Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do końca lipca umowę mam. wypowiedzenie wysłałem tydzień temu

 

To załapiesz się tylko na jeden miesiąc exstra. Za sierpień zapłacisz pełna stawkę, chyba że dzwoń i wyłącz co się da.Przy rozmowie zapytaj czy wypowiedzenie zarejestrowane, jeśli tak to może coś Ci zaproponują.A co możesz ugrać? Poczytaj w tym temacie.

 

No nie wiem czy masz rację. Przeczytaj Rozdział III pkt 9 regulaminu

 

Zacytuj bo nie mam pod ręką :) Ale do tej pory tak było, jak doręczyłeś wypowiedzenie na mniej niż 1 miesiąc przed końcem jej obowiązywania, to umowa się przedłużała się o 1 miesiąc.A jeśli umowa już przeszła na czas nieokreślony to wtedy było 3 miesiące wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca października wypowiedzenie wysłane - przedłużona na 24 miesiące

PAKIET

COMFORT+

 

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

MULTIROOM STANDARD

CINEMAX

FILMBOX

MULTI+

HBO GO HB ITI

HBO

HISTORY HD

NOC- 9 miesięcy

SUNDANCE HD

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

NAJEM BOX+

EXTRA+ HB ITI

Wszystko oprócz nocy na 24m za 119.90. Wcześniej też 119 tylko za Gold+HBO+C+ Premium 6x

Wiem że można było się targować i zjechać z ceną ale ogólnie jestem zadowolony.Powodzenia w negocjacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a można do comfort plus dobrać 6xc+ ? na stronie słowa o tym nie ma

 

Podbijam pytanie :)

 

 

Poczytajcie sobie forum wystarczy wstecz kilka stron i zobaczcie sobie jakie inni oferty dostają. Mam teraz golda z 6kanałami c+ a w ofercie były tylko 4, ludzie podostawali dawny uniwers czy uniwersum z całą paczką 6 kanałów a niektórzy nawet hbo na cały okres umowy - także można. Jednak są to oferty nie dla nowych klientów a dla tych co przedłużają umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem taka propozycje przeslaną mailem, bo lubie miec na papierze to co oferuja.

Srednio wychodzi 85 zł / miesiecznie Dzis za to samo place 89 zł.

Zaproponowalem dorzucenie History oraz Sudance w tej cenie i moge podpisywac umowe.

 

Przy przedłużeniu Umowy z platformą nc+ ma Pan możliwość skorzystania z:

 

- pakiet Comfort+ w promocyjnej cenie 29,90 zł miesięcznie (standardowa cena 59zł),

- opcję premium Film+ w promocyjnej cenie 20 zł/7 m potem 30zł ( standardowa cena 49zł),

- opcję premium Sport+ w promocyjnej cenie 0 zł/7m i 30/8miesięcy

po 7 miesiacach jest możliwość wyłączenia tej opcji,

- opcję HBO w cenie 25 zł miesięcznie ,

- opcję kolekcja C+ VOD w cenie 0 zł miesięcznie (standardowa cena 29zł),

- opcję Extra+ w w promocyjnej cenie 0 zł/7m i 10zł/8miesięcy(standardowa cena 30zł),

- opcję Multiroom standard w cenie 0 zł miesięcznie (standardowa cena 20zł),

- opcję Multi+ w cenie 0 zł miesięcznie (standardowa cena 15zł),

- 15-miesięczny czas oznaczony Umowy.

 

- bezpłatnego wynajmu terminala PVR Pace HD na czas trwania Umowy (standardowa cena 20zł).

- bezpłatnego wynajmu terminala Box+ HD na czas trwania Umowy (standardowa cena 20zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Wypowiedzenie złożone, umowa do końca sierpnia. Obecnie mam universe+ i 6xC+ (platyna bez opcji internetowych, dekoder pace 500 GB) za 59 pln. Chcę utrzymać to co mam plus HBO, dzisiaj pierwszy kontakt z DUK propozycja:

Sport&film, comfort extra, HBO na 24 m-ce gratis

 

5 x 0,00

10x79,00

 

Konsul nalegał abym podjął decyzję w czasie rozmowy, oczywiście nie uległem presji, tym bardziej, że do końca sierpnia jest daleko.

Jak oceniacie ofertę, czy mogę coś jeszcze ugrać ?

