Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

znów telefon z nr komórkowego i oczywiście opcje łamańca,dalej oczywiście "nie ma możliwości" aby płacić 59zł jak do tej pory za 6xc+ więc grzecznie dziękuję i mówię,że nie ma tematu.

jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia, postaram się to zrobić na dniach w tedy zobaczymy co się uda wynegocjować, a widzę,że i 15 miesięcy i niższa kwota wchodzi w rachubę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie sie dogadalem z Panem konsultantem

comfort+

extra+

multi+

6xC+

HBO calosc na 24m, 12miesiecy po 49,9 i 12miesiecy po 79.9

do tego wymiana pace na mediabox, jednorazowo 149zl-chcialem za free ale powiedzial ze nie ma opcji

 

To Ci wyszło prawie 65 miesięcznie średnio - czyli średnio na jeża. Podobno można mieć to za 50kilka.

No chyba, że ta oferta za 50klika nie dotyczy sytuacji kiedy wymieniasz dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłaniu wypowiedzenia z DUK Kraków otrzymałem następującą ofertę:

Pakiet Superpremium + Filmbox

HBO,HBO2 ,HBO Comedy

Cinemx,Cinemax 2

RedLight

Canal + VOD

nVOD net - Konto podstawowe

to wszystko za 99,90

plus Nseriale na 9 miesięcy za darmo

Umowa na 24 miesiące

 

Dotychczas miałem to wszystko z Nserialami na całość umowy.

 

Co sądzicie o tej ofercie,dość konkretna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuj bo nie mam pod ręką :) Ale do tej pory tak było, jak doręczyłeś wypowiedzenie na mniej niż 1 miesiąc przed końcem jej obowiązywania, to umowa się przedłużała się o 1 miesiąc.A jeśli umowa już przeszła na czas nieokreślony to wtedy było 3 miesiące wypowiedzenia.

 

„Umowa zawarta na okres oznaczony przekształca się w Umowę na czas nieoznaczony na warunkach określonych w ust. 9 niniejszego Rozdziału, o ile odrębne Szczegółowe Warunki lub Warunki Promocji nie stanowią inaczej.

9. Umowę, wraz ze wszystkimi usługami świadczonymi w ramach Umowy, zawartą na czas oznaczony uważa się za przedłużoną na czas nieoznaczony, na warunkach:

1) w stosunku do Abonentów, którzy zawarli Umowę na zasadach określonych w Regulaminie, Cenniku, Szczegółowych Warunkach i skorzystali z jednego z Pakietów określonych w Cenniku – na warunkach określonych w Regulaminie, Cenniku, Szczegółowych Warunkach, z zastrzeżeniem odrębnych postanowień określonych w Szczegółowych Warunkach chyba, że Abonent na 30 dni przed upływem okresu, na jaki Umowa została zawarta, zawiadomi pisemnie Dostawcę usług o rezygnacji z korzystania z usług Dostawcy usług. W przypadku rezygnacji przez Abonenta z usług Dostawcy usług w trybie opisanym w zdaniu poprzedzającym, Umowa ulega rozwiązaniu z ostatnim dniem Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec okresu oznaczonego Umowy”

 

Z tego by wygladało ze moja umowa stałą sie umową na czas nieokreslony a wtedy okres wypowiedzenia jest 3mc

 

Niestety jest tak jak pisałeś.Czeka więc Cię ciężka przeprawa, ale tak jak pisałem zadzwoń i spróbuj wyłączyć co się da, a może uda się dogadać z jakimś przedłużeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłaniu wypowiedzenia z DUK Kraków otrzymałem następującą ofertę:

Pakiet Superpremium + Filmbox

HBO,HBO2 ,HBO Comedy

Cinemx,Cinemax 2

RedLight

Canal + VOD

nVOD net - Konto podstawowe

to wszystko za 99,90

plus Nseriale na 9 miesięcy za darmo

Umowa na 24 miesiące

 

Dotychczas miałem to wszystko z Nserialami na całość umowy.

 

Co sądzicie o tej ofercie,dość konkretna ?

 

mi za podobne coś tylko bez Red Light zaśpiewał 109,90 twierdząc że to kosmiczna oferta hehehehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MULTI+

NAJEM BOX+

EXTRA+ HB ITI

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

całość za 53,30 umowa na 15 mcy wypowiedzenie wysłane w czerwcu --hbo za darmo do końca roku

 

Rok temu jak połączyła się cyfra z nką taki pakiet dawaliśmy za 39zł :)

 

 

Taaaaa... a później spoconego zbudziła mnie Mama :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jak co roku przychodzi męczyć mi się z rozmowami nt. przedłużenia umowy. Obecnie posiadam:

 

Pakiet Universe

6x Canal+

3x HBO

6x Filmbox

PACE PVR 500 GB na wynajem za 0zł

Multiroom (2 karty)

Sagemcom HD na własność.

 

Za całość płacę 64 złote. Umowa kończy się w październiku. Pytanie moje brzmi:

Co dałoby się ugrać w cenie podobnej do tej, co teraz płacę? Chciałbym też odłączyć opcję Filmbox (na której nic nie obejrzałem przez 12 miesięcy) i zamienić ją na Cinemax HD.

Wielkie dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi za podobne coś tylko bez Red Light zaśpiewał 109,90 twierdząc że to kosmiczna oferta hehehehhe
Posłuchaj mnie. Jeśli nie chcesz dodatków, to zadzwoń do nich i powiedz, że chcesz platynę z HBO za 104,90. Tak jak pisałem wcześniej zwróć tylko uwagę na to, czy HBO jest za 25pln, czyli bez rabatu. To gwarantuje możliwość późniejszego odłączenia. Zostanie Ci po miesiącu Platyna za 79.90pln
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...