Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie dziś miły pan konsultant poinformował, że za to co mam i płacę 59 to teraz miałbym płacić 89zł i HBO tylko na 5 m-cy.

Pytam: Panie konsultancie - why?

 

A on mi na to, że w czasie migracji dostałem wyjątkową ofertę a teraz już jej nie ma. :lol: I to jest nieprawda, że taką ofertę można dostać poniżej 60zł.

 

Czyli telefony z działu obsługi to strata czasu. Zupełnie jak rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś miły pan konsultant poinformował, że za to co mam i płacę 59 to teraz miałbym płacić 89zł i HBO tylko na 5 m-cy.

Pytam: Panie konsultancie - why?

 

A on mi na to, że w czasie migracji dostałem wyjątkową ofertę a teraz już jej nie ma. :lol: I to jest nieprawda, że taką ofertę można dostać poniżej 60zł.

 

Czyli telefony z działu obsługi to strata czasu. Zupełnie jak rok temu.

 

Też mam universe 6C+ ,HBO i pace za 59 zł i dostałem tą samą ofertę co Ty. Konsultant twierdził że to specjalna promocja tylko dla mnie a później będzie już tylko drożej. Oczywiście oferty nie przyjąłem i wysyłam wypowiedzenie. Umowa do 30 września

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci pilno to zadzwoń sam, oni za jakiś czas prawdopodobnie zadzwonią i powiedzą ci to samo co usłyszysz teraz jak zadzwonisz.

Sam sie zastanawiam nad swoim tematem czy nie przyjąć tego co dają za 109,90. W sumie o 10 zł więcej niż druga propozycja a zyskuje i HBO i Cinemaxy i Filmboxy.

Choc akurat te kanały mnie ziębią, ot tyle że bedą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam universe 6C+ ,HBO i pace za 59 zł i dostałem tą samą ofertę co Ty. Konsultant twierdził że to specjalna promocja tylko dla mnie a później będzie już tylko drożej. Oczywiście oferty nie przyjąłem i wysyłam wypowiedzenie. Umowa do 30 września

 

hehe nawet koniec umowy mamy w tym samym dniu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam universe 6C+ ,HBO i pace za 59 zł i dostałem tą samą ofertę co Ty. Konsultant twierdził że to specjalna promocja tylko dla mnie a później będzie już tylko drożej. Oczywiście oferty nie przyjąłem i wysyłam wypowiedzenie. Umowa do 30 września

 

hehe nawet koniec umowy mamy w tym samym dniu. :wink:

 

Chyba więcej nas jest :smile: Ja mam dokładnie to samo co Ty w podpisie. Jutro wybieram się do punktu złożyć wypowiedzenie, dość już mam wysłuchiwania kosmicznych ofert "specjalnie dla mnie" za 99 i 119zł :/ Po wypowiedzeniu może będzie o czym rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co czekac na telefon z duk czy samemu do nich zadzwonic?

 

wg mnie są 3 rodzaje konsultantów:

 

1. łowcy jeleni - dzwonią 2-3 miesiące przed końcem umowy i wciskają kit jak w reklamach na MANGO TV :lol2:

2. kliento-zadowalacze - dzwonią 1-2 miesiące przed końcem umowy i z nimi można już coś ponegocjować. Mechanizm mają prosty. Pakiet warty np. 60zł oferują za 99zł po czy robią mega promocję specjalnie dla klienta obniżając cenę do 79zł. Charakteryzuje ich to, że konsultują się z przełożonym, co sprawia wrażenie, że rzeczywiście coś robione jest bespośrednio pod klienta. :wink:

3. kliento-utrzyumywacze - dzwonią aby podpisać umowę. Przeważnie zgadzają się na rozsądne oczekiwania świadomych klientów. gadka jest przejrzysta a rozmowa w miarę krótka. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba więcej nas jest :smile: Ja mam dokładnie to samo co Ty w podpisie. Jutro wybieram się do punktu złożyć wypowiedzenie, dość już mam wysłuchiwania kosmicznych ofert "specjalnie dla mnie" za 99 i 119zł :/ Po wypowiedzeniu może będzie o czym rozmawiać.

 

Ja już złożyłem. Ale ten co dzwinił dziś z mega ofertą nie ma dostępu do informacji o złożonym wypowiedzeniu. To chyba dopiera działa na etapie DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie również dziś zadzwonili z nr zastrzeżonego, posiadam obecnie golda z 6 c+ za 79 zł i umowę do końca września ( wypowiedzenie jeszcze nie wysłane) propozycja z ich strony to comfort plus extra paczka 6c+ i hbo na 5 miesięcy za free w cenie 79,90- oczywiście odrzucone. W zeszłym roku dałem się "nabrać" na ich propozycję teraz nic z tego wysyłam wypowiedzenie i czekam nawet do ostatniego dnia. Interesuje mnie głównie 6c+ w cenie do 59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do końca lipca umowę mam. wypowiedzenie wysłałem tydzień temu

 

To załapiesz się tylko na jeden miesiąc exstra. Za sierpień zapłacisz pełna stawkę, chyba że dzwoń i wyłącz co się da.Przy rozmowie zapytaj czy wypowiedzenie zarejestrowane, jeśli tak to może coś Ci zaproponują.A co możesz ugrać? Poczytaj w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do końca lipca umowę mam. wypowiedzenie wysłałem tydzień temu

 

To załapiesz się tylko na jeden miesiąc exstra. Za sierpień zapłacisz pełna stawkę, chyba że dzwoń i wyłącz co się da.Przy rozmowie zapytaj czy wypowiedzenie zarejestrowane, jeśli tak to może coś Ci zaproponują.A co możesz ugrać? Poczytaj w tym temacie.

 

No nie wiem czy masz rację. Przeczytaj Rozdział III pkt 9 regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...