Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj tel. z DUK z Krakowa i oferta c+ sport + film, kanały tematyczne, bajki (bo mówiłem konsulowi, że chcę mieć to samo, a mam comfort+ 6xC+) multiroom na cameleonach, najem PACE, HBO za darmo przez 6m + dekoder sagecom dsi83 i to wszystko za 12x49 + 12x79 lub 6x0 i 18x79.

 

 

Czemu widzę, że niektórzy piszą o ofertach na 15m jak mi oferują na 24?

 

CZy istnieje możliwość niełamańca?

 

Czy jest jakaś szansa na HBO przez cały okres umowy?

 

Czy na Sagecomie moja karta cameleon i czy dają go na własność czy to jest najem (i każda inna, bo zastanawiam się czy nie oddać go rodzinie)?

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.posiadam obecnie silver 6xc+ MR na cameleonach i najem sagemocomach za 69zl miesiecznie umowa do konca wrzesnia

interesowalby mnie pakiet sport&film z MR na cameleonach dwa dekodery ale bez nagrywarki i umowa na 15 miesiecy

w jakiej kwocie mozna wynegocjowac taka oferte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Ci oferują na tyle miesięcy, zawsze możesz powiedzieć, że chcesz na 15.

Jest możliwość na stałą opłatę i jest szansa na HBO na całą umowę, zwłaszcza u tych co mają przed aneksowaniem w swojej ofercie.

Sagemcom jest w najem.

 

 

dzięki za odpowiedz;

 

napisz jeszcze tylko prosze czy ten sagecom paruje sie z karta czy nie? i czy kameleon na nim bedzie smigal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet comfort C+sport i film -zamiana nieszczęsnego PVRa Philipsa na mBoxa za 65 zł/m-c i 149 opłata aktywacyjna za nowy dekoder, umowa na 15 m-cy. :P Obecnie płacę 76 zł/mc.

Philipsa oddaję i nie chcę go widzieć, walczę o 0 zł za mboxa :)

Czas mam - piłeczka po ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi.

Znaczy się znowu w enceplusie w główkach się bełta beton.

Niczego nie zrozumieli po tej nieszczęsnej akcji migracyjnej.

Przecież w tych czasach gdzie internet jest nawet w WC sprzedawanie tv jako czegoś ekskluzywnego to anachronizm.

 

Tak się zastanawiam czy żona do nich nie powinna wyskoczyć jako nowy klient.

Mój szwagier tak robi od dłuższego czasu.

Zazwyczaj ma fulla i nigdy nie chcą mu dać podobnej albo niższej ceny na kolejną umowę.

Zakańcza ją i napuszcza żonę. Potem żonie nie chcą dawać taniej.

I tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamów sobie 1 sierpnia pakiet z mięsem, a z dniem 30 września zrezygnujesz. Zapłacisz tylko za wrzesień.

 

Tak było w Cyfrze.Ja w zeszłym roku zamówiłem w połowie miesiąca i naliczono mi abo proporcjonalnie za wykorzystany okres.

Najlepiej zamówić sobie na ostatni tydzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam wam choć np.@ircios mówi że to bzdury z ich strony.

Bardzo ciężko jest przedłużyć chcąc wziąźć niższy pakiet.

Od czasu kiedy pisałem o tym kilka dni temu miałem już kolejne 3 telefony i za każdym razem to samo, ja im że nie mam zamiaru przedłużać jeżeli na siłę wciskają mi HBO którego nie mam zamiaru dalej opłacać,a oni mi że tylko taka ofertę dla mnie mają właśnie z HBO i nie ma opcji żeby tego HBO nie brać.

Parodia westernu po prostu. Jeszcze wyjdzie na to że albo będę musiał brać to co dają albo pisać nową umowę czego rzecz jasna nie chcę bo mi kartę zabiorą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamów sobie 1 sierpnia pakiet z mięsem, a z dniem 30 września zrezygnujesz. Zapłacisz tylko za wrzesień.

 

Tak było w Cyfrze.Ja w zeszłym roku zamówiłem w połowie miesiąca i naliczono mi abo proporcjonalnie za wykorzystany okres.

Najlepiej zamówić sobie na ostatni tydzień ;)

Czy mozna jakas znizke uzyskac (za Redlight lub Noc) tak jak np przy filmboxach mam 4,99 PLN zamiast 9,99 na 6mcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja im że nie mam zamiaru przedłużać jeżeli na siłę wciskają mi HBO którego nie mam zamiaru dalej opłacać,a oni mi że tylko taka ofertę dla mnie mają właśnie z HBO i nie ma opcji żeby tego HBO nie brać.
Zgódź się na tą ofertę, ale pod warunkiem, że HBO będzie pełnopłatnie za 25pln. Za sierpień zapłacisz, a od 1go września odłączysz i rachunek 25pln mniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamów sobie 1 sierpnia pakiet z mięsem, a z dniem 30 września zrezygnujesz. Zapłacisz tylko za wrzesień.

 

Tak było w Cyfrze.Ja w zeszłym roku zamówiłem w połowie miesiąca i naliczono mi abo proporcjonalnie za wykorzystany okres.

Najlepiej zamówić sobie na ostatni tydzień ;)

Czy mozna jakas znizke uzyskac (za Redlight lub Noc) tak jak np przy filmboxach mam 4,99 PLN zamiast 9,99 na 6mcy ?

 

Można tylko ze zobowiązaniem np. na 9 miesięcy http://ncplus.pl/strefa-abonenta/promocje-dla-abonentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...