Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to nie administracja podaje informacje, tylko użytkownicy wymieniają sie opiniami kto, co, komu i za ile ;p i tak powinno być ;) a swoją drogą do mnie też nikt sie nie odzywał, umowa do 30.09, ale u mnie niewiele mogą ugrac finansowo i z ofertą bo 59 zł za 6C+,pełen pakiet, MR 2 camele, i dek w dzierżawie, to chyba więcej i tak nie są w stanie zaoferować, a i ja płacić więcej nie zamierzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Matko! Ależ ten mediaBOX to demon szybkości! Strasznie się cieszę, że wynegocjowałem zamianę Philipsa PVR na ten dekoder.

Musiałem jednak pogrzebać ciut w ustawienich TV, bo obraz był jakby minimalnie rozmyty (może złudzenie), za to szybkość dziłanai, menu itd to poezja.

DO tego niespodzianka; doszły jakieś kanały chyba z "n"ki.

Wszystko za 65 zł/m-c na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?f=174&t=32968&start=10455#p988449

sorry ale nie wiem jak skopiować.

 

Amber Gold .... wierz mi doszło wypowiedzenie , bo zostało przyjęte w Punkcie Obsługi Klienta w CH Pogoria DG i wprowadzone w komputer .... więc doszło błyskawicznie, wypowiedzenie umowy mam na piśmie z potwierdzeniem , mają swój własny gotowiec

przygotowany. - Nie musicie wysyłać pocztą , ani drukować .... !!!

wczoraj oferta to co mam Goulda za 79 zł + plus 6 mc HBO , czekam , ten sam numer telefonu i abym przedzwonił.

Nie mam nadal ochoty z nimi rozmawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie administracja podaje informacje, tylko użytkownicy wymieniają sie opiniami kto, co, komu i za ile ;p i tak powinno być ;) a swoją drogą do mnie też nikt sie nie odzywał, umowa do 30.09, ale u mnie niewiele mogą ugrac finansowo i z ofertą bo 59 zł za 6C+,pełen pakiet, MR 2 camele, i dek w dzierżawie, to chyba więcej i tak nie są w stanie zaoferować, a i ja płacić więcej nie zamierzam :)

Też mam umowę do końca września i zamierzam dokładnie to samo wytargować. Do tej pory płacę 59 zł miesięcznie i nie zamierzam tej kwoty przekroczyć a wręcz jak czytam to forum (dodam, że co roku) to chcę ugrać łamańca ze średnią 53,27 zł. Do tej pory miałem kilkanaście telefonów ale żadna oferta mnie nie powaliła a wręcz przeciwnie wywoływała uśmiech na twarzy przy cenach z kosmosu. W końcu kilka dni temu złożyłem wypowiedzenie (bez tego jednak się nie da uzyskać dobrej oferty) i czekam co teraz będzie. Życzę powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie administracja podaje informacje, tylko użytkownicy wymieniają sie opiniami kto, co, komu i za ile ;p i tak powinno być ;) a swoją drogą do mnie też nikt sie nie odzywał, umowa do 30.09, ale u mnie niewiele mogą ugrac finansowo i z ofertą bo 59 zł za 6C+,pełen pakiet, MR 2 camele, i dek w dzierżawie, to chyba więcej i tak nie są w stanie zaoferować, a i ja płacić więcej nie zamierzam :)

 

Ja też do negocjacji podchodzę w ten sam sposób: "to samo za tyle samo" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Matko! Ależ ten mediaBOX to demon szybkości! Strasznie się cieszę, że wynegocjowałem zamianę Philipsa PVR na ten dekoder.

Musiałem jednak pogrzebać ciut w ustawienich TV, bo obraz był jakby minimalnie rozmyty (może złudzenie), za to szybkość dziłanai, menu itd to poezja.

DO tego niespodzianka; doszły jakieś kanały chyba z "n"ki.

Wszystko za 65 zł/m-c na 2 lata.

 

Mediaboxa udało ci się wynegocjować w darmowej dzierżawie czy coś za niego płacisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra! Koniec! Nie ma co się jeszcze pastwić. Wracamy do tematu. Kropka.

 

I na koniec. Mnie bardziej intryguje, jeśli mail jest prawdziwy, jak było sformułowane pytanie, że jest taka a nie inna odpowiedź:

Platforma NC+ nie zawiera umów promocyjnych w którym występują całkowite odroczenia płatności w czasie.

Jeszcze wrócę do sprawy, która wywołała tyle zamieszania i niesłusznych pomówień. Zwróćcie uwagę jeszcze raz na to zadanie:

 

"Platforma NC+ nie zawiera umów promocyjnych w którym występują całkowite odroczenia płatności w czasie."

I to jest prawda. Ponieważ ten zapis nie jest tożsamy z umowami, w których otrzymujecie, to jest:

dla przykładu: 7 miesięcy X 0 zł i 17 miesięcy X 99 zł.

 

W tym zapisie nie ma nic odroczonego. Żadna platforma nie stosuje odroczonych płatności. "Zero" - to nic innego, jak gratis, który jest celowo ukryty, by nie naśladować Cyfrowy Polsat.

Wymyślone średnie tudzież tak zwane łamańce, spowodowały takie a nie inne kontrowersje.

Są nadpłatami za abonament. Nadpłacać można nawet raty kredytowe i bank nie zwróci uwagi, że coś nie gra. Zaś nadpłata będzie sobie wisiała na koncie do późniejszego wykorzystania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet universe+ z 6c+ za 49 zł i kończy mi się umowa a oni mi oferują 79 zł plus dopłata za 6c+

Chyba ich pogieło. W sumie to lepiej zostać przy NTC za darmo w połączeniu ze smart tv i LM z czeskiej naziemnej (Prima Cool) tylko pytanie czy w tym sezonie Czesi będą transmitować LM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem stałym abonentem. Czasami jak czytam kto ile chce płacić za nc+ to wydaje mi się, że najlepiej to by chciał full na maxa wszystkie kanały za 30 zł, a i tak przed wygaśnięciem umowy jeszcze by niejeden wysłał wypowiedzenie, żeby urwać ze 3 zł. Albo jesteśmy świadomi i kupujemy ofertę premium albo oglądamy DVBT i luz. Wystarczy spojrzeć na ofertę CP. Tam nabjogatsza opcja jest za 89,90m zł ( nie liczę obniżki za posiadanie telefonu w plusie bo nie każdy ma), ale nie ma tam z oczywistych powodów paczki c+. Czyli jeśli CP miałby w swojej ofercie paczkę c+ to ile by kosztował najbogatszy pakiet? Mnie za superpremim hd zaproponowano 99,00 zł i wydaje mi się, że to niezłą oferta w porównaniu z najbogatszym pakietem CP. HBO za bardzo nie chcę, a zalezy mi na C+ więc sobie czekam. Życzę ofert za 29 zł za C+, HBO, Cinemax, sru tu tu HD , ITI HDDD itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak kolego @pawel1003 umowa jest tak skonstruowana, że musi się kończyć wypowiedzeniem. W innym przypadku zapłacisz za nią słono. A jaki będzie wydźwięk wypowiedzenia, to się okaże w prowadzonych negocjacjach, w której inicjatywę powinien mieć nc+! Ale dzieje się inaczej, bo abonenci ze szkodą dla samych siebie nie wytrzymują ciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem stałym abonentem. Czasami jak czytam kto ile chce płacić za nc+ to wydaje mi się, że najlepiej to by chciał full na maxa wszystkie kanały za 30 zł, a i tak przed wygaśnięciem umowy jeszcze by niejeden wysłał wypowiedzenie, żeby urwać ze 3 zł. Albo jesteśmy świadomi i kupujemy ofertę premium albo oglądamy DVBT i luz. Wystarczy spojrzeć na ofertę CP. Tam nabjogatsza opcja jest za 89,90m zł ( nie liczę obniżki za posiadanie telefonu w plusie bo nie każdy ma), ale nie ma tam z oczywistych powodów paczki c+. Czyli jeśli CP miałby w swojej ofercie paczkę c+ to ile by kosztował najbogatszy pakiet? Mnie za superpremim hd zaproponowano 99,00 zł i wydaje mi się, że to niezłą oferta w porównaniu z najbogatszym pakietem CP. HBO za bardzo nie chcę, a zalezy mi na C+ więc sobie czekam. Życzę ofert za 29 zł za C+, HBO, Cinemax, sru tu tu HD , ITI HDDD itp.

Mi się to podoba, Ty płacisz za to 99zł - jesteś zadowolony, ja 49zł - też jestem zadowolony i ITI jest zadowolone, bo ma dwóch abonentów, a nie jednego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem stałym abonentem. Czasami jak czytam kto ile chce płacić za nc+ to wydaje mi się, że najlepiej to by chciał full na maxa wszystkie kanały za 30 zł, a i tak przed wygaśnięciem umowy jeszcze by niejeden wysłał wypowiedzenie, żeby urwać ze 3 zł. Albo jesteśmy świadomi i kupujemy ofertę premium albo oglądamy DVBT i luz. Wystarczy spojrzeć na ofertę CP. Tam nabjogatsza opcja jest za 89,90m zł ( nie liczę obniżki za posiadanie telefonu w plusie bo nie każdy ma), ale nie ma tam z oczywistych powodów paczki c+. Czyli jeśli CP miałby w swojej ofercie paczkę c+ to ile by kosztował najbogatszy pakiet? Mnie za superpremim hd zaproponowano 99,00 zł i wydaje mi się, że to niezłą oferta w porównaniu z najbogatszym pakietem CP. HBO za bardzo nie chcę, a zalezy mi na C+ więc sobie czekam. Życzę ofert za 29 zł za C+, HBO, Cinemax, sru tu tu HD , ITI HDDD itp.

 

Ktoś się piekli bo przepłaca i czytając forum zdał sobie z tego sprawę, nieładnie.

Porównywanie pakietów CP i nc+ jest bezcelowe, obie platformy maja swoje sposoby na utrzymywanie abonentów, w nc+ są to negocjacje.

Przeszkadza ci to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem stałym abonentem. Czasami jak czytam kto ile chce płacić za nc+ to wydaje mi się, że najlepiej to by chciał full na maxa wszystkie kanały za 30 zł, a i tak przed wygaśnięciem umowy jeszcze by niejeden wysłał wypowiedzenie, żeby urwać ze 3 zł. Albo jesteśmy świadomi i kupujemy ofertę premium albo oglądamy DVBT i luz. Wystarczy spojrzeć na ofertę CP. Tam nabjogatsza opcja jest za 89,90m zł ( nie liczę obniżki za posiadanie telefonu w plusie bo nie każdy ma), ale nie ma tam z oczywistych powodów paczki c+. Czyli jeśli CP miałby w swojej ofercie paczkę c+ to ile by kosztował najbogatszy pakiet? Mnie za superpremim hd zaproponowano 99,00 zł i wydaje mi się, że to niezłą oferta w porównaniu z najbogatszym pakietem CP. HBO za bardzo nie chcę, a zalezy mi na C+ więc sobie czekam. Życzę ofert za 29 zł za C+, HBO, Cinemax, sru tu tu HD , ITI HDDD itp.

 

Kolego, chyba czegoś nie rozumiesz. Jeśli nie zlozysz wypowiedzenia w terminie to skończą Ci sie warunki promocyjne i za to co masz bedziesz placil 2 razy tyle. Wiec skladanie wypowiedzenia jest jak najbardziej sensowne, powiedzialbym konieczne. Poza tym porownywanie CP z nc+ jest bez sensu (przy wyzszych pakietach niz podst). Obie platformy maja zupełnie rozne grupy docelowe. CP celuje w masowke - sprzedaje duzo i tanio. NC+ odwrotnie - w bogatsza klientele - sprzedaje drogo - pakiety za 179zl (wtf?). Poza tym zawartość jest zupelnia inna. Zobacz sport - siatkówka w CP vs pilka nozna w NC+. Polsat robi przychody na 2mln abonentow placacych 20-30zl a nc+ na 100 tys przeplacajacych gruba kase za pakiety, ktore po pierwsze można miec taniej a po drugie ktorych nie sposob obejrzec - ale jak daja w cenie 179 to niech bedzie. Sam jestem tego przykladem. Zalezalo mi na 6C+. Wiedzialem ze taniej nie zejde - wiec dostalem jeszvze hbo i fboxy :) a czasu brak. Chociaz ja i tak place moim zdanoem nieduzo. Trzecia sprawa - nie urywasz 3zl tylko np. 24×3zl czyli 72zl. Moze dla Ciebie nie ale dla mnie gra warta swieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez wypowiedzenia za 79 zł moge wynegocjować pakiet comfort+extra+6xC+ i HBO?

Co to za pytanie ? Nie kumam. Zlozenie wypowiedzenia zajmuje 5 minut w punkcie. Wyslanie go zajmuje 0.5h. Z tym mozesz wynegocjowac to co mam w podpisie albo i wiecej.

 

a jak dostane gorszą ofertę?

 

A dostaniesz gorsza (za kare) jak powiesz ze chcesz odejsc, czy raczej lepsza (zeby Cie zatrzymac)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...