Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory platinum za 109 zł na 2 kartach. Parę dni temu przedłużona umowa na 24 miesiące.

teraz za 99,90 wszystko to co miałem + filmboxy, hbo, cinemaxy + history i sundance na 9m. i chyba picturebox na 6m.

do tego c+ vod na 24 m gratis oraz seriale na 24m gratis

+ najem dekodera pace 500 gb za 0 zł na 24m.

 

Warunki wydają się ok, prawda ;-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przedłużyłem umowę na bardzo dobrych warunkach.(...)

- Umowa na 15 miesięcy, gwarantowana cena 59,26 zł brutto(w tym Multiroom standard za 6zł)/miesiąc (nie jest to łamaniec),

Od jakiegoś czasu pojawiają się takie głosy, że ludzie mają jakieś dziwne grosze na końcu kwoty i niby nie jest to łamaniec. Proszę, żeby choć jedna osoba z początkiem sierpnia pokazała swoją fakturę wystawioną na tak dziwną kwotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dziś żeby sprawdzić czy zarejestrowali wypowiedzenie, a przy okazji dostałem dwie oferty.

Oferta nr 1 :

 

- pakiet Sport i Film ( z 6 C+) - 15 miesięcy

- pakiet Extra - 15 miesięcy

- HBO - 15 miesięcy

- stała cena 79 zł z groszami miesięcznie

 

Podziękowałem i pan przełączył mnie do działu utrzymania, gdzie pani przedstawiła mi ofertę nr 2:

 

- pakiet Sport i Film ( z 6 C+) - 15 miesięcy

- pakiet Extra - 15 miesięcy

- HBO - 4 miesiące

- łamaniec ze średnią ceną 58 zł z groszami miesięcznie

 

Próbowałem nakłonić, żeby dała HBO na całą umowę, ale powiedziała, że nie ma takiej możliwości, więc podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w czwartek. Wypowiedzenie złożone dwa miesiące temu - do tej pory żadnych telefonów.

Chciałbym zadzwonić do nich dzisiaj celem zapytania o formalności związane z rozwiązaniem umowy, oraz ewentualnym wysłuchaniem ostatecznej oferty.

Czy najlepiej zadzwonić do DUK? Mógłby ktoś podać numer?

 

@Tomo21, w tym co podałeś nie wymieniłeś Multi+ - wchodzi on już w zakres któregoś z podanych przez Ciebie pakietów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to była szybka piłka.

 

Zadzwoniłem sam do DUK, otrzymałem ofertę

 

- pakiet Sport&Film (z 6 C+)

- pakiet Extra

- MR(2xCameleon)

- łamaniec ze średnią ceną 53,26zł miesięcznie na 15 miesięcy

 

wiem, że HBO było jeszcze do wynegocjowania, ale sobie odpuściłem - nie zależało mi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w takie samej sytuacji ja kolega "behaton", dokładnie w takiej samej sytuacji cytuję :

---------------------------------

witam jestem tu nowy.....do tej pory cyfra od 2012 a następnie nc +......pakiet gold plus 6c+ za 79 zł propozycje comfort plus extra z 6c+ za 85zł-odrzucone 2 propozycja to co mam do tej pory plus hbo i filmbox na 7 msc za 79,90 również odrzucone, Umowe mam do końca września i niebawem pewnie wyślę wypowiedzenie, liczę na comfort plus extra plus 6 c+ za max 59.

------------------------

i chcę tego samego nadal co mam ... no może bez dziecinnych i muzyki bo po co mi to, HBO mi nie potrzebne

niektórzy mają to za 53zł z groszami ..... był drugi telefon za 86 zeta .... pisałem , .... i czekam na 3 telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do DUK do Krakowa. Mam umowę do końca lipca, wypowiedzenie wysłane i jak na razie zero kontaktu z ich strony. Proponowano mi dwie opcje:

1) comfort, extra, sport(3c+) w łamańcu za 58,20 miesięcznie

2) comfort, extra, sport+film w łamańcu za 68,50 miesięcznie

obydwie opcje na 15 miesięcy. Jestem umówiony na telefon 31 lipca.

Do tej pory za 4 c+ płacę 69 zł (były n-kowicz). Chciałbym wyrwać opcję nr 2 za mniej niż 60 zł. Myślicie, że jest szansa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W zeszłym roku zmigrowałem z cyfry do NC+. Umowa 18 msc za 49,00/msc. chyba do września

Wtedy dostałem:

universe +

tematyczne

6 x canal+

 

Dekoder za darmo sagemcom

 

To mi pasuje. Zaczęli teraz pomału wydzwaniać z ofertami.

Ostatnio to panienka proponowała to co mam za 59 plus HBO na 4 albo 6 msc ale się nie zgodziłem.

Potem wydzwaniają i pytają sie czy oferta dostosowana do moich potrzeb.

Pewnie, że nie. Od 10 czy 15 lat nie może być normalnie.

 

W związku z tym pytanko z Waszych doświadczeń czy można dostać to co mam za te same pieniądze.

Interesują mnie też równe comiesięczne opłaty, bardzo długa umowa, żadnych promocji ,włączania, wyłączania (kto to pamięta i nie mam na to czasu)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do DUK do Krakowa. Mam umowę do końca lipca, wypowiedzenie wysłane i jak na razie zero kontaktu z ich strony. Proponowano mi dwie opcje:

1) comfort, extra, sport(3c+) w łamańcu za 58,20 miesięcznie

2) comfort, extra, sport+film w łamańcu za 68,50 miesięcznie

obydwie opcje na 15 miesięcy. Jestem umówiony na telefon 31 lipca.

Do tej pory za 4 c+ płacę 69 zł (były n-kowicz). Chciałbym wyrwać opcję nr 2 za mniej niż 60 zł. Myślicie, że jest szansa?

 

a jaki jest numer do duk do krakowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bujukris1,

przykro mi, ale nie ma najmniejszych szans na to, abyś otrzymał to co masz za 49,00/msc w stałej cenie.

Optymalnie dla Ciebie będzie to co masz w łamańcu 5x0zł i 10x79zł ze średnią 53,26zł. (jeżeli Ci się chce, spokojnie do wytargowania jest jeszcze HBO na x miesięcy).

 

Pytanie, czy jest sens się szarpać o te 4,26 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do DUK do Krakowa. Mam umowę do końca lipca, wypowiedzenie wysłane i jak na razie zero kontaktu z ich strony. Proponowano mi dwie opcje:

1) comfort, extra, sport(3c+) w łamańcu za 58,20 miesięcznie

2) comfort, extra, sport+film w łamańcu za 68,50 miesięcznie

obydwie opcje na 15 miesięcy. Jestem umówiony na telefon 31 lipca.

Do tej pory za 4 c+ płacę 69 zł (były n-kowicz). Chciałbym wyrwać opcję nr 2 za mniej niż 60 zł. Myślicie, że jest szansa?

 

a jaki jest numer do duk do krakowa?

czy to jest ten numer 2947879?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...