karty to pewnie kupię spliter, drugi dekoder już mam (fergusona).

 

na 15 miesięcy i na zapytanie konsula czemu złożył Pan rezygnacje odpowiedziałem w prost " za dużo płace" a konsul po chwili odpowiedział ....faktycznie :brawo:

@Mako bardzo ładny zjazd.

 

mnie też się podoba :D byłem trochę w szoku że wmiarę łatwo poszło ale konsul był kumaty ale tradycyjnie po przedłużeniu poszły reklamacje........ale pozytywnie rozpatrzone :jupi::jupi:

 

Całkiem całkiem oferta, a tak z ciekawości chciałeś wszystko czy nie było możliwości zejścia na niższy pakiet?

 

chciałem wszystko to co miałem, nie chciałem zejść niżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, chcialem zrezygnowac z pakietu sport i przez caly dzien probowalem sie dodzwonic na infolinie i nikt sie nie zglaszal a czekalem długo. Udalo mi sie wkoncu dodzwonic i pow ze chce zrezygnowac podalem nr abonenta i pani miala odszukac umowe i nastala cisza i znowu sie nikt nie zglosil. Mialem to zglosic do konca sierpnia i teraz bede musial placi za ten pakiet wiec mam pytanie czy w zwiazku z tym ze rozmowy sa nagrywane mam szanse udowodnic ze chcialem zrezygnowac ale nie da sie do nich dodzwonic. Jeszcze wysylalem smsa zeby do mnie oddzwonili i oddzwonili ale powiedziano mi ze oni sa od sprzedazy i tam tez jest rozmowa nagrana ze chce zrezygnowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten pakiet wiec mam pytanie czy w zwiazku z tym ze rozmowy sa nagrywane mam szanse udowodnic ze chcialem zrezygnowac

Prawnie wypowiedzenie umowy jej części rezygnacja jest skuteczna tylko wtedy gdy jest własnoręcznie podpisana.. To jest list polecony .. formularz w punkcie .. No chyba że obie strony zgodzą się na inną formę porozumienia (telefon internet etc)

Czy od 1 września przechodzisz na czas nieoznaczony. Wypowiedzenie 3 miesiące

 

Czyli w Twoim przypadku jedynie dobra wola platformy.. Której być nie musi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobranie w punkcie? tam raczej opcja bez aktywacji nie przejdzie?! a koszt miesięczny to 20zł?

 

Chyba jest jak kiedyś... w ostatnim miesiącu idziesz i bierzesz kartę w punkcie. Oczywiście bulisz aktywację i opłatę za pierwszy miesiąc.

A w czasie przedłużania liczysz, że Ci to zrabatują do 0zł.

Zawsze to o wiele taniej niż MR w oparciu o ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe+ z HBO i Canal+ sportowym

• Abonament: 59,90 zł miesięcznie

• Umowa - 15 miesięcy

• Pakiet HBO w prezencie przez 15 miesięcy

• do 6 miesięcy w prezencie Canal+ Premium Sport+ (po tym okresie 20 zł miesięcznie, możliwość rezygnacji)

 

Czy ta oferta jest nadal aktualna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...