Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK wypowiedzenie złożone w APSie a umowa do końca września :) Obecnie mam pakiet full (bez "różowych" kanałów, multiroomu, filmboxów i Cinemaxów. Płacę 134). Jak sądzicie do jakiej ceny można z nimi się targować + FilmBoxy I Cinemaxy?? :)

 

to masz dziwny ten full pakiet bo ja mam full ekstra i jest wszystko procz 3 kanalow dla dorosly prapremier tvp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przedłużyłem umowę na bardzo dobrych warunkach.

Miałem umowę ważną do końca lipca 2014. Oczywiście wysłane i zarejestrowane wypowiedzenie.

Kilka dni temu zadzwonił do mnie konsultant z DUK-a z Krakowa i przedstawił bardzo dobrą ofertę (kilka stron wcześniej o niej pisałem). Człowiek ten był naprawdę bardzo konkretny. Jestem już kilka lat z nimi (wcześniej N) i ten konsultant był najbardziej konkretny i kompetentny z nich wszystkich. A oto co obecnie posiadam jeśli chodzi o NC+:

 

- Umowa na 15 miesięcy, gwarantowana cena 59,26 zł brutto(w tym Multiroom standard za 6zł)/miesiąc (nie jest to łamaniec),

- Multiroom Standard - aktywacja dekodera Box+ za 49zł,

- Comfort+, Multi+, Extra+ = cały pakiet podstawowy

- Premium Sport &Film (Canal + = cały pakiet 6 kanałów C+)

- HBO na 15 miesięcy 0 zł wraz z HBO OD na 15 miesięcy 0 zł.

- Filmbox na 6 miesięcy 0 zł,

- Canal +VOD 15 miesięcy 0 zł,

- Konto podstawowe NETvod+ 0 zł

- NC+GO 15 miesięcy 0 zł, w tym:

.nc+GO Sport – 0 zł

.nc+GO Da Vinci Learning - 0 zł

.nc+GO Dzieci - 0 zł

.nc+GO Kino Świat - 0 zł

.nc+GO Multi+ - 0 zł

.nc+GO PictureBox - 0 zł

.nc+GO nSport - 0 zł

- NC+GO Internet – 0 zł

- aktywacja NC+GO Internet – 0 zł.

 

Także jestem bardzo zadowolony z tej oferty. Powyższa oferta pokazuje, że można się z nimi dogadać tylko trzeba mieć pewnie trochę szczęścia i wytrwałości. Powodzenia wszystkim przy przedłużaniu umów. PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam umowe do końca lipca i dzisiaj telefon z DUK.Posiadam Universe,6xC+,MR,Pace 500,Philips 250.Teraz płace 64zl za pakiety + 20zł za Philipsa.Upieram się że chce drugi dekoder za 0zł ale narazie bez rezultatu, niby nie da się miec dwóch dekoderów za 0zł.Zaproponowano mi abonament w wysokości koło 73zł na 15 miesięcy.Czyli podejrzewam że jest to łamaniec 4x0zł+11x99,90.Mają jeszcze dzwonic w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam oszukańczego goulda za 79 zł dziś drugi telefon z Krakowa , umowa do 30 września.

Wytłumaczyłem że już czytam, .... gostek nie słyszał... zaproponowałem aby poczytał.

I nagle "oszałamiająca" oferta ... comfort + et cetera , sport, i 6xC+ i History HD za jedyne 86 zł

No powiem "szał ciał" .... zaproponowałem im 53 zł i nic więcej , HBO to ja mam u kolegi.

Mam czas, najwyżej zostanę przy naziemnej cyfrówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec umowy za 6 dni. Tydzień temu gość z DUK praktycznie zgodził się na łamańca 5x0zł+10x79,90zł za Comfort+Extra+6C+. Próbowałem ugrać MR premium za 10zł nie dało się więc poprosiłem o czas na przemyślenie i telefon w tym tygodniu. Przed chwila telefon i gość już inny po wysłuchaniu czego chce poszedł się konsultować i po powrocie proponuje mi łamańca 7x49,90zł+8x79,90zł= 65,90zł pożegnałem gościa oschle - widać nie zależy im na klientach - ok pożegnam się bez żalu większego.