 

Nic więcej raczej nie ugrasz. Średnio ok 53 zł z 6C+ iHBO to bardzo dobra oferta

Masz przykład jak można ugrać comfort plus extra z paczką canal + za 53 zł. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej w N mialem WPT z Npremium, HBO i Multiroom Premium za 79 zł. Obecnie jestem w NC+ Umowa do konca sierpnia, proponuja umowe na 15 msc, comfort, extra i 6canal za srednio 53 zł, ale chce w tej cenie HBO. Do tego Muliroom Premium jak dla nowych 6 x 0 i 9 x 20 zł. Ja tego nie dostane to baju baju, ide do polsatu. Tam dostane w promocji smart dom, jako druga usługe pelna oferte Premium HBO, cinemax, filmbox za 50% ceny - 45 zł i multiroom za 5 zł miesiecznie. Umowa na 24 msc, 6 msc 0 zł, do tgo HBO GO I VOD za 0 zł na 6 msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możesz mieć w łamańcu za jakieś minimum 53 zł. z HBO w gratisie na kilka m.

 

Zgadzam sie z toba, ze taka oferte mozna uzyskac, ale nie znalazlem zadnego postu, w ktorym , ktos przy takiej ofercie mial 2 karty cameleon oraz 2 dekodery 500 GB i 250 GB.

łamaniec z HBO w gratisie np 5 miesiecy daje w sumie przez caly okres umowy 15 miesiecy srednio cene 70 zł/ miesiac, co niewatpliwie jest korzystniejsza oferta niz proponowane dla mnie 85 zl.

z tych wyliczen wynika, ze dodatkowy dekoder mialby mnie kosztowac 15 zł/ miesiac, co jest lekka przesadą.

 

bede musial sie potargowac dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w CP nie ma żadnego VOD tak na prawdę, a jakość filmów jest katastrofalna w PPV. Akurat tym to nc nie przekonasz.

 

Nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywac. Ja mam czarno na bialym co za ile i tym mam zamiar sie kierowac. Pojde tam gdzie bedzie korzystniej. A o przebojach w platofmie N po przejeciu przez NC + to szkoda gadac. Calkowicie zeszli na psy z poziomem uslug, 3 reklamacje przez rok ( W N przez 5 lat - 0 ) + KILKANAŚCIE mailow do doradcow forum nc bo cos nie dziala, a to zniknely uprawnienia do mulitroom, zablokowali dostep do hbo, nastepnie jakis czas pozniej do History HD, teraz czesciowo do paczki canal+ ( czekaj laskawie 30 dni na rozpatrzenie, a fakutre trzeba zaplacic), do tego zle naliczone faktury, nie mowiac juz o tym ze konsultanci na przedluzeniu umowy swoje, a rzeczywistosc swoje. Przekonalem sie o tym dwkurotnie, bo dwukrotnie migrowalem, w tym raz cofajac migracje. Jasne - mozna posilkowac sie reklamacją w przypadku zle wlaczonej promocji na przedluzeniu, ale czy tak wyglada profesjonalna obsluga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuj bo nie mam pod ręką :) Ale do tej pory tak było, jak doręczyłeś wypowiedzenie na mniej niż 1 miesiąc przed końcem jej obowiązywania, to umowa się przedłużała się o 1 miesiąc.A jeśli umowa już przeszła na czas nieokreślony to wtedy było 3 miesiące wypowiedzenia.

 

„Umowa zawarta na okres oznaczony przekształca się w Umowę na czas nieoznaczony na warunkach określonych w ust. 9 niniejszego Rozdziału, o ile odrębne Szczegółowe Warunki lub Warunki Promocji nie stanowią inaczej.

9. Umowę, wraz ze wszystkimi usługami świadczonymi w ramach Umowy, zawartą na czas oznaczony uważa się za przedłużoną na czas nieoznaczony, na warunkach:

1) w stosunku do Abonentów, którzy zawarli Umowę na zasadach określonych w Regulaminie, Cenniku, Szczegółowych Warunkach i skorzystali z jednego z Pakietów określonych w Cenniku – na warunkach określonych w Regulaminie, Cenniku, Szczegółowych Warunkach, z zastrzeżeniem odrębnych postanowień określonych w Szczegółowych Warunkach chyba, że Abonent na 30 dni przed upływem okresu, na jaki Umowa została zawarta, zawiadomi pisemnie Dostawcę usług o rezygnacji z korzystania z usług Dostawcy usług. W przypadku rezygnacji przez Abonenta z usług Dostawcy usług w trybie opisanym w zdaniu poprzedzającym, Umowa ulega rozwiązaniu z ostatnim dniem Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec okresu oznaczonego Umowy”

