Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy udało się komuś przy przedłużaniu umowy wymienić bez żadnych dodatkowych opłat Pejsa/Philipsa na coś nowszego np. mediaBoxa?

Przy zachowaniu jednocześnie niskiej ceny abonamentu (chodzi mi o Film & Sport + Extra + HBO za niecałe 60 zł w łamańcu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK...Właśnie miałem telefon z krakowskiego numeru. Za pełen pakiet zaproponowano mi 119.99 (C+, HBO, Cinemaxy, Filmboxy, Sundance i History) + wypożyczalnia VOD, Mediabox bez opłat. Umowa na 24 miesiące. Co o tym sądzicie?? Czy można jeszcze zejść z ceny?? :) Jutro miły pan ma do mnie dzwonić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgódź się na tą ofertę, ale pod warunkiem, że HBO będzie pełnopłatnie za 25pln. Za sierpień zapłacisz, a od 1go września odłączysz i rachunek 25pln mniejszy.

 

jakby odłączenie nie było obwarowane nie wiadomo jakimi warunkami to można by tak zrobić, o takie coś przyznam nie pytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Wypowiedzenie złożone, umowa do końca sierpnia. Obecnie mam universe+ i 6xC+ (platyna bez opcji internetowych, dekoder pace 500 GB) za 59 pln. Chcę utrzymać to co mam plus HBO, dzisiaj pierwszy kontakt z DUK propozycja:

Sport&film, comfort extra, HBO na 24 m-ce gratis

 

5 x 0,00

10x79,00

 

Konsul nalegał abym podjął decyzję w czasie rozmowy, oczywiście nie uległem presji, tym bardziej, że do końca sierpnia jest daleko.

Jak oceniacie ofertę, czy mogę coś jeszcze ugrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Wypowiedzenie złożone, umowa do końca sierpnia. Obecnie mam universe+ i 6xC+ (platyna bez opcji internetowych, dekoder pace 500 GB) za 59 pln. Chcę utrzymać to co mam plus HBO, dzisiaj pierwszy kontakt z DUK propozycja:

Sport&film, comfort extra, HBO na 24 m-ce gratis

 

5 x 0,00

10x79,00

 

Konsul nalegał abym podjął decyzję w czasie rozmowy, oczywiście nie uległem presji, tym bardziej, że do końca sierpnia jest daleko.

Jak oceniacie ofertę, czy mogę coś jeszcze ugrać ?

 

Nic więcej raczej nie ugrasz. Średnio ok 53 zł z 6C+ iHBO to bardzo dobra oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się z DUK przed dzisiaj. Dotychczas mam Platinium za 99,00. Zaproponowano mi za tę samą cenę c+,hbo i cinemax. Lub to co mam za 89,90. Podziękowałem grzecznie bo widzę na forum, że są łąmańce ze średnią około 53 zł za bez hbo i cinemaxów, które nie bardzo mnie kręcą chyba, że w jakieś formie za 0 zł na jakiś okres. Gdyby. Czekam więc dalej bo umowę mam do końca października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu połączyłem sie z działem w Krakowie [ wcześniej Warszawka dzwoniła ] i proponuja takie coś:

1. Super premium na 15 lub 24 miechy za 109,90 zł bez możliwości odłączenia czegokolwiek w przyszłości

2.Sport i Film za 99 zł na podobne okresy.

 

ta druga opcja to na dziś jedyna możliwość rezygnacji z HBO w moim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu połączyłem sie z działem w Krakowie [ wcześniej Warszawka dzwoniła ] i proponuja takie coś:

1. Super premium na 15 lub 24 miechy za 109,90 zł bez możliwości odłączenia czegokolwiek w przyszłości

2.Sport i Film za 99 zł na podobne okresy.

 

ta druga opcja to na dziś jedyna możliwość rezygnacji z HBO w moim przypadku

 

a jaki jest numer do krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...