 

Przed chwilą ten sam gość - 70zł za Comfort+Extra+6C+HBO - no way

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Godunow

jestem w identycznej sytuacji. nie mogłem niestety czekać aż ceny spadną po wejściu nc+ bo umowa akurat mi wygasała więc wszedłem na platynę + mediabox za 99zł, a miesiąc później zaczęli to samo rozdawać za 60-70 zł.

tym razem jednak jestem w innej sytuacji, w poniedziałek wysyłam wypowiedzenie i będę czekał na ofertę nawet do ostatniego dnia umowy, a jak nie będzie sensownej to po prostu zrezygnuję i wezmę abo na żonę, bo wyjdzie taniej.

kompletnie pokręcone są te ich "negocjacje", co drugi konsultant to [beep] i nie rozumie jak mu się mówi że powiedzmy 80zł to max ile dam a on po chwili mi rzuca pakiet za 129zł.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ste100

Mi na wypowiedzeniu też posiadałem platyne i mediabox za 99zł+5zł za mediaboxa i udało mi się wynegocjować comfort+,extra, 6xC, canal+vod, Hbo na parę miesięcy w prezencie nie miałem wcześniej za 6x0, 18x79,90 + 5zł miesięcznie za dekoder co daję średnią 64,92. Czyli masz szansę taniej tylko wyślij wypowiedzenie i czekaj nawet do ostatniego tygodnia umowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ste100

Mi na wypowiedzeniu też posiadałem platyne i mediabox za 99zł+5zł za mediaboxa i udało mi się wynegocjować comfort+,extra, 6xC, canal+vod, Hbo na parę miesięcy w prezencie nie miałem wcześniej za 6x0, 18x79,90 + 5zł miesięcznie za dekoder co daję średnią 64,92. Czyli masz szansę taniej tylko wyślij wypowiedzenie i czekaj nawet do ostatniego tygodnia umowy :)

 

na hbo i vod mi nie zależy jakby mi dali to co pisałem za średnio 75 mies to by był zadowolony

:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak namieszali w tym roku z tymi umowami jak nigdy.Ceny stałe,łamane, MR na kartach Cameleon,MR od ITI.Chiałem sie zapytac tych co przedłużali umowe i przechodzili na MR ITI, jakie są opłaty na start?? Chodzi mi o aktywacje i za wynajem dekoderów, interesował by mnie Media BOX oraz zwykły BOX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedluzeniu umowy bez mojej wiedzy dodali mi VOD+seriale i picture i gwarentowali stala cene 99.9zl.Jak sie okazalo te VODY sa na 9 miesiecy darmowe a nastepnie platne 60 zl na miesiac.Dobrze ze idzie to wylaczyc ale przy przedluzaniu umowy ani slowa.Reklamacje zlozylem,Wiec radze uwazac i kto z tego nie korzysta odpowiednim terminie wylaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dawno tu nie zaglądałem ale i na mnie przyszedł czas. Mam pakiet All incl. płacę 199 PLN/m-c.

Umowa kończy mi się w październiku. Przez cały tydzień wydzwaniali do mnie z ofertą ale nie mogłem gadać. Dzisiaj wieczorem ja oddzwoniłem do nich i pełne zdziwienie: niegrzeczna panienka zaproponowała mi to samo ale za 249 PLN!!! Jak powiedziałem jej, że w cyfrze jestem od 10 lat, zawsze miałem pakiet maksymalny i oczekiwał bym czegoś innego - to usłyszałem, że jak mi się nie podoba to zawsze mogę zrezygnować i przejść do innej platformy. Po prostu mnie zatkało! Zaproponowałem jej żeby mi odłączyli to całe badziewie VOD, NC GO itd. z którego jeszcze przez ostatni rok ani razu nie skorzystałem (telewizję oglądam tylko w weekendy). Okazało się, że nie ma takiej opcji abym przeszedł na niższy pakiet. Powiedziałem, że mam czas do końca października - to sobie na ich ofertę poczekam. Poradzicie co robić? Wysyłać wypowiedzenie i wtedy będą bardziej podatni na moje argumenty?

Za czasów Cyfry takie traktowanie było nie do pomyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Co robić ?, olać ich, ja też mam pakiet za 199 zł, umowa do października, wysłane wypowiedzenie, ostatnio telefon z propozycja tej samej oferty za 197 zł, mówię że nie wszystko muszę mieć, interesuję mnie pakiet do 100 zł, na co głos w telefonie ( pani ), że obecnie nie ma takich ofert itp, itd, mówię że z płatną tv jestem od 1996 roku jeszcze C + analog, potem najwyższe pakiety i co słyszę że nie ma takich ofert, odmówiłem. W dobie tv naziemnej, internetu, rezygnuję z płatnej tv, nie to nie w [beep]ie z nimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu nowy.....do tej pory cyfra od 2012 a następnie nc +......pakiet gold plus 6c+ za 79 zł propozycje comfort plus extra z 6c+ za 85zł-odrzucone 2 propozycja to co mam do tej pory plus hbo i filmbox na 7 msc za 79,90 również odrzucone, Umowe mam do końca września i niebawem pewnie wyślę wypowiedzenie, liczę na comfort plus extra plus 6 c+ za max 59.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...