 

Z tego by wygladało ze moja umowa stałą sie umową na czas nieokreslony a wtedy okres wypowiedzenia jest 3mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj umowa przedłużona. Zadzwoniłem do DUK Kraków, żeby potwierdzić, czy zarejestrowali w systemie moje wypowiedzenie (umowa do 31 sierpnia, wypowiedzenie wysłane w już w maju). Szybka i konkretna umowa z konsultantką - po 5 minutach dostałem to co chciałem.

 

DOTYCHCZAS:

Canal+ Platinum, HBO, Ultrabox+ (Pace500), multiroom standard (2x cameleon) - 99zł,

 

OD 1 SIERPNIA:

wszystko jak dotychczas oraz dodatkowo: 2xCinemax, 5xFilmbox, History HD, Sundance HD - stała cena 99,90zł na 24 miesiące,

 

Pewnie dało się taniej (czytałem nawet o ofertach 80-85zł), ale dostałem to co sobie założyłem i jestem zadowolony. Wcześniej kilka telefonów z ich strony, zawsze to samo: superpremium+ za 109,90 :roll: ... zawsze odrzucone.

 

Pozdrawiam i życzę owocnych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że cena za pakiet ok jeśli Ci zależy na hbo, cinemax, filmbox i jeżeli naprawdę z nich korzystasz. Miałem kiedyś jeszcze w cyfrze full pakiet, za który płaciłem 180,00 zł i wiem że raczej hbo, cinemax i filmbox nie wezmę z tego powodu, że na hbo obejrzałem może kilka filmów, filmbox nawet nie włączyłem, to samo z cinemaxami. Nie dlatego, że uważam to za [beep] tylko ze zwykłego braku czasu na oglądanie i przesyt mnogością kanałów filmowych. Przyłapywałem się nawet na głupim przeskakiwaniem między tymi kanałami, a i tak nic finalnie nie oglądałem. Ale tak jak na początku myślę, że dla świadomego odbiorcy tych programów cena jest ok. Ja walczę o zbicie ceny abonamentu. teraz mam Platynę bez udziwnień i płacę 99,00 zł. Teraz mi proponują za to co mam 89,90. Umowa do końca października więc czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie silvera + 6xc+ za 64 zł i Pace za 0zł umowa kończy się z końcem października. Chcę utrzymać taka samą umowę ale chce przejść na mediaboxa z multiroomem standard i 5 dodatkowych dekoderów box+. Dzisiaj dzwonili do mnie z nc+ i proponowali pakiet Sport+Film na 24 msc. w tym za 12 msc/ 49.90 i następnie 12 msc/79.90 średnio daje to 64,90 zł oraz C+VOD, Filmbox, HBO na 9msc za 0zł. Za Multiroom chcą 0zł ale za dekoder mediaboxa 199zł aktywacja i 0zł za cała umowę, 2 dekoder BOX+ za 0zł aktywacja / przez 12 msc 0zł następnie 12 msc 10zł. 3,4,5,6 dekoder BOX+ każdy 49zł aktywacja i 10zł msc. Czy mogę coś więcej ugrać ? Umowe mam jeszcze przez 3 msc a wypowiedzenie dopiero wysłe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj to przesadzili

 

Dzwonili z numeru 22 358 91 02.

Poinformowano mnie, że za jedyne 69pln przez 5 msc a potem 79 przez 10 msc mogę utrzymać to co mam.

 

Podziękowałem, umowę mam do października.

 

Cena rośnie w miarę dzwonienia.

Pozdrawiam Kierownika Sprzedaży NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie sie dogadalem z Panem konsultantem

comfort+

extra+

multi+

6xC+

HBO calosc na 24m, 12miesiecy po 49,9 i 12miesiecy po 79.9

do tego wymiana pace na mediabox, jednorazowo 149zl-chcialem za free ale powiedzial ze nie ma opcji

 

 

Do kiedy miałeś umowę. Rozumiem że wypowiedzenie wysłałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...