Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzwonili już do Ciebie pierwszy raz? jeżeli nie to pierwsza oferta zapewne zwali Cię z nóg... powiedz, że za drogo i podziękuj... nie wytrzymają nawet tygodnia i zadzwonią drugi raz;)hehe ja takim sposobem zaszczędziłem 20 zł miesięcznie a specjalnie się nie targowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Starych Wyjadaczy, czy teraz w ostatnim czasie można dostać taniej niż 5x0zł i 10x79 zł? za Comfort+, Extra+, 6C.

Czy od razu będę miał widoczne w ICA nowe warunki?, jeżeli mnie zrobią w balona to wtedy reklamacja?. Bo jak się zgodzę od razu na uruchomienie usługi, to wtedy już nie mogę odstąpić od umowy w ciągu 10 dni. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada, wypowiedzenie zarejestrowane. Do tej pory Universe+ z 6C+ (59zł)+ multiroom premium(20)

Dzisiejszy kontakt z ich strony:

-Comfort, multi, extra, Premium Sport &Film + 6miesięcy HBO w cenie 69,90 na 24m - stała cena

- Comfort, multi, extra + 6miesięcy HBO w cenie 59,90 na 24m - stała cena

Oferty oczywiście odrzucone. Mam czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro wkraczam w ostatnie 3 miesiące umowy; mam platynę z netvodem + mediabox za 99zł miesięcznie; zaproponowałem im dziś mailowo że mogę zostać na obecnym pakiecie i obecnej cenie jak dołożą mi MR w wersji standard + pakiet filmboxów.

wydaje mi się że moja propozycja jest sensowna, bo równie dobrze mogę się bawić w wysyłanie wypowiedzeń i 30 bezsensownych telefonów od nich ale serio mi się nie chce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seven4u jakie masz priorytety jeżeli chodzi o nową umowę??

Pakiety tematyczne takie jakie mam w podobnej cenie czyli ok 59zł. Mogli by coś dorzucić od "siebie". Wiem że koledzy z forum w cenie 49-59 ze "starym " Uniwerse+ mają paczke 6C+ i HBO. Na HBO mi wogóle nie zależy. Miałem kiedy darmowe miesiące z HBO i żadnego filmu nie obejrzałem.

Do tego zamiana multiroomu premium na standard ( doszło pare telewizorów)

Nad takim pakietem w tej cenie mogę się zastanowić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trochę nierealny ale próbuj:) Z tego co piszesz to jesteś chyba jeszcze na umowie z c+? miałem kiedyś hbo jeszcze w tv kablowej i było kilka ciekawych filmów jak na tamte lata... ale przez rok leciały powtórki czyli straszna lipa...teraz mi wcisnęli w gratisie na 6 miesiecy... muszę przewrtować program może będzie coś ciekawego chociaż wątpię, mnie najbardziej zależało na sporcie. Gdybym nie chciał oglądać sportu to myślę, że przeniósł bym się do polsatu ale z racji piłki nożnej polsat nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do konca lipca, oferta:

umowa 15 m-cy

6 x canal plus

CP VOD

HBO - 9 m-ce gratis

Filmbox na 5m

philips hd

2 karty cameleon

5-mce 0 zł, 10 - 79,90

na pytanie o hbo na calosc, 2 dekoder hd lub wymiane philipsa odpowiedzi negatywne, moze cos lepszego jeszcze dla mnie znajda.

 

Kolega oddaj satrego Philipsa i weż Pace na drugi dzień.Ja tak zrobiłem bez problemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
dzwonili już do Ciebie pierwszy raz? jeżeli nie to pierwsza oferta zapewne zwali Cię z nóg... powiedz, że za drogo i podziękuj... nie wytrzymają nawet tygodnia i zadzwonią drugi raz;)hehe ja takim sposobem zaszczędziłem 20 zł miesięcznie a specjalnie się nie targowałem...

 

Niekoniecznie tak jest :wink:

 

Pierwsza propozycja zanim wypowiedziałem umowę:

Za kwotę 83 zł: comfort+, extra+, cinemax, pakiet canal+(sport i film) i HBO+ opłata za multiroom. Generalnie zachowane poprzednie pakiety.Nie zdecydowałem się.Umowa na 15 m-cy. W sumie gościu nie proponował promocji na multiroom, co później skrzętnie wykorzystałem.Forum jednak rozjaśnia pewne sprawy.

Dużo zależy od konsultanta, farta itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+ opcje dodatkowe:

Najem PVR (Multiroom)

MULTIROOM STANDARD

Najem BOX+

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Filmbox na 5 czy 6 msc

HBO

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

 

Umowa na 15 msc średnia 70 pln, możliwość wymiany sagema i philla na pace'y. Wcześniej univers, 6C+, 2 dek za 69. Bez formalnego wